Админко• 15 августа 2023
Кто-то работает на фирме не в штате,а оформленным как фоп
Предложили работу,только не берут в штат,а предлагают оформиться как фоп. Кто-нибудь так работает? Почему так делают? Я не разбираюсь в этом. Спасибо
Глаза_в_3_карата• 15 августа 2023
я працюю як ФОП з 2015 року. Є відпустка, є доступ в банк, в ел кабінет. Іноді дивлюся що там. Чи звіти здали та все оплатили
Ms. При теле• 15 августа 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Минус в том,что вы самостоятельно не будете вести ФОП правда же? И не будете знать что там происходит, какие обязательства/ оплачиваются ли налоги и пр и пр. А ответственность перед своими обязательствами ФОП несёт своим имуществом. Хотите рискнуть?
Если есть минимальные мозги, то можно видеть движение денег потрасчетному счету и состояние расчётов в бюджетом в личном кабинете
побольшомусекретику• 15 августа 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Так зависит от зарплаты. Если хорошая, почему нет. Это не так дорого платить буху.
Например, у меня подруга юрист с хорошим доходом, она тоже ФОП.
У автора нет цели работать на себя и вести бухгалтерию автор тоже не умеет, да и база нанимать не планировал
ПотеряласЯ Я...• 15 августа 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Т.е. автор ещё должен будет найти буха, выплатить ему за за ведение ФОП? Ну да, вариант.
Тут багатотдіачат так працюють. 500 грн в міс платять за ведення своїх ФОП
Ms. При теле• 15 августа 2023
Ответ дляШеллар
ФОП не має термінів для перевірки податковою, відповідає усім своїм майном, вести його будете не Ви (відповідно правильність і своєчасніть на чужу совість), доступу до оборотів та клієнт-банку Вам не дадуть, кзотом не захищені.
Як це не дадуть, якщо вона може встановити сама собі додаток банківський і сама все відслідковувати?
Админко
• 15 августа 2023
Ответ дляШеллар
У мене немає майна. А так там ціла команда такий фоп які працюють на фірмі,за них все веде бухгалтер,вони тільки перевіряють. А щодо захисту по кзот,то у мене його і не було...
Коплю на груди• 15 августа 2023
Я так працюю більше року. Багато працівників у нас самі ведуть свій фоп, у мене веде бухгалтер, якого запропонували від фірми. Все ок, все прозоро - у своєму кабінеті бачу всю звітність і відрахування. Мене все влаштовує. У мене порядний роботодавець
Ms. При теле• 15 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
можна взяти ключ ецп і самому слідкувати в кабінеті платника податків. Але то зайвий напряг
Навіть скористатися банківським ключем для входу у кабінет платника податків.
Ответ дляАдминко
Ви мене не переконуйте, свою думку я висловила, а Вам ніщо не заважає його оформити.
Ms. При теле• 15 августа 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Вже дівчата уточнили, не має права на своєму підприємстві бути ФОП.
Дайте норму закону, будь ласка.
В нас директор зареєстровано фопом і десять років щомісяця здає нам в оренду своє приміщення під офіс)
Ms. При теле• 15 августа 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Яким чином він як директор може працювати ФОП у себе на підприємстві?
Фірма, в якою він директор, може купувати в нього як у зареєстрованого фопа товар або послуги
Я такая - жду трамвая• 15 августа 2023
Економія на податках
. Є сенс якщо зп висока. Якщо +- середня то втрачаєте соц гарантії (відпустка, лікарняний, виробничі травми-це вме за свій кошт), є шанс що не заплатять.
ОйЙой• 16 августа 2023
Ответ дляШеллар
Моя думка - не погоджуйтесь в жодному разі. Запитайте себе, якщо це так вигідно і класно, що ж директор себе і своїх родичів не оформив?
Какая несусветная глупость
Сито для думок• 16 августа 2023
Ответ дляАдминко
Так а мені який мінус з цього? Я не розуміюсь, тому і спитала в чаті
Плюсы от вашего ФОПа только работодателю - он не платит налоги на зарплату. А вам сплошные минусы. Вы не защищены КЗОТом, у вас нет отпуска, вы отвечаете всем своим имуществом и закрыть ФОП это большой геморрой. А еще вы обязаны платить ЕСВ каждый месяц независимо, есть у вас деятельность или нет. Если не платите - не идет страховой стаж (сейчас можно не платить, но это временно) если вы вторая группа, платите еще и единый налог.