УжеВотДа• 17 августа 2023

Дуже хвилююсь за маму, на душі не добре..

Два тижні тому ми посварились з мамою, причиною стало те, що вона весь час мене порівнює з іншими, критикує, коментує , що я не така як треба, не так виглядаю і тому подібне. А он твоя однокласниця вийшла заміж, доньку народила, а ти все сама та й сама. Але суть не в цьому. Ми серйозно посварились і до сих пір не розмовляємо. Таке було не один раз, і завжди перший крок до примирення робила я. Тепер терпець урвався, і я просто не звертаю уваги, роблю вигляд наче я її не помічаю, наче я сама. Нещодавно коли я приїхала з роботи я привіталась з нею, вона просто промовчала, проігнорувала. Моя мама така людина, що коли стрес болить серце, підвищується тиск, вся червоніє. Сьогодні я була в бабусі, і виявилось, що вчора мамі було дуже погано, вона ледь не зомліла. Сьогодні вночі мені наснився страшний сон, що в мами зупинилось серце і вона померла😥, що я лишилась сама самісінька в цьому світі. Я прокинулась вся в сльозах. За пів року до смерті татка мені теж наснилось, що татко помер, як без нього тяжко, тоді я прокинулась в сльозах, і через пів року сталось таке горе....... Бабуся сьогодні мені сказала, що не дай Боже з мамою щось станеться, я залишусь одна, я до кінця віку собі не пробачу.... мені дуже боляче на душі. З мамою живемо разом, бо вона сама не витримує, їй тяжко бути самій
Чу Ча• 17 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
Їй важко самій тримати господарство, городом займатись, курей тримає, дуже багато пшениці садимо десь 10 соток, потім вона знайомій продає домашні яйця, щоб компенсувати затрати на комбайн, посів, город не хоче запускати бур´яном( регулярно потрібно траву косити влітку, нікого не наймаємо, бо це типу дорого, але потім лежить з високим тиском від цієї праці. Що я можу сказати
а на черта ей одной это все?

Малявка ще та• 17 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
О,всю цю срань переживала моя мама з бабусею
Як тільки мама сказала категоричне «ні» городам і господарству,бабулю рєзко попустило,хоча скандалила жостко,попила мамі крові
автор УжеВотДа • 17 августа 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
помиріться і зїзжайте, так збережете і свої нерви і ваші відносини. Придумайте будь який привід. За ваші почуття вона не переживає - то точно!
Подруга пропонує разом піти на квартиру, але подруга трішки ненадійна, і мені б хотідось самій спробувати
Пустощі-веселощі• 17 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
Автор, скільки років вашій мамі?
Колишня муза• 17 августа 2023
Так в квартире или доме с огородом. Вы так в перспективе не отделитесь, не заведете семью. Потом будете жалеть. Огороды можно сократить. Стройте свою жизнь уже сейчас, одиночество оч тяжело для девушки. Мама просто боится остаться одна и ей плевать, неделями молчать, это психология давление
автор УжеВотДа • 17 августа 2023
Ответ дляЧу Ча
а на черта ей одной это все?
Мама людина старої закалки типу ´що скажуть люди´
Тану на сонці• 17 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
А ви тут до чого? Хай не працює, як важко, продасть усе і переїде, де не важко, або здасть всю землю в аренду дрібному фермеру.
Чу Ча• 17 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
вам надо брать пример с мамы,валяться с давлением и стонать, если жестко нет сил сказать мне эти огороды не нужны, или они вам нужны?
автор УжеВотДа • 17 августа 2023
Ответ дляМалявка ще та
😢

автор УжеВотДа • 17 августа 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Автор, скільки років вашій мамі?
Буде 59
Тану на сонці• 17 августа 2023
Ответ дляЧу Ча
Я пропоную остеохондроз, прекрасний діагноз!
Чу Ча• 17 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
радикулит,его и доктор не обнаружит)
Малявка ще та• 17 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
Буде 59
А Вам ?
Колишня муза• 17 августа 2023
У вас есть деньги жить отдельно и вы еще думаете? Жизнь пролетает, живите сегодня
Лама_мама• 17 августа 2023
Вас бабушка как будто в чем-то упрекает. Да, скорей всего ваша мать умрет раньше вас, но что вы себе не простите? Не из-за вас же. Вас в семье что-то никто не любит(((
Колишня муза• 17 августа 2023
Мама еще может при желании выйти замуж, разводить огород с нм. А у вас своя жизнь, ее надо строить. Когда мама увидит что вы твердо стоите на своем, то поменяется и перестанет доставать. Живя с ней вы не перестанете вестись на манипуляции, отделяйтесь
Мир Мир Мир!• 17 августа 2023
Ви дуже вразлива і вами маніпулюють.
Чу Ча• 17 августа 2023
Ответ дляКолишня муза
Когда автор уедет,выходные и отпуск будут в селе,когда автор выйдет замуж, все выходные у мамы,еще и муж будет обязан
Мир Мир Мир!• 17 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
Був період коли я була на квартирі, було добре, мені подобалось, але потім мусила повернутись додому в будинок до мами, татка не стало, вона лишилась одне. Їй потрібна була допомога по госродарству
Автор, з´їжджайте знову на оренду.

Мир Мир Мир!• 17 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
Якщо важко, то нехай не тримає. Це знову маніпуляція, а ви ведетесь.
Мир Мир Мир!• 17 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
Можете спочатку з подругою, а там видно буде. Дивіться самі. Ну і по своїх фінансах дивіться теж.
Мир Мир Мир!• 17 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
Так то її проблеми, а не ваші.
Мир Мир Мир!• 17 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
Буде 59
Капець! Терміново з´їжджайте!
Ваша мама - молода ще. Справиться.
А вам треба про себе думати.
Шеллар• 17 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
Ви так не те що ніколи не вийдете заміж, а навіть якийсь чоловік біля Вас більше чим на друге побачення не затримається. Прийшов час вибирати або в якості другої половинки мамині таргани або самостійне, повноцінне життя в окремому житлі без поля пшениці.
автор УжеВотДа • 17 августа 2023
Ответ дляМалявка ще та
А Вам ?
Замрійлива• 17 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
Бегите .
Раз одела не бу• 17 августа 2023
Ответ дляЧу Ча
не надо внушать эту ерунду про не простите,автор ни в чем не виновата
Я не внушаю, я кого как есть. Не для всех мама чужой человек
Малявка ще та• 17 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
Давно вже пора відрізати пуповину
Почнете жити сама там й мужчина достойний зʼявиться
Ви в ідеальному віці ,щоб починати стосунки і народжувати дитину
Чу Ча• 17 августа 2023
Ответ дляРаз одела не бу
что есть, автор виновата, что у мамы давление,или что она взвалила на себя непосильную физическую работу и автор тоже на ней должна нажить себе грыжу и давление?
Творю чудеса• 17 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
Мені страшно, я цілий день думаю за цей клятий сон. Що не дай Боже що, що я дійсно сама в цьому світі
Так может пора мужика найти, как мама говорит?