Водійка хімарса• 16 августа 2023

Чоловік чомусь вирішив, що у мене має бути забитий холодильник їжею

І не просто там макарони якісь, а зрази, налисники, торти, хліб, пиріжки, вареники і все домашнє, мною приготовлене. Я просто в шоці, пояснюю йому, а він геть не розуміє. Я не готую взагалі, живу одна, нащо воно мені?
Не против• 16 августа 2023
Пояснювати навіщо?
Не розуміє, і нехай, його справа)
РокерША• 16 августа 2023
Ваш чоловік? Або жоніх?
Томатико• 16 августа 2023
Правильно
Купи слона• 16 августа 2023
Голодне, бідося.
Позитивна• 16 августа 2023
коли я живу одна, в мене тільки просекко в холодильнику ) може ще йогурт іноді та червона рибка до кави.
Солоденька цукОрка• 16 августа 2023
А хто він Вам, що Ви перед ним звітуєте та ще й щось там пояснюєте?
То сугубо Ваша особиста справа, що знаходиться у Вашому холодильнику.
Однозначно• 16 августа 2023
Если он не понимает ваши доводы, то чем мы можем помочь? Уж лучше сразу узнать отношение мужчины к готовке, чем удивится в браке, что не отходишь от плиты….
Перша леді колгоспу• 16 августа 2023
как можно жить вобще без хлеба
и с непомытою плитой
сказал олег и сразу умер
по крайней мере для меня
автор Водійка хімарса • 16 августа 2023
Ответ дляРокерША
Ваш чоловік? Або жоніх?
жоніх
Марія В• 16 августа 2023
Ви нещодавно на сз зареєструвалися тільки но?
автор Водійка хімарса • 16 августа 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
та ніхто
Херсон це Україна• 16 августа 2023
Вам не надоело эти дурацкие темы сочинять?
Солоденька цукОрка• 16 августа 2023
Ответ дляВодійка хімарса
жоніх
Тікайте!

І справа не у повному чи пустому холодильнику. Ви ще не одружилися, а вже непорозуміння й тиск. А далі що?
Леплю из пластилина• 16 августа 2023
Ответ дляВодійка хімарса
жоніх
У відповідь почніть дивуватися, чому його партмоне, бардачок у авто, кишені піджаку, шухляда в комоді туго не набиті грошима. Як то так? Чоловік і без кешу?
Шумелка Мышь• 16 августа 2023
Ответ дляВодійка хімарса
жоніх
Если станет мужем, то мозги выест по полной программе)))
Рубаю олівлє• 16 августа 2023
Вы конечно извините, но я с будущим мужем трахалась больше чем полгода, прежде чем разрешила ему открыть свой холодильник.
А ваш сразу перешел к удовлетворению желудочно-кишечного тракта?
Шикаю і викаю• 16 августа 2023
Ви різні. До чого тема? Вам з ним некомфортно, різні погляди, шукайте іншого
Солоденька цукОрка• 16 августа 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Клас! Це в стилі ’ми не настільки знайомі, щоб я свій холодильник показувала’.
Чупокабра• 16 августа 2023
Чоловік має право відкривати холодильник, тільки якщо він його забив продуктами. І то, взяти і з´їсти, що там є, а не замовляти страви до виконання. Якось так
vihola• 16 августа 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Раніше берегли цноту, а зараз бережуть холодильник)
автор Водійка хімарса • 16 августа 2023
Ответ дляХерсон це Україна
які?
Марічка• 16 августа 2023
Автор все вирішується грошима!
Так любий давай гроші і я затарю холодильник їжею.
Немає грошей немає різноманітності в їжі. Так даєш мені гроші на їжу?
Ні? Тоді макарони тобі сподобаються!
Тектологиня 80lv• 16 августа 2023
Ну так і кажіть: я люблю готувати, особливо смачно я ріжу ковбасу. За іншим до мене не підходь.
Нагайна• 16 августа 2023
Скажите, это всё у вас всегда есть. Хранится только в Гале балуваной на всякий случай, но всегда можно туда пойти и забрать. За хранение только заплатить
Голена блондинка• 16 августа 2023
Ответ дляВодійка хімарса
жоніх
Шука собі другу мамцю. Від однієї цицьки відірвався, до другої шука де присмоктатися. Гоніть його.
Оце дівчата , хто кормить дитину до 3-4 років ГВ , ваші майбутні синочки)))
Голена блондинка• 16 августа 2023
Ответ дляМарія В
А ви в тому році)))) тоже мені старожил.
vihola• 16 августа 2023
Треба звертати увагу на чоловіків, які хочуть вас нагодувати. А ті що шукають жінку в якої можна поїсти, мають йти лісом.
Зашла на 5минут• 16 августа 2023
Ответ дляПозитивна
Скажите?) Мне кажется, любая женщина, если живёт одна, то она к плите не подходит вообще. Я бы пыталась сырыми овощами, яйцами и рыбу в духовке закинуть. Это максимум. Никаких борщей, блинов и голубцов я бы себе одной не готовила.
Хачапууури• 16 августа 2023
Ну то нехай принесе оце все і загрузить холодильник, якщо йому так вже треба.
А потім як збираєтесь з ним жити? Весь вільний час на готовку? Інакше він вам мозок віїсть.
Червона ікорка• 16 августа 2023
Задумайтесь, ще не живете разом, ще вам ніхто, а ви виявляється вже щось повинні. А що буде далі, уявіть що то чоловік. Будете різносоли виготовлювати