Накладні мюслі• 16 августа 2023

Кем работают люди удаленно и со свободным графиком?

Если работа в офисе 9-18 становится просто невозможной и невыносимой (школа -смешанное обучение и надо находиться в школе пока идут уроки, грядущие отключения света и тд), а на шею сесть некому. Какой выход из ситуации? Работодатель не разрешит удаленно работать.
Знаю бакси• 16 августа 2023
В моєму закладі дистанційне навчання. Викладачі по всій Україні
МастерЮля• 16 августа 2023
Послухаю, сама 1,5 роки через це без роботи
автор Накладні мюслі • 16 августа 2023
Ответ дляМастерЮля
Є за що жити? Віддалено не шукали роботу?
Хвильоватиша• 16 августа 2023
Я раніше працювала репетитором онлайн, але графік був нестабільний, уроки вранці, вдень в пізно ввечері, і на вихідних, а якщо скажеш учням «ні», то не заробляєш гроші. Зараз у мене офісна робота 8-4 із дому і я обожнюю цей графік, відпрацював і до побачення.
МастерЮля• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Виживаємо , шукала, поки нічого не знайшла
Мексиканочка• 16 августа 2023
Я работаю удалённо, график 9-18, но я могу выйти в магазин или забрать ребёнка из садика, за 20 минут работа не остановится.
автор Накладні мюслі • 16 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
Ким працюєте в офісі? Нормальний графік.я до 18 це просто треш, дитину не бачу і ніфіга не встигаю
автор Накладні мюслі • 16 августа 2023
Ответ дляМексиканочка
Ким працюєте?
Вподобайден• 16 августа 2023
Я долго работала стримером на Лайв Ми. Мне нравилось. Сейчас не работаю
ДаЗдраПерма• 16 августа 2023
Менеджер экспорту
Хвильоватиша• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Спеціаліст з оцінки якості обслуговування. Деякі мої колеги працюють 7-3, бо у них є діти і їм так зручніше.
автор Накладні мюслі • 16 августа 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Менеджер экспорту
Віддалено?
автор Накладні мюслі • 16 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
Якщо не секрет, що по зп?
Мексиканочка• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Ким працюєте?
В 1С провожу разные манипуляции с остатками товара. Даже не помню как моя должность называется, работаю очень давно, уже раза 4 название должности меняли. Специалист чего-то там
ДаЗдраПерма• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Віддалено?
Так, ще з часів ковіду віддалено
Мадам Подлинник• 16 августа 2023
Маркетолог, працюю віддалено, раз на тиждень на кілька годин в офіс на нараду.
До цього працювала повністю віддалено теж.
Але скоро закривають проєкт, над яким зараз працюю, вже придивляюсь до вакансій і не дуже все оптимістично.
ДаЗдраПерма• 16 августа 2023
Ответ дляМексиканочка
В нас така посада називається менеджер відділу складської логістики
Так, теж віддалено працюють
Хвильоватиша• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Якщо не секрет, що по зп?
Я живу і працюю закордоном, то вам моя зарплата нічого не скаже
Ананомчикус• 16 августа 2023
А яка у Вас професія? Вона в принципі дозволяє працювати віддалено, тобто Ви працюєте виключно за комп´ютером?

Я зараз бізнес-аналітик (IT).
автор Накладні мюслі • 16 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
Я думала, із стартпосту ясно, що мова про ситуацію в Україні...
Отчебучкина• 16 августа 2023
Эх мечтаю о вашем графике мой с 7 до 22, оплата конечно выше офисной но ноги еле носят в конце рабочего дня
автор Накладні мюслі • 16 августа 2023
Ответ дляАнаномчикус

Я зараз бізнес-аналітик (IT).
Я юрист. Адвокатського не мюю і не хочу. Взагалі хочу зиінити сферу і думаю, на що б краще. Поки не придумала. Рік працювала віддалено на минулій роботі і мені такий формат навіть більше подабається. Так ефективніше, ніж в курятнику. Ой, в офісі.
Скажіть, будь ласка, як ви стали бізнес-аналітиком? Це відповідає вашій освіті чи опановували окремо?
автор Накладні мюслі • 16 августа 2023
Ответ дляОтчебучкина
Я і такий собі не можу дозволити. Дитина росте сам, як бур´ян при дорозі.
Мексиканочка• 16 августа 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Так, теж віддалено працюють
Зашла специально посмотрела. Специалист складского учёта. До этого было какое-то тсг, до этого какая-то экспедиторская деятельность, складская логистика тоже была) короче названия меняются, работа та же.
Мошей ницца• 16 августа 2023
Веб-разработчик, не то чтобы прям свободный график, есть обязательные митинги, но в остальном - лишь бы работа сделана была.
Вимагаю спілкування• 16 августа 2023
Работаю удаленно. График 8 часов в день. И не важно в какие часы ты будешь работать. Есть конечно встречи, на которых по-любому нужно присутствовать, но можно и на ходу с телефона. А так сам себе режиссер. Если нужно уйти ухожу, но команду предупреждаю, что в это время буду недоступна.
Работаю тестировщиком
автор Накладні мюслі • 16 августа 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Работаю тестировщиком
Давно вы тестировщиком? Я так понимаю, сейчас ’в айти не вайти’, даже пытаться в ту сторону нет смысла
Ананомчикус• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Освіта профільна на програмування, і працювала деякий час програмістом. Але то виявилося не моє, то поступово перейшла в аналітику. Ще працювала консультантом з впровадження ПЗ деякий час, якраз на етапі переходу, це був усвідомлений вибір саме щоб перейти в бізнес-аналіз. Вдалося, хоча це й зайняло сумарно більше трьох років. ))
І вивчити довелося просто гігантський масив нової інформації, але воно того було варте.
Хвильоватиша• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Так я і сказала, що в Україні була репетитором англійської мови. Гроші були непогані, я працювала з клієнтами з-за кордону, ціна за урок доходила до 16 доларів за годину, але через різницю у часі деякі уроки починались о 5 ранку, а закінчувались о 10 вечора, і між ними ще були уроки, а між уроками підготовка до них. Я ледь встигла спати по 3-4 години на день. А зараз я щаслива в офісі і маю набагато більше вільного часу. Просто моя відповідь була до того, що робота на себе не завжди краще, ніж робота на когось.
Вимагаю спілкування• 16 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Когда я училась, мне тоже самое говорили, тяжело войти, и возраст у тебя уже 35. Но вошла с 5-го собеседования. Вернее после 5-го, у меня было 2 оффера на руках.
Работаю чуть больше 2х лет