оксюморон• 17 августа 2023

Отпустили бы вы ребенка в 15 лет одного жить в Америку в другой семье?

По программе Flex
Результат:
вже голосів: 830
405 (48.8%) Нет не отпустила
352 (42.41%) Да отпустила бы
73 (8.8%) .
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 августа 2023
Ответ дляstefaniy
Дякую! Я йому передам привіт з порадниці)))
Фото1 - Випуск 4клас м.Рівне Фото2 - Випуск 12 клас Appleton
Майже не змінився)))
выглядит уже как американец

МАМА НИКИТКИ-2• 18 августа 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Ось що ви пишете, що неможливо?
Мене зарахували в університет, я подала свою заявку декілька тижднів назад і зарахована. І це не коледж а університет... Про які вимоги ви пишете які нереально виконати...
Чого ви так агресивно до всіх пишете, відкрила всі ваші повідомлення - це шось.
Я пишу про резидентів США. А не про іноземних студентів.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Бред. Не буває платників податку штату без оформлення на федеральному рівні. Якщо особа не має право на SSN, то отримує ITIN.
ITIN - також федеральний рівень. Так що гугліть далі))
я уже начинаю сомневаться в Вашей адекватности в реале.
кому-то делать нечего придумывать это что ли по-Вашему?
пьЯНА• 18 августа 2023
Ответ дляВерочка 100%
Може вона пройде в джуніори. Так буде і потім легше вступати
Джуніорам досі не сказали результатів 🙃
МАМА НИКИТКИ-2• 18 августа 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Про що ви пишете, мені видали ссн по туристичній, ви відорвані від реальності
Да ви шо? 🤣 погулявши по США ви витримали соціальний номер і тепер платите податки в Америці? 🤣

Офіційні сайти щось дають геть іншу інформацію)) B-1/B-2 не є підставою для отримання SSN
Верочка 100%• 18 августа 2023
Ответ дляпьЯНА
Джуніорам досі не сказали результатів 🙃
Я знаю, це пов´язано з тим, що волонтери, які вели джуніорів відмовились в цьому році через навантаження. Шукають нових, тільки це внутрішня інформація)
пьЯНА• 18 августа 2023
Ответ дляВерочка 100%
Зрозуміло, дякую за інформацію

stefaniy• 18 августа 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
выглядит уже как американец
Так))
Мені на цих фото , як у фільмах. Це перша практика з журналістики, спілкувався з фермерами на фермі бізонів))
Анонимарик• 18 августа 2023
Автор, ви дивіться самі по дитині. Я би сина не відпустила, у нього проблеми зі здоров‘ям, треба дієта, ліки, він не відповідальний в цьому плані, і я за це не можу бути впевнена. Якщо дитина самостійна і відповідальна, то так. Моя колишня начальниця так була в Америці по цій програмі, 2 роки. Це давно було. Попала в чудову родину професорів університету, у яких не було своіх дітей. Спілкується з ними досі, пройшло більше 20 років, і в гості їздить. Приїхала звідти з чудовою англійською.
stefaniy• 18 августа 2023
Одне з останніх повідомлень від Влада на його каналі.

