УжеВотДа• 17 августа 2023

Дуже хвилююсь за маму, на душі не добре..

Два тижні тому ми посварились з мамою, причиною стало те, що вона весь час мене порівнює з іншими, критикує, коментує , що я не така як треба, не так виглядаю і тому подібне. А он твоя однокласниця вийшла заміж, доньку народила, а ти все сама та й сама. Але суть не в цьому. Ми серйозно посварились і до сих пір не розмовляємо. Таке було не один раз, і завжди перший крок до примирення робила я. Тепер терпець урвався, і я просто не звертаю уваги, роблю вигляд наче я її не помічаю, наче я сама. Нещодавно коли я приїхала з роботи я привіталась з нею, вона просто промовчала, проігнорувала. Моя мама така людина, що коли стрес болить серце, підвищується тиск, вся червоніє. Сьогодні я була в бабусі, і виявилось, що вчора мамі було дуже погано, вона ледь не зомліла. Сьогодні вночі мені наснився страшний сон, що в мами зупинилось серце і вона померла😥, що я лишилась сама самісінька в цьому світі. Я прокинулась вся в сльозах. За пів року до смерті татка мені теж наснилось, що татко помер, як без нього тяжко, тоді я прокинулась в сльозах, і через пів року сталось таке горе....... Бабуся сьогодні мені сказала, що не дай Боже з мамою щось станеться, я залишусь одна, я до кінця віку собі не пробачу.... мені дуже боляче на душі. З мамою живемо разом, бо вона сама не витримує, їй тяжко бути самій
Творю чудеса• 17 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
Був період коли я була на квартирі, було добре, мені подобалось, але потім мусила повернутись додому в будинок до мами, татка не стало, вона лишилась одне. Їй потрібна була допомога по госродарству
Надо было маму к бабусе с дидусем отправить, уже были б не сама

Раз одела не бу• 17 августа 2023
Ответ дляЧу Ча
что есть, автор виновата, что у мамы давление,или что она взвалила на себя непосильную физическую работу и автор тоже на ней должна нажить себе грыжу и давление?
Вы можете со своей мамой годами не общаться, но зачем вы отговариваете от этого автора?
автор УжеВотДа • 17 августа 2023
Ответ дляТворю чудеса
Так может пора мужика найти, как мама говорит?
Це не так просто. Де його знайти, якщо в основному час проводжу на роботі?
Творю чудеса• 17 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
И у мамы на плантациях, займетесь собой, а не мамой
Чу Ча• 17 августа 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Вы читаете не там и не тем местом
Раз одела не бу• 17 августа 2023
Ответ дляЧу Ча
Вы читаете не там и не тем местом
Не судите, пожалуйста, по себе. Не все как вы, читают тем местом