Накладні мюслі• 16 августа 2023
Кем работают люди удаленно и со свободным графиком?
Если работа в офисе 9-18 становится просто невозможной и невыносимой (школа -смешанное обучение и надо находиться в школе пока идут уроки, грядущие отключения света и тд), а на шею сесть некому. Какой выход из ситуации? Работодатель не разрешит удаленно работать.
Накладні мюслі
• 16 августа 2023
Ответ дляАнаномчикус
Освіта профільна на програмування, і працювала деякий час програмістом. Але то виявилося не моє, то поступово перейшла в аналітику. Ще працювала консультантом з впровадження ПЗ деякий час, якраз на етапі переходу, це був усвідомлений вибір саме щоб перейти в бізнес-аналіз. Вдалося, хоча це й зайняло сумарно більше трьох років. ))
І вивчити довелося просто гігантський масив нової інформації, але воно того було варте.
Самостійно вивчали чи курси? Для гуманітарія ця професія захмарна?
Ананомчикус• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Давно вы тестировщиком? Я так понимаю, сейчас ’в айти не вайти’, даже пытаться в ту сторону нет смысла
Та складно сказати... ринок праці зараз загалом дуже просів, хоч айті, хоч не айті.
Але загалом я зрозуміла одне важливе правило: чим більше маєш знань, тим кращий вибір. Новачкам без досвіду, джунам, то зараз дійсно важко знайти щось нормальне.
Задолбулька• 16 августа 2023
Я працюю віддалено з часів ковіду і це реально кайф. Встигаю забрати зі школи, відвести на гуртки, прибрати-приготувати. Шукайте - зараз багато пропозицій роботи дистанційно
Накладні мюслі
• 16 августа 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Когда я училась, мне тоже самое говорили, тяжело войти, и возраст у тебя уже 35. Но вошла с 5-го собеседования. Вернее после 5-го, у меня было 2 оффера на руках.
Работаю чуть больше 2х лет
Да я про сейчас, когда все туда ломанулись. Скажите, где и как учились?
Накладні мюслі
• 16 августа 2023
Ответ дляЗадолбулька
Ким? Головне питання теми - ким?)))
Вимагаю спілкування• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Ломанулисьттуда все ещё лет 15 назад. И каждый год одна и та же песня. Тяжело войти. Тяжело, но кто хочет, и кто шарит, тот войдет
Звездолётчица• 16 августа 2023
Працюю віддалено юристом, час від часу щось роблю по мірі надходження завдань, але зайнятість по факту мінімальна. Єдиний юрист в компанії.
Але це не єдина моя робота, я ще викладаю, там інколи з дому, інколи офлайн на вихідних.
Загалом мало не будь-яка професія дозволяє працювати онлайн
Ананомчикус• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Самостійно, але перечитала десятки книг спеціалізованих, в т.ч. англійською мовою. Пощастило з наставником на минулій роботі, він підказав основні практичні моменти: які артефакти краще спрацьовують (а не в теорії), на що звертати увагу, що вже застаріло, а що актуальне, і взагалі морально підтримав, що найважливіше. А далі вже читала, ну і практикувалася.
Щодо гуманітарія: справа не в попередній освіті, а в способі мислення. Мають бути гарні аналітичні здібності, це ключове. На мою особисту думку, з юриста перейти в бізнес-аналіз повинно бути досить легко в загальному випадку, бо суть роботи бізнес-аналітика якраз в тому, щоб чітко і недвозначно сформулювати вимоги клієнта зрозумілою для обох сторін (клієнт і розробники) мовою. Прискіпливість до кожної букви чи знаку, виловлення двозначних формулювань, неясностей та неточностей, - це потрібно і в роботі юриста, і в роботі бізнес-аналітика.
Якщо Вам в цілому подобається така робота з документами, то все має вийти. ))
Ну і друга сторона - вміння комунікувати з клієнтами та з командою. Це аналогічно у юристів. Мені загалом ці дві професії в чомусь дуже схожі.
Накладні мюслі
• 16 августа 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Я перейша на нову компанію нежавно (вища зп) і мені чітко сказали - ніяких удальонок. А зараз, пропрацювавши кілька місяців, розумію, що не вивезу
Ананомчикус• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Ким? Головне питання теми - ким?)))
