ЯниЯ• 15 августа 2023
Во сколько вы начали давать воду ребенку?
Дочке давала воду с месяца, но больше потому что так насоветовали, но я не парилась. Между смесью предлагала воду. Сейчас попалось видео в тик токе, девушка вводить воду в рацион пятимесячной дочке воду. Хвалиться что начинала с полчайной ложке и уже дошла до целой ч.л) Просто интересно что такого опасного в воде для малышей?
короткопамятна• 15 августа 2023
В месяц уже точно давала с бутылочки. Было лето, жара. Как не поить?
З горіха зерня• 15 августа 2023
Не знаю, пили з народження діти мої. З задоволенням. В хаті жарко було, хоч і вікна відкривала заспіль. Як я їм води не дам? Були на ГВ.
курасаны• 15 августа 2023
Раньше давали воду с рождения. Какой идиот решил не давать воду до шести месяцев, сложно сказать.
Natal_ka91• 15 августа 2023
Це рекомендації і лише для гв. Я давала на грудному і реально дитина менше плакала. Хоча в пологовому і педіатр вчили до першого прикорму не давати. Думаю, треба на дитину орієнтуватися.
Сегодня я не я• 15 августа 2023
Почти сразу. Родился летом, на ИВ. Давала по пару ложек после смеси.
ЯниЯ
• 15 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Просто думаю может я отстала… человек состоит из воды как ее не пить
Оченьценная• 15 августа 2023
До 4 міс Твльки грудне молоко
Воду після
Так педіатр радила
Зараз в 15 сорок 6 розмір ноги 195 зріст
Мама Мія
І це ж ще буде рости
Болів два рази за ці роки -вітрянка і ангіна
Воду після
Так педіатр радила
Мама Мія
І це ж ще буде рости
Неначасі• 15 августа 2023
С рождения давала воду. Это очень важно,когда ребенок умеет пить ,а главное- любит воду это такое подспорье во время болезней+ неотъемлемая часть здоровой жизни
Та_шо_ж_таке• 15 августа 2023
Ответ дляNatal_ka91
Сейчас уже такие рекомендации не только при ГВ
Шумелка Мышь• 15 августа 2023
Та є такі мами,що вважають,що якщо ГВ,то води дитині не треба. І не дають..і це жесть, хай би самі без води пожили..
В мене знайома народила в травні і досі дитині не дає води взагалі. Як шиза якась..
Natal_ka91• 15 августа 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Можливо, я давно не народжувала 🙂 але як тоді не розуміла цього, так і досі.
Альфред Шнитке• 15 августа 2023
з народження. дитина була на ШВ. на вулиці літо, жара до +30. нащо дитину мучити безводною дієтою....
Альфред Шнитке• 15 августа 2023
Ответ дляШумелка Мышь
згодна з вами. може в січні дитині і не потрібно багато води. але літо - спека і на тобі молоко. сама б мамка як пити хочеться борщик сьорбала.
Альфред Шнитке• 15 августа 2023
Ответ для60 метрів сметани
Вперше десь у місяців 7
рано. років в 3 в самий раз
60 метрів сметани• 15 августа 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
рано. років в 3 в самий раз
Нажаль, не зможу скористатися вашою порадою. Дитині вже 10 років
Альфред Шнитке• 15 августа 2023
Ответ длякурасаны
той, який впевнений, що дитина і мати повинні з ніг падати, тріпати собі нерви, але обов´язко битися за годування цицькою і якнайдовше, рочків до 40.
курасаны• 15 августа 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
А, точно! Не подумала🙃🙃🙃
З горіха зерня• 15 августа 2023
Ответ дляОченьценная
До 4 міс Твльки грудне молоко
Воду після
Так педіатр радила
Мама Мія
І це ж ще буде рости
Воду після
Так педіатр радила
Мама Мія
І це ж ще буде рости
Ми про воду пишимо, причому тут зріст ноги? Чи як не давати воду ноги ростуть? А як давати, то хворітиме більше 2 разів і буде маленький)))
У вас з логікою дружба відсутня.
Едимнаморе• 15 августа 2023
У меня ребенок был на ГВ. Воду начала давать в то же время, что и прикорм, то есть ближе к полугоду. Насколько я знаю, именно на ГВ дети не особо нуждаются в воде (пока они только на ГВ), искусственников это не касается. Но могу и ошибаться, у меня опыт только с ГВ.
Вмію заміряти найкраще• 15 августа 2023
Вы ж на смеси правильно? Я в месяц перешла на смесь и сразу начала давать воду. Все педиатры так советовали (я с 2-мая на связи и в инсте подписана на пару толковых)
Это если на гв нет единого мнения, а на ив по моему все за воду
А у нас макарошки• 15 августа 2023
С рождения. Что старшему, что младшему. Вдруг кто-то решил, что нельзя давать воду....
З горіха зерня• 15 августа 2023
Якийсь недолугий медик, вирішив написати десертацію на тему про воду з народження,і в своїх безглуздих доводах таки щось накрапало . Це і про пуп не мазати зеленкою, сюди ж. Захистило десертацію, бо скоріш за все чиясь дружина, або чийсь синок, і ось все просто, чого тепер радять не давати воду. Це ввели в стандарти. Воно звання отримало і винагороду, а мами, що дитина не повинна пити воду. Молоко мами солодкувате , як так не пити зовсім води? А влітку? Я так часто бачила, як діти в колисках аж червноніли плакали, кажу може водички:’ та ви що, лікарі ж не радять’. Да срати лікарю, що ваша дитина від жари в істериці, бо пити хоче.
А у нас макарошки• 15 августа 2023
Ответ для60 метрів сметани
Вперше десь у місяців 7
Даже интересно, а что изменилось бы, если бы дали до 7 месяцев?
А у нас макарошки• 15 августа 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Это ребенок так сказал, что не особо нуждается?
60 метрів сметани• 15 августа 2023
Ответ дляА у нас макарошки
А що змінилося чи ми втратили, що у 7 дали?
От є тема. Є запитання автора - у кого який досвід.
І тільки чомусь ті,хто з народження не дає залишилися поза межами реальності.
Моя мама у пелюшки мотала з руками і ’ стовбчиком’, у пологовому на 2-3 день дитину приносили - правда дико?
Ви ж так не робили? То чому мож рішення ,яке відмінне від вашого, викликає таку реакцію?
І , до речі, головне, що всі ми чинимо так, як вважаємо за необхідне і нікому не вказуємо.