66сезон666серия• 17 августа 2023

Що робити якщо не влаштовує прибирання помічниці по дому…(

Вона нехтує зауваження
Будинок в лісі, часто павутинн зявляється
Не якісно миється сантехніка
Забуває протирати підвіконня
В мене таке відчуття що прибирання для неї це помити підлоги в нести сміття та поставити в поскдомийку брудний посуд

І коли вона йде я домиваю за нею… хто ще такий як я? Плачу 1000 грн з 11-17 вона працює
Я супер-пупер• 17 августа 2023
то знайдіть іншу
Кредитная• 17 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Хтозна. Залежить що там за 120 квадратів. Покриття, меблі, килими, декор...
Все равно.
120 квадратов это куча работы
Кредитная• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Плитка
мінімум меблів, все нове та не заставлене
Фото будет?
автор 66сезон666серия • 17 августа 2023
Ответ дляКредитная
Фото будет?
Не хочу шоб вона впізнала, вона знає шо я тут зависаю
Кредитная• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
😅😅😅😅😅😅
Ну теперь я понимаю, что вы троль
Гумс• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Фу
ЛолитаНеРазлита• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Дівчата це можливо якось виправити чи людина реально не перевчиться? І треба тільки іншу шукати жінку
Якщо ви зробили зауваження,а людина не приймає їх до уваги, то це кінець- вона не перевчиться
Оксана_12• 17 августа 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я плачу 1000 грн за однушку 48 м2, підтримуюче прибирання (не генеральне) - 2 години роботи. Київ
Ви переплачуєте.
Козачка• 17 августа 2023
Може в неї часу не вистачає? Я працюю в одній сім´ї, стандарно на все виходить 4 години з хвостиком, це якщо не присісти. Одного разу їх не було, перед виходом попросили помити холодильник та духовку. Звісно, що це час, прийшлося в інших місцях швиденько пройтись, може десь і хотіла б залізти, але часу просто не вистачає
Кукарачка• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Я навіть не бачу сенсу робити зауваження. Якщо кіілька разів не зреагувала на мої прохання - просто заміняю і все.
Первая ласточка инфляции• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Напишіть їй список по кожному приміщенню що мити і як часто(так клінінгові працюють).
Оксана_12• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Плитка
Тоді що там мити 6 годин? Вона то все носовичком протирає? Шукайте іншу
Метровий сантиметр• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Зручно що поруч живе в маленькому містечку ми…
І вона каже - якшо шось не влаштовує то шукай іншу, ніби вона ставить умови(
Она в шкафчиках должна мыть каждый раз ?
Обычно 1 час где-то 300-350 грн (возможно больше, кто как )
Она у вас работает 6 часов за 1000 грн
Вот вы реально 120 квадратов за сколько уберёте качественно ?
Оксана_12• 17 августа 2023
Ответ дляКредитная
Все равно.
120 квадратов это куча работы
Хм. А згоджуюстсь на цю кучу за відповідну оплату припускалрсь, що працювати взагалі не доведеться? Ну обєми ж очевидні, як не крути.
Кондуктор автобуса• 17 августа 2023
вы б ещё на болоте жаловались на комаров))
все претензии к паукам,они за 5 минут вам платье на вручение Оскара соткут.
пишете помощнице райдер,меню или служебную инструкцию и тут же проверяете, а не завтра, потому что сегодня не захотели.
да и кто там к вам в ваш лес приедет?
разве что весёлые туристы и то не в помощь вам,а скорее наоборот.
Козачка• 17 августа 2023
Доречі, згадала ще одного, платить за 3 години, я дуже добре все роблю, але якщо так, то знов на інше не вистачає, а йому було важливо павутиння. Я замість 3 годин пропрацювала 4 і те павутиння пройшлася вже по швидкому, бо було більш важливе місце (як на мою думку). Але треба робити те, що власнику важливо. Наприклад одна любить чисті вікна. Я їх мию кожний тиждень, а от на пил на полках не зверне уваги. Тому треба відчувати господаря і його потреби.
Marmu• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Не перевчиться. У нас по роботі було кілька прибиральниць, так одна прям любовно все натирала, а інша тяп-ляп і пішла (ціна була до війни 500 грн за одне прибирання, що займало у неї десь 1,5 год). Одна колега запрошувала її до себе (однушка маленька і колега моя дуже акуратна), так та теж розповідала, що наверху мити вона не буде, ще щось сказала колезі самій робити)))
PmB• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Нафига вам это надо?
Marmu• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
ну так вона вам правильно і сказала, а чому вона не може ставити умови? вона пропонує один рівень послуг, а вам вирішувати, чи підходить він вам.
Кондуктор автобуса• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
А як шукати її?) який метод краще
ахаха
вот оно в чем дело.
эта уборщица как-то нашлась,а другую (простушку,мягко сказано) найти сложно.
так вам она и сказала-ищите другую.
или сами попробуйте, своими руцями.
gem-nli• 17 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Попробуйте прописать по пунктам что она должна делать
А зачем ’пробовать’, когда задачи ставятся на этапе найма? Из всего сказанного автором я не увидела конкретно обозначенный фронт работы. Вот человек и убирает как считает нужным.
автор 66сезон666серия • 17 августа 2023
Ответ дляgem-nli
Ну як
Прибирання це миття всіх поверхонь
Підлога підвіконня
Пилососом пройтись по підлозі
Павуки
Помити санвузли

А саме фасад кухні помити коли брудний - не кожного ж разу його мити
Але н дратує шо вона не бачить шо він брудний
Що треба пальцем тикати…
Ля-ля-ля• 17 августа 2023
Ответ дляГумс
Проведите пальцем всередине оботка унитаза
а ще краще - язиком))))
автор 66сезон666серия • 17 августа 2023
Я плачу 1000 грн і вона приходить 2 рази на тиждень
Я хочу шоб мій будинок був чистим
Я думаю шо в якийсь день вона може помити фасад
Витрачаю 8000 в місяць і сама ще домиваю за нею
Ля-ля-ля• 17 августа 2023
Ответ дляПирожкиня
Ми не знаємо яке місто.
І в будинку на120 квадратів можуть бути не всі приміщення житлові
Тобто не у всіх кімнатах живуть і нема потреби прибирати щодня там
автор перерахувала приміщення для прибирання, ще й на вулиці прибирає
Ля-ля-ля• 17 августа 2023
Ответ дляКредитная
+ 1000 грн за 120 кв и автор хочет, что б все блестело
зате тепер Ви знаєте, хто і чого сидить і мріє ’скоро всех погонят обратно’
автор 66сезон666серия • 17 августа 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
На вулиці стіл 2*0.8 його потрібно протерти від пилу і позамітати в альтанці 3*4 м
Я не в теме• 17 августа 2023
Ответ длявре_Динка
1. Знайдіть іншу
2. Занизька ціна для ваших габаритів.
Маленький городок. Норм
Ля-ля-ля• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Так хіба 1000 грн мало за 6 годин?
залежить, який обсяг робіт входить в ці 6 годин
gem-nli• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Ну як
Прибирання це миття всіх поверхонь
Підлога підвіконня
Пилососом пройтись по підлозі
Павуки
Помити санвузли

Що треба пальцем тикати…
Вы так считаете или говорили ей при найме? Если нет, у нее свое представление об объеме убираемых поверхностей.