Ноунэйм• 15 августа 2023
Лабораторії, де краще?
Всім привіт. Підкажіть, хто якими лабораторіями користується, де краще в плані сервісу?
Ласую колобками• 15 августа 2023
Діла поки що. Але люблю більше саме в приватній клініці де є лабораторія.
Сапай вазони• 15 августа 2023
всією сім´єю користуємося сінево, і завжди раджу всім своїм друзям та знайомим
короткопамятна• 15 августа 2023
Может качество изменилось, я после 2019 в Синево ни ногой ! Мне там такого с анализом крови намудрили ! Пришлось ехать на консультацию к гематологу ! Она посмеялась и сказала пересдать в другой лаборатории ! Пересдала и всё ок .
З бісиками• 15 августа 2023
Ответ длякороткопамятна
У мене була схожа ситуація, тільки в ділі. Запороли мені аналіз, то я з переляку потім ще у 2 інших лабораторіях перездавала, щоб впевнитися навєрняка
Белая котичка• 15 августа 2023
Користуюсь в основному послугами лабораторії сінево, іноді діла. Ніколи не було жодних нарікань.