Прибираю щодня• 18 августа 2023
Чи можна я знову влізу до вас з дівчачою темою?
Треба пару літніх луків
Сукні, схиляюсь до полоски, в іншій на фото наче обабилась ( як на мене )
Курточка джинсова просто подобається
Чи піде вона по віку? ( спина теж порвана )
Штани зелені з карманами - просто таке люблю .. -вони з чоловічого відділу 🙈
шорти мої старі ( за них не питаю )
Купальник подобається модель і колір ..чи можна брати ?
Вибачаюсь за не дуже гарні фото, не вмію себе красиво швидко фоткати, ще й роздягальні різного розміру
Ще дві фото не влізли
Там таке 🤷♀️футболки
Докину
Курточка джинсова просто подобається
шорти мої старі ( за них не питаю )
Ще дві фото не влізли
Там таке 🤷♀️футболки
Докину
personality• 18 августа 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Головне: раз в день промєжность на кідстаф показати .
Фу, п..ка скоро привітатись вивалиться.
Ну не настільки але в принципі з купальником щось не так
Сегодня сержусь• 18 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
Девочки, можно свои 5 копеек вставлю?
Как пуховики для девочки 45+???
То плащ палатки
успокойте_Меня• 18 августа 2023
Куп не дуже і плаття в полоску
Все інше гарно!
Підкажіть з якого магазину сукня 1 фото
Все інше гарно!
Підкажіть з якого магазину сукня 1 фото
ШобВам_КакНам• 18 августа 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Понравился телефон на фото из вещей только) вы странная, имея такую внешность и фигуру выбирать такие странные вещи
Та норм вещи, если женщина не ходит на работу, а просто гулять или в магазин.
Простой, удобный городской гардероб.
После 18• 18 августа 2023
Штани хакі сподобались дуже і футболка з ними салатова пасує, а от купальник я б не купила собі. Він вам не пасує по фігурі, а ще дуже великий виріз відкриває спереду зайве. Джинсовку - так, але не рвану. По сукням важко відповісти, бо сама не ношу, але друга наче така зручна і проста, повсякденна, можна брати, як подобається.
Басноплетка• 18 августа 2023
У вас красивые ноги, все луки в шортах супер. Но купальник это нечто, он просто уродует фигуру. Платья как платья, особо не украшают.
Стрекоза любви• 18 августа 2023
Мені подобається ось ці два образи. Але можливо б у 2-му замінила шорти на більш широкі, або бежеві шкіряні бермуди. Щоб заміксувати стилі.
Морковку дай• 18 августа 2023
Ви гарна і все на вас гарно, мені подобаються усі речі крім футболок з оком і квітками(?), взяла б з іншим принтом або однотонні
Прибираю щодня
• 18 августа 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Автор, вы красивая, фигура красивая, вы почему такая не уверенная? Что вы оправдываетесь почти в каждом ответе? Почему вы ищите во всем подвох?
Питаю, щоб зекономити кошти )
Завжди можу набрати лишнього
Позаземний розум• 18 августа 2023
Все что с шортами и брюки мне понравилось, а вот купальник категорически нет...
Прибираю щодня
• 18 августа 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Шорти залишаться вдома
Їх не розглядаємо
Прибираю щодня
• 18 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Дякую
Из Кукуева я• 18 августа 2023
Все старомодное. Полосатый лонг с шортами ничего так. Но лонг хотелось бы более оверсайз и из более плотной ткани.
Позаземний розум• 18 августа 2023
Платья тоже ничего. Но вот или чего не хватает на фото или обуви или сумочки..Поэтому непонятно)
Прибираю щодня
• 18 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Взуття сумки не розглядаємо
Їх тут вважайте, не має
Позаземний розум• 18 августа 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Взуття сумки не розглядаємо
Їх тут вважайте, не має
Я том плане что все вместе помогает определиться. Все хорошо в принципе смотрится. Только вот купальник точно нет и цвет и фасон, тут без сомнений)
Прибираю щодня
• 18 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Порадьте купальник
Прибираю щодня
• 18 августа 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Куп не дуже і плаття в полоску
Все інше гарно!
Підкажіть з якого магазину сукня 1 фото
Все інше гарно!
Підкажіть з якого магазину сукня 1 фото
H@M
Жена_КотораяСтена• 18 августа 2023
Мне понравилось все, кроме купальника и второго платья. Подскажите бренд первого платья пожалуйста
Калинові вуста• 18 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
Девочки, можно свои 5 копеек вставлю?
Как пуховики для девочки 45+???
Девочке в 45 уже можно без пуховиков...
Позаземний розум• 18 августа 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Порадьте купальник
Ой, я не по купальникам.. И надо примерять обязательно.. А почему именно сдельный?
любименькая• 18 августа 2023
Мені все сподобалось. На вас все виглядає гарно. До речі, фотографії у вас виходять непогано. Камера вас любить)
Купальник трохи нудний, але теж може бути.
Прибираю щодня
• 18 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Я люблю
Мені так зручно
Я багато плаваю
Мені так зручно
Я багато плаваю
Прибираю щодня
• 18 августа 2023
Ответ дляТака бойова Я
Все супер, окрім купальника. Він вас не прикрашає.
Покажіть який подобається
Це проблема
В мене вони є- три .. але після регулярного басейну втратили колір
Це проблема
Крошка Енот• 18 августа 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Не влізли
Фото 1 тут ок.
Самая обычная летняя одежда.
Крошка Енот• 18 августа 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Мне не нравятся купальник и полосатое платье на вас
Крошка Енот• 18 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
Девочки, можно свои 5 копеек вставлю?
Как пуховики для девочки 45+???
Вы уже создавали с ними тему. Зачем чужую портить?