І95• 16 августа 2023

Як довезти заморозку?

Дівчата всім привіт.Десь на початку жовтня треба буде передати чоловіку заморожені полуфабрикати(пельмені,вареники,блинчики)Їхать буде в машині,десь годин 5-6.Як запакувати щоб не розтаяло?Дякую
S-290479• 16 августа 2023
Хладоэлементы в термосумку
Світлячок з ліхтариком• 16 августа 2023
Сухой лед поможет, обычный просто за 6 часов растает и все разморозиться
Инич• 16 августа 2023
Ми багато років возили заморожену рибу майже не розмороженою після 12 годин дороги влітку. Чоловік робив кожух із фольги і звичайних газет в кілька шарів. Потім в пакет і в холодозберігаючу сумку.
Це якщо немеє спеціальних засобів.
Ollka• 16 августа 2023
Берете багато газет, замотуєте гарно по декілька шарів. Потім все с пакет або сумку холодильник
Якщо немає сумки - фольгою ще зверху.
Самий надійний способ, витримував на жарі годин 6-7
dinol• 16 августа 2023
Заморозить бутылки с водой и положить рядом.
savray• 16 августа 2023
Киньте в сумку ще декілька пляшок з льодом (заморозьте воду в морозилці у пляшках), вони довго зберігатимуть холод