і так. я втомився.
робочий день 8 годин який починається о 4:30 ранку, це складно. далі після цього треба працювати над двома/трьома журналістськими проєктами. потім треба їхати додому, готувати їсти і знову сідати за журналістику. і таке відчуття, що я працюю на двох роботах, хоча журналістика, це тільки практика на літо.
складно трошки, але гроші важливіші. одна з причин чому я хотів залишиться в сша на навчання, бо я хотів отримувати зарплатню в доларах і по можливості перекидати залишок моєї зп (а зп по американським міркам в мене мізер) на ЗСУ.
ви навіть уявити не можете наскільки сильно я пишаюся собою, що я маю роботу і матиму можливість перекидати кошти на ЗСУ.
це була одна з моїх цілей, яку я досяг одразу.
я вже спати, завтра новий робочий день. всім гарного дня. обійня
Mds• 18 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Фото , я решила отпустить
Думаю, дуже правильно вирішили
Бо обрізати крила, коли вже пройшла по конкурсу, не можна
Леплю из пластилина• 18 августа 2023
Я смотрю Олицкую в ютубе, она в сша сейчас в лос анджелесе, то нет. Там криминальная обстановка, куча бомжей, марихуана везде.
Закусенец• 18 августа 2023
Ответ дляпьЯНА
Чесно, окремо не готувалась, але в інтернеті проглядали з нею багато інформації про Флекс і флексерів. Вона, звичайно, засмучена, що не пройшла у фінал ugs, тому якось вже без ентузіазму подається
Нехай все вийде
пьЯНА• 18 августа 2023
Ответ дляЗакусенец
Нехай все вийде
Дякую Вам за підтримку !
Леплю из пластилина• 18 августа 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Да, я тоже думаю, что человек, которому ты даешь скрин с сайта, где черным по белому все написано, а он продолжает спорит, немного умственно не дотягивает то понимания прочитанного.
Там беда. Она в топе по блоку на этом сайте. Не понятно где она живет, у нее постоянно разная информация. То она чья то дочь чиновников, то у нее у дочь на госслужбе,а она тетя возрастная.
Лучше мимо проходить ее комментариев,все и так знают,что она несет не контролированый поток своей бурной фантазии.
К ее комментариям не относятся серьёзно
Играю_на_кларнете• 18 августа 2023
Син їздив по іншій програмі в 16р, попав в заможню сім´ю, з помічницею по дому та власним поваром, гарна школа, все сподобалось, а знайомий попав в сім´ю на ферму, то в його обов´язки входило прибирати за кроликами і по господарству, тому тут як повезе, а так досвід звичайно хороший
черная мамба• 18 августа 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
понятно( спасибо за пояснение
https://us.fulbrightonline.org/ - ось програма для студентів, напевне є й інші
шукайте
мій знайомий колись здав усі необхідні тести, зробив транскрипти надсилав два роки по 100 коледжі на рік (так це дорого), але він таки отримав повну стипендію і повне фінансування від одного з коледжів на програму мастера
хай дитина йде до мети, а ви підтримуйте.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 августа 2023
Ответ длячерная мамба
шукайте
спасибо
Веселуха Муха• 18 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Я вот тоже к этому склоняюсь , дочь рыдает говорит что я недомать, покажу я ей тему эту в основном против все
Выборочно показывайте). У знакомых ездила девочка, это же на год? Все было нормально, но за домом скучала и потом год доучиваться пришлось, типа год потеряла в нашей школе.

Веселуха Муха• 18 августа 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Що Ви робите на українському форумі вся така ’успішна’? Не складається спілкування в Греції?
А тут одни неудачницы что ли?)
Вподобайден• 18 августа 2023
Так
Відправляла. Але в Канаду на 10 місяців. Учбовий рік
Кудлата хмаринка• 18 августа 2023
Вы знаете что с ней там будет?
Трава во всю ,алкоголь и половые связи.
НЕЛЬЗЯ!!!
Рожайтретьего• 18 августа 2023
В 15 нет. Мой поехал в 17. прожил 6 месяцев. поработал. вернулся. потом ездил еше. доволен
МАМА НИКИТКИ-2• 18 августа 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Це пораднця )) тут під анонімами лише мільйонерші з дітьми геніями… тому Да, я вірю, що в їхніх мріях є оформлення на рівні штату без оформлення на федеральному рівні
МАМА НИКИТКИ-2• 18 августа 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
К ее комментариям не относятся серьёзно
Відкрийте недавню тему і подивіться на топ по блокам, от цікаво, чи знайдете ви мене?
Такі як ви придумують мені історії життя, а потім з розумним виглядом впарюють це іншим під анонімом.
Донька в мене працює в НЗКА)
Де я, знає точно чверть форуму. І звідки також)
А все інше ваші прибрихенькі і казочкі.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 августа 2023
Фу, Блін НАЗК
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Донька в мене працює в НЗКА)
А все інше ваші прибрихенькі і казочкі.
Ну Вы реально там у многих в блоке, неспроста же)
Джонсонюк• 18 августа 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Нет.
Слишком далеко. 15 лет это сложный возраст очень.
Отличный возраст, никогда ребенок не был алюдекватнее к меня.
Регионщица• 18 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Да , думала что не пройдет
Я бы на ее месте возненавидела вас. Ребенок достиг цели, а вы все сломали, пипец просто. Тут конечно у нее больше перспектив.... только чтобы вам на зло она не вляпалась куда
Тоскующая• 18 августа 2023
Ответ дляРегионщица
Не переживайте. Эта история с хеппи эндом. Автор отписалась, что решила отпустить дочь.