Маю конкретну пораду. )))
Заходите на work.ua, вибираєте ’Дистанційно’, ставите мінімальну планку зарплати, яка Вам подобається, і просто підряд все передивляєтеся уважно. Для початку вибираєте ті варіанти, які Вам чимось сподобаються за своєю суттю, тобто Ви б не проти працювати отим ’ким’.
А вже на другому кроці по отим вибраним починаєте вивчати, які виставляють вимоги, плюс просто погуглити-почитати, що це за професія.
Таким чином Ви зрозумієте, які взагалі варіанти у Вас є, а також, що Вам потрібно буде вивчити та який досвід отримати, щоб працювати отим ’ким’, що Вам сподобалися.
Кринжова баба• 16 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
Я раніше працювала репетитором онлайн, але графік був нестабільний, уроки вранці, вдень в пізно ввечері, і на вихідних, а якщо скажеш учням «ні», то не заробляєш гроші. Зараз у мене офісна робота 8-4 із дому і я обожнюю цей графік, відпрацював і до побачення.
А ким зараз працюєте?
Накладні мюслі
• 16 августа 2023
Ответ дляАнаномчикус
Маю конкретну пораду. )))
Дивилась. 90% менеджер з продажу. По факту -мінімалка і впарювать фігню якусь.
Кринжова баба• 16 августа 2023
Ответ дляАнаномчикус
А яка у Вас професія? Вона в принципі дозволяє працювати віддалено, тобто Ви працюєте виключно за комп´ютером?
Я зараз бізнес-аналітик (IT).
А як їм стали? Що доя уього треба? Чи чкладно було знайти роботу?
Накладні мюслі
• 16 августа 2023
Ответ дляКринжова баба
Там вище є відповідь
Ананомчикус• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Так, найбільше менеджер з продажу, викладачі англійської, вебкам під різними назвами, і різноманітні розробники, програмісти. То все просіюйте, звісно. )) Дивіться, що решту залишається, там ще є варіанти, з власного досвіду кажу.
Секс-Бомба• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Ким працюєте в офісі? Нормальний графік.я до 18 це просто треш, дитину не бачу і ніфіга не встигаю
А вы понимаете, что ’свободный график’ - это не работаю сколько хочу, и сколько не хочу - не работаю?
Свободный график часто подразумевает и работу по ночам, и в выходные? Если днём заняты личными делами.
Работаю дома инженером-конструктором. Есть сроки. Днём дети и домашние дела, преимущественно ночью работа.
Накладні мюслі
• 16 августа 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Да, понимаю и об этом говорю. Что я хочу сама планировать свой день
Секс-Бомба• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Вы знаете, после такой работы мне иногда хочется работать с 9 до 18, чтоб в 18 дверью хлопнуть, и забыть.
Задолбулька• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Ким? Головне питання теми - ким?)))
Редактор у видавництві
Накладні мюслі
• 16 августа 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Вы меня уговариваете что-ли?))) А мне хочется днем отвести ребенка в школу (там можно работать пока ждешь), на кружки, а потом (или в промежутках) поработать.
Накладні мюслі
• 16 августа 2023
Ответ дляЗадолбулька
Редактор у видавництві
Спеціальеість журналістика?
Секс-Бомба• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Нет, я просто делюсь опытом разных графиков работы)
Накладні мюслі
• 16 августа 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Спасибо. Мне не 18 лет, я в курсе
Задолбулька• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Спеціальеість журналістика?
Так, але у нас і юристи, бухгалтери, фахівці з інших галузей (медицина, освіта) - всі, хто пише для видань, - теж дистанційно
Секс-Бомба• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Спасибо. Мне не 18 лет, я в курсе
.....
Иной раз вот так напишешь в теме что-то своё, и пожалеешь.
Удачи в поиске.
Накладні мюслі
• 16 августа 2023
Ответ дляЗадолбулька
Візьміть мене до себе
Накладні мюслі
• 16 августа 2023
Ответ дляСекс-Бомба
.....
Удачи в поиске.
Ну вы же пишете вообше не по теме вопроса, с какой целью, чтобы что?
Накладні мюслі
• 16 августа 2023
Ответ дляЗадолбулька
А що ви вмієте? )
Юрист я. Пишу позови, скарги, претензії, ділове листування і таке інше. Тобто, ритись в інформації і писати, наче, вмію))
Секс-Бомба• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Мне показалось, вы спросили кем работают люди, я ответила. Простите, ошиблась.