оксюморон• 17 августа 2023

Отпустили бы вы ребенка в 15 лет одного жить в Америку в другой семье?

По программе Flex
Результат:
вже голосів: 830
405 (48.8%) Нет не отпустила
352 (42.41%) Да отпустила бы
73 (8.8%) .
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 августа 2023
Ответ дляstefaniy
Дякую, приємно! Сім´я запропонували щоб жив далі у них))) Полюбили , як рідного . Спілкуємось , я за Влада геть не переживаю, у надійних руках. Везучий дуже)))
пусть и дальше везет

stefaniy• 18 августа 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
пусть и дальше везет
Дякую! Гарного дня
Одна_на_всей_планете• 18 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Да , думала что не пройдет
а дочка куда-то прошла? поступила? а как же тогда не пустить?
Ні грама• 18 августа 2023
я так їздила, ще в далекому 1995-му. вдячна батькам, що відпустили. володію мовою на рівні носія, і це визначило все моє подальше життя. професію свою обожнюю, вона пов´язана з мовою. та й світогляд мій це розширило неабияк. хоча би раз на тиждень подумки дякую батькам, що дали тоді цей шанс. але я завжди була безпроблемною дитиною, поміркованою не за віком, значно дорослішою від однолітків. але ж тоді не було відеозв´язку, інтернету, принаймні не в нас. лише листування, раз на 6-8 тижнів. ще те було випробування для мами)
але воно все точно було того варте.

але, якщо чесно, з огляду на все оте гендерне мракобісся, вакцинації і тд, не знаю чи відпустила би свою
Ні грама• 18 августа 2023
але голос віддала за відпустити, все ж таки...
stefaniy• 18 августа 2023
Дівчата, похвалюсь з Вашого дозволу)) Мій вже встиг за червень-липень здати курс філософії!!! в університеті , ще й грамоту отримав))) Так що все можливо! Я ту філософію ледь на укр.мові здала)))
Не кую, не мелю• 18 августа 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Я тоже в Италию ездила и все хорошо было, причем ездила дважды в одну и ту же семью.
Но вот истории разные, поэтому говорить, что это все на 100% безопасно - нельзя
Расскажите, пжл., что за разные истории?

Великий сатирик• 18 августа 2023
Ответ дляstefaniy
Тоже мне достижение. Философия это наука, где достаточно просто говорить больше, чем знать.
stefaniy• 18 августа 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Спробуйте переговорити студентів які все життя живуть у США))
Тоскующая• 18 августа 2023
Ответ дляstefaniy
Не обращайте внимания. Люди у нас такие, злые и завистливые. Не от хорошей жизни. Меня тут вчера вруньей заклеймили
Великий сатирик• 18 августа 2023
Ответ дляstefaniy
Какое это имеет значение, если речь идет о философии?
Знаете как нам говорил препод по философии, что любое свое мнение это уже 5. :) так и тут. Достаточно просто излагать свои мысли и все
Великий сатирик• 18 августа 2023
Ответ дляТоскующая
В чем зависть? Если это философия :)))
stefaniy• 18 августа 2023
Ответ дляВеликий сатирик
А так буде досягнення?))) Курс математики , історія США...
Великий сатирик• 18 августа 2023
Ответ дляstefaniy
Курс математики! Курс!
😂😂😂😂
stefaniy• 18 августа 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Курс математики! Курс!
😂😂😂😂
Курс математики першого симестра університету.
Щастя-здоровля• 18 августа 2023
Ответ дляЗновЗдоров
О чем тогда страдания, непонятно.
Может она еще и не пройдёт его.
Вообще принимающие семьи тоже тщательно отбирают. Я ездила по другой программе. Это был отличный опыт.
а які умови відбору і де він проходить?
Великий сатирик• 18 августа 2023
Ответ дляstefaniy
И?
ЗновЗдоров• 18 августа 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
а які умови відбору і де він проходить?
https://americancouncils.org.ua/hto-mozhe-brati-uc...
Томатико• 18 августа 2023
Подскажите пожалуйста это какая то программа по приему детей в семью?

Anastasiya-f052• 18 августа 2023
Так в 15 нельзя границу пересекать без родителей (родителя)
Тоскующая• 18 августа 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Можно. Если родители написали доверенность на сопровождающего
Anastasiya-f052• 18 августа 2023
Ответ дляТоскующая
Ну в любом случае один не поедеш
постою_послушаю• 18 августа 2023
Ответ дляТоматико
В стартпосте есть название программы
постою_послушаю• 18 августа 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Ну в любом случае один не поедеш
Томатико• 18 августа 2023
Ответ дляstefaniy
Підкажіть будь які у нього враження від курсу математики. Син передумав поступати на програмування, каже що подобається математика і физика зараз. Сильніше чим в Україні? Ви в Україні в спеціалізованому ліцеї були?
Томатико• 18 августа 2023
Ответ дляstefaniy
Це круто. Підкажіть будь ласка англійську вчив ще в Україні?
Томатико• 18 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
В стартпосте есть название программы
Спасибо. Погуглила. Уже не попадаем
stefaniy• 18 августа 2023
Ответ дляТоматико
В Україні вчився у гімназії з нахилом на англ.м. Технічні науки 9-10 балів. 12 клас у США на відмінно все , але реально пахав дуже. Математика не складніше за нашу точно , але на англ.мові , часу трохи займало. Коли втягнувся, стало легко.
пьЯНА• 18 августа 2023
Ответ дляstefaniy
Автор поділюсь з Вами фотками ))
Дуже харизматичний Ваш хлопчик 🙂 моя вчора пройшла другий тур - тепер чекаємо листопада, якщо пройде у третій
stefaniy• 18 августа 2023
Ответ дляТоматико
Так з 6 років з вчителем. На 10 клас також був фіналістом по турам , але не судьба. Тоді був 3-тій тур онлайн і за 10хв. до кінця у нас світло вимкнули і нет пропав))