Доброго дня! Дівчата , підкажіть хто з вас їхав цим потягом Regio Jet з Київа до Праги і які ваші враження? Можливо щось треба врахувати , які моменти треба знати?
Ответ дляАнонім Секретар
Нормально
Пересадка в Польше была? Условия в поезде ? За какое время до поездки покупали билет ?
Анонім Секретар• 16 августа 2023
Ответ дляsolyaris777
Пересадка в перемишль, условия нормальные как в укрзализниця, билет за неделю покупали.
Звожу з розуму• 16 августа 2023
Знайома їхала недавно. Знімала сторіс. Ідеально. Ніякої нервомотки на кордоні, спиш ніч і в прагі
Та_все_ок_будет• 16 августа 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Через Краков идёт? Там есть высадка-посадка?
Анонім Секретар• 16 августа 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Нет, только через перемишль.
Отчебучкина• 16 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
+ пересадка в Перемишлі з українського потяга на чеський. Але так, спиш, в чеському
Та_все_ок_будет• 16 августа 2023
Ответ дляGleva
Так, в Кракові є зупинка, але пересадка з потяга Укразалізниці на черський потяг в Перемишлі
Дякую. Цікаво, а можна купити квиток на цей потяг з Києва до Кракова? Нехай і з пересадкою в Перемишлі.
Прибираю щодня• 16 августа 2023
А хтось знає буває, що цей поїзд запізнюється, планую їхати до аєророрта Катовіце, запас часу лише 6 годин, якщо врахувати дорогу між ж/д вокзалом і аеропортом, то лише 5.