Пліткарка• Изменено 16 августа 2023

Когда вы на море, сколько часов в день проводите именно в нем? Не рядом,

не в бассейне, а именно купаетесь в море.
Любовь Калистратовна• 16 августа 2023
Я на нем почти всегда. На пляже бываю максимум 2 часа подряд
Млинець Мій• 16 августа 2023
На пляже обычно 10-13 и потом 16-19
Булку Дай• 16 августа 2023
Довго. В штиль плаваю з маскою і трубкою. Мені цікаво розглядати морське дно .А якщо хвилі, то можемо і три години підряд на них скакати.
Минулого тижня повернулись з Хорватії. Кайф
Голодаю• 16 августа 2023
для мене відпочинок на морі - це валяння тюлєнем на пісочку. В море на хв 5 максимум захожу, плавати боюся далеко, пару метрів біля берега пропливу і далі в режим тюлєня.
Млинець Мій• 16 августа 2023
Ответ дляГолодаю
А я люблю лечь на песок в воде и лежать и чтоб при этом вода омывала
Болтушка Му• 16 августа 2023
Ответ дляМлинець Мій
На пляже обычно 10-13 и потом 16-19
Так само
Сама купляю квіти• 16 августа 2023
З ранку з 9 до 12.
Після обіду с 16 до 19
Купаюся по 5-10 хвилин, кожен час.Ненавиджу воду
Бодіпозітівна• 16 августа 2023
Зранку 3 години на пляжі і після обіду 3
Дрібка щастя• 16 августа 2023
В Греції, де море було просто казкове, проводила в морі весь час, що були на пляжі. Наш рекорд з чоловіком у воді - це дві години. На пляжі лежати не люблю взагалі. Не можу це витримати більше 15 хв.
Мне без сахара• 16 августа 2023
минут 20)
ВсеПроВсехЗнаю• 16 августа 2023
Автор спросил про нахождение именно в море мокром, а не на пляже. Вроде же ясно написано.
Аліна Миколайчук• 16 августа 2023
До 2 годин, обожнюю воду
Ща как дам• 16 августа 2023
Терпеть не могу воду. В воде минимум на какой уговорит ребенок
Золота орда• 16 августа 2023
Ответ дляБулку Дай
ми теж 6-го повернулись, досі не можемо прийти до тями, так було класно((
Джонсонюк• 16 августа 2023
Три часа до обеда и столько же после.
Плаваю далеко и долго.
неДоЖиру• 16 августа 2023
Більше часу за раз не плаваю. А то і меньше. Вихожу потім , іду під зонт. Висихаю ( хвилин 20) і знов у море. А бува і не висихаю, діти ж хочуть там заспіль бути. Самих не пущу, бо вдягають маски і пірнають рибок дивитися. Так і не порахуєш бистро)) Ми тільки но приїхали з Черногорії. Виходить заспіль у воді за день. З 9 ранку до 18-19 . Ну перериви у кафе сходити поїсти.
Khmelnichanka• 16 августа 2023
Зазвичай на море ходжу десь 4- 5 разів за день. Тож проводжу там дуже багато часу. Але я мало плаваю, більше - стрибаю в хвилях, броджу береговою лвнією, милуюсь морем з берега, зустрічаючи світанки і заходи сонця. А в період з 12.00.до 17.00 - морем милуюсь хіба що з балкону ))))
ДА да да• 16 августа 2023
Если море чистое и теплое то практически из него не вылажу. Загорать и лежать не мое, наличие бассейна при наличии моря меня не интересует вообще
Несу добро людям• 16 августа 2023
Минут 5-10. Я около бассейна или в бассейне, или в баре
Млинець Мій• 16 августа 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ну так это сложно ответить. Зависит же от настроения/воды/солнца.
Из воды могу два часа не вылазить , а могу на пять минут зайти чтоб намочиться
Булку Дай• 16 августа 2023
Ответ дляЗолота орда
Чому сумний смайл, що сталося?
Огірок та Помідорчик• 16 августа 2023
А я зараз на морі)))
Золота орда• 16 августа 2023
Ответ дляБулку Дай
Чому сумний смайл, що сталося?
сталося те, що пора було повертатись до роботи)) а так хотілось ще побути.
Золота орда• 16 августа 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А я зараз на морі)))
добрий день усім, крім тих, хто на морі (С)
Огірок та Помідорчик• 16 августа 2023
Ответ дляЗолота орда
Не заздріть😄
Золота орда• 16 августа 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Не заздріть😄
не можу стриматись
Булку Дай• 16 августа 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А я зараз на морі)))
Пятачок, неси ружжо
daryl• 16 августа 2023
Живу на океане, хожу на пляж полежать в тени, купаться могу и не зайти.
Млинець Мій• 16 августа 2023
Ответ дляБулку Дай
Пятачок, неси ружжо
Обожаю это!
Золота орда• 16 августа 2023
Ответ дляdaryl
а где живёте?