66сезон666серия• 17 августа 2023
Що робити якщо не влаштовує прибирання помічниці по дому…(
Вона нехтує зауваження
Будинок в лісі, часто павутинн зявляється
Не якісно миється сантехніка
Забуває протирати підвіконня
В мене таке відчуття що прибирання для неї це помити підлоги в нести сміття та поставити в поскдомийку брудний посуд
І коли вона йде я домиваю за нею… хто ще такий як я? Плачу 1000 грн з 11-17 вона працює
Не якісно миється сантехніка
Забуває протирати підвіконня
66сезон666серия
• 17 августа 2023
Ответ дляvecya
Вы педант)) а 1000 это за одну уборку или.. ?
За одну уборку 1000
Сегодня не целуюсь• 17 августа 2023
Ответ дляГумс
Проведите пальцем всередине оботка унитаза
А где в унитазе обоТок? 🤔
Кредитная• 17 августа 2023
Мыть в шкафах это генеральная уборка.
За 6 часов качественно убрать 120 кВ одному сложно.
Имхо
Пирожкиня• 17 августа 2023
Ответ длявре_Динка
1. Знайдіть іншу
2. Занизька ціна для ваших габаритів.
Ми не знаємо яке місто.
І в будинку на120 квадратів можуть бути не всі приміщення житлові
Тобто не у всіх кімнатах живуть і нема потреби прибирати щодня там
постою_послушаю• 17 августа 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Справа у ціні. часто буває так, що вимагають більше ніж оплачують.
Самый мерзкий подход- согласиться работать за такую цену, а потом просто забить на свои обязанности
66сезон666серия
• 17 августа 2023
Ответ дляБадабум
Ну вы же сами пишете, что делали замечания и не помогло. Вы ждёте чуда? Ищите, конечно, другую.
Ще на зауваження про павутину вона каже шо вона збирає її але дуже швидко павутина знову зявляється
Тіпа за секунду бо в нас ліс і дерева на ділянці
Кредитная• 17 августа 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
+ 1000 грн за 120 кв и автор хочет, что б все блестело
66сезон666серия
• 17 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Так хіба 1000 грн мало за 6 годин?
Пирожкиня• 17 августа 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
А где в унитазе обоТок? 🤔
Там где найдётся грязь после помощницы)))
И пробивает током)
Вот там обоТок)
И пробивает током)
Вот там обоТок)
Сегодня я не я• 17 августа 2023
Ответ длявре_Динка
1. Знайдіть іншу
2. Занизька ціна для ваших габаритів.
Для маленького містечка при регулярних прибираннях - нормальна ціна.
175см55кг19лет (она)• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Дівчата це можливо якось виправити чи людина реально не перевчиться? І треба тільки іншу шукати жінку
По-перше потрібно донести інформацію до людини, що вам потрібно. Наприклад кожен день вологе прибирання дома, раз на тиждень у четвер мити фасади меблів на кухні, два рази на місяць по середам мити вікна..... Коли наймаєте персонал потрібно давати завдання на ту заробітну плату, яку ви плануєте надавати. Наприклад за 1 тис. в день вона планує мити посуд і підлогу, а за додаткову тисячу в тиждень вона запланує помити вікна.
очки_ннадо• 17 августа 2023
Я вам скажу абсолютно впевнено - ви не будете задоволені жодною. Такий мій досвід. У мене було 4 хатні робітниці, зараз 5та. Вони всі прибирають добре перші 4-5 рази, потім починають хитрити, не мити підлогу у важкодоступних місцях, під обідком унітазу тощо. Просто ви робите самі прибирання чи розумієте, що стороння жінка вилизувати не буде. Третього не дано як то говорять
постою_послушаю• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Так хіба 1000 грн мало за 6 годин?
Я не в курсе цен, просто пишу, что это её не оправдывает
Сегодня не целуюсь• 17 августа 2023
Ответ длявре_Динка
1. Знайдіть іншу
2. Занизька ціна для ваших габаритів.
Норм цена за 120 м кв. Одесса, 1500 за 140 м кв и +500 за глажку, если у меня нет желания. Окна оплачиваются отдельно.
Угги_в_горошек• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Не поворотка вона
В будинку 3 кімнати та 2 св з кухнею
Ще прибирає в альтанці витирає стіл , замітає
В будинку 3 кімнати та 2 св з кухнею
Долго убирает реально и при этом не качественно
Ищите другую
66сезон666серия
• 17 августа 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Ищите другую
А як шукати її?) який метод краще
Сегодня не целуюсь• 17 августа 2023
Ответ дляГумс
Ободок. Учитель русского?
Нет, просто любопытно было узнать устройство унитаза от такой опытной советчицы, как Вы.
Угги_в_горошек• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
А як шукати її?) який метод краще
У вас там маленькое село, да?
Дайте объявление возле местного магазина
ДеньгиНеСдаю• 17 августа 2023
Я плачу 1000 грн за однушку 48 м2, підтримуюче прибирання (не генеральне) - 2 години роботи. Київ
Кредитная• 17 августа 2023
У меня 96кв 3су.
Уборка не подразумевает уборку в шкафах, так как это уже генеральная и оплачивается она по другому.
У меня домработница приходит 2 раза в неделю : среда и суббота.
Плачу за уборку 1500. То у меня убрано даже под стиралкой. Работает гдето 6 часов, если одна. Если с подругой, то быстро как-то, за 2,5-3.
За готовку доплачиваю, обычно готовит, а потом убирает. Это 700-800 за 3-5 блюд.
Кредитная• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Так хіба 1000 грн мало за 6 годин?
С такими запросами и площадью, да.
Будьте так ласкаві• 17 августа 2023
Ответ дляГумс
Я так постоянно делаю
Терпеть не могу таких ,,работничков,,
66сезон666серия
• 17 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Хтозна. Залежить що там за 120 квадратів. Покриття, меблі, килими, декор...
Плитка
мінімум меблів, все нове та не заставлене