66сезон666серия• 17 августа 2023

Що робити якщо не влаштовує прибирання помічниці по дому…(

Вона нехтує зауваження
Будинок в лісі, часто павутинн зявляється
Не якісно миється сантехніка
Забуває протирати підвіконня
В мене таке відчуття що прибирання для неї це помити підлоги в нести сміття та поставити в поскдомийку брудний посуд

І коли вона йде я домиваю за нею… хто ще такий як я? Плачу 1000 грн з 11-17 вона працює
автор 66сезон666серия • 17 августа 2023
Ответ дляgem-nli
Вы так считаете или говорили ей при найме? Если нет, у нее свое представление об объеме убираемых поверхностей.
А як можна по іншому прибирати…не розумію як прибирання може бути іншим
Ля-ля-ля• 17 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Тоді що там мити 6 годин? Вона то все носовичком протирає? Шукайте іншу
то як ’що там мити’, то в чому проблема самій за годину вжик - і все блищить?
Я не в теме• 17 августа 2023
Ответ длявре_Динка
Я плачу 1500 за 88кв
Прибирання, прання+прасування+розкладання одягу. В шкафчиках не миє. Тільки фасади.
Озвучьте город
Я не в теме• 17 августа 2023
Ответ дляочки_ннадо
Я вам скажу абсолютно впевнено - ви не будете задоволені жодною. Такий мій досвід. У мене було 4 хатні робітниці, зараз 5та. Вони всі прибирають добре перші 4-5 рази, потім починають хитрити, не мити підлогу у важкодоступних місцях, під обідком унітазу тощо. Просто ви робите самі прибирання чи розумієте, що стороння жінка вилизувати не буде. Третього не дано як то говорять
У меня очень тщательно все моет. Но я попала домой к этой даме, увидела , насколько все вылизано и предложила работу. Очень быстрая и чистуха
Я не в теме• 17 августа 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Она в шкафчиках должна мыть каждый раз ?
Обычно 1 час где-то 300-350 грн (возможно больше, кто как )
Она у вас работает 6 часов за 1000 грн
Вот вы реально 120 квадратов за сколько уберёте качественно ?
Я репетитору меньше плачу.
Своего не предлагать• 17 августа 2023
Наче ви й праві, але внутрішні полички я б в житті не додумалася, що прибиральниці мають протирати.
Оксана_12• 17 августа 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Комусь проблема, комусь ні. Звідкіль я можу знати, кому і шо проблема. Але особисто я, коли берусь за роботу, то мене влаштовують і робота, і оплата. Якщо щось не влаштовує - не берешся, шукаєш далі. Це дуже просто насправді.
І так, 120 метрів новобудови без хламникіа (особисто доя мене) не складно прибрати за 6!!! годин.
gem-nli• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Вы не ответили на вопрос. Хотели пообщаться на Советчица, общайтесь.
Я_канеша_извиняюсь• 17 августа 2023
1000 грн це генеральне прибирання кухні. Це мало за 6 годин активної роботи на досить великій площі.
NikIrinaS• 17 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Якщо замизгана плита чи духовка, холодильник, витяжка то багато часу йде. Але 2 рази на тиждень по 6 годин повинно хватати.
Сама прибирають у себе вдома 140 м годин за 6, раз на тиждень, але потроху засмітчуюсь.
Не за Будка• 18 августа 2023
Капец почитала, советчицы как всегда в своем репертуаре. Мало видите ли платят, такая и уборка.. Интересно, это те же кто темы про выплаты ВПО строчат? Если вы такие засранки, что у вас при ежедневной уборке все равно все надраивать надо, то вопросов нет, просто допустите мысль, что у автора может быть по-другому. Те, кто убирают сами, вы по 6 часов дома ежедневно убираете? А если меньше, то у вас грязно? Или для поддерживающей ежедневной уборке остаётся время за эти шесть часов, чтобы протереть окно или ящик или более тщательно вымыть унитаз?
Автор, ищите другую помощницу, нормально вы платите. 1000 за уборку мало если она не ежедневная и грязи много скапливается, тогда да, надо дольше и тщательней убирать