Ласкове телятко• 17 августа 2023

Двічі зробили прививку, чим чревато?

Минулого року влаштовувалася на роботу з санкнижкою і мені зробили прививку дифтерія і столбняк. Я забула. Сьогодні прийшла проходити нову комісію, відправили знову на прививку, не глянувши історію щеплень. Тепер світиться дві прививки. Питання ось в чому, чим це чревато, а то я розхвилювався?
автор Ласкове телятко • 17 августа 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Блин, я думала это Юра темы строчит опять)
Ні, цілком серйозно. Я вечір ходила в шоці. Нила рідним, яка роззява я. А це на ніч вирішила запитати...

Я_канеша_извиняюсь• 17 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Ничего страшного не будет. Впредь будьте внимательны.
Бабайко• 17 августа 2023
Ответ дляДавно без алко
Тоді у фільмі індійському.
Думаєте в автора відросте та піпка на лобі і сарі?)))
Туся муся• 17 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
От дякую, дівчата. Що мені тепер не спати? Ще й індійська.
Автор не переживайте,все обойдется
Потішаюся• 17 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Так, забула, від ковід пам´ятала, про дифтерію забула(((
Я антивакс повний.
Заспокою вас тим, що це не найстрашніші вакцини.
Жити будете.
автор Ласкове телятко • 17 августа 2023
Ответ дляБабайко
Дівчата, ви найкращі, розвеселити.
автор Ласкове телятко • 17 августа 2023
Ответ дляТуся муся
Автор не переживайте,все обойдется
Дякую

Потішаюся• 17 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Да капець. Читала в інеті, що інколи роблять екстрені від столбняка. Буду вважати, що все ж таки можна так вчиняти і не відкинусь.
Екстренно сироватку косять.
Давно без алко• 17 августа 2023
Ответ дляБабайко
Джими Джими Ача Ача
🙏🙏🙏
Туся муся• 17 августа 2023
Ответ дляПотішаюся
Екстренно сироватку косять.
Прививку тоже
Мудрецыха мира• 17 августа 2023
Ответ длячерная мамба
може їм до плану душ не вистачало? дякуйте, що не тричі підряд)))))))))))
Це мені тричі зробили 😅😅😅

коли мені було 7 років 1 прививку зробили тричі. Не згадаю яку, але на тій бумажці з прививками було прям червоним написано, шо я така особєнна. Політ нормальний, побічні реакції наче не вилізали.
Бабайко• 17 августа 2023
Кстати, автор, помните как детям недавно полиомиелит внепланово кололи. Утилизировали прострочку экологично, так сказать. Ничего, эти дети уже младшую школу закончили.
Малая еще та• 17 августа 2023
Зайдіть в тему вище. Може бачучі шось побачать Пробачте, не стрималась
птицаворона• 17 августа 2023
Нічого з вами не буде поганого.
к.Буланова• 17 августа 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Вырастут рога и копыта

Нужно пропить препараты для памяти.
Порадьте які
MashaizDusha• 17 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Та да. Мені коли від ковід кололи, то там на стільчику і від´їжджала, бо дуже мнітєльна, нашатирьом приводили у свідомість, хоча погано не було, сама себе накрутила. Як про АДС могла забути, це капець.
ну й знов себе накручуєте! Все буде ок. Якщо ви минулу перенесли нормально, то й цю скоріш за все так само.
Сумчатая кошка• 17 августа 2023
Ответ дляк.Буланова
Порадьте які
Витамины группы B (В6, В12 и др), витамин Е, Омега-3 и магний. Можно отдельно принимать/проколоть или пить в комплексе.
А_я_ЛОЖУ!• 17 августа 2023
Нічого не буде, крім сильнішої імунної відповіді. Це інактивована вакцина
Трактор Віка• 17 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Ой, да успокойтесь, младенцам колят каждые три месяца и ниче, выживают

Оцененная• 17 августа 2023
ничего не будет, думаю ваша имунная система справится
Король дивана• 17 августа 2023
Авторе, а перед попередньою як давно кололи?
Колись була така схема для дорослих, яким давно не робили щеплення адс. Вколоти, потім через рік, потім кожні 10 років.
У 90-ті чи ближче до 2000. У мене мама бібліотекар, то їх і вчителів та вихователів тоді повними колективами вакцинували по цій схемі.
Можете думати, що і Вас так.
Нічого з мамою і її колегами не стало (їх 14 у колективі).
Зараз мама ще працює, їй 71 рік.
От від останнього щеплення вона відмовилася, бо після 65 років небажано робити.