Прибираю щодня• 18 августа 2023

Чи можна я знову влізу до вас з дівчачою темою?

Треба пару літніх луків
Сукні, схиляюсь до полоски, в іншій на фото наче обабилась ( як на мене )
Курточка джинсова просто подобається
Чи піде вона по віку? ( спина теж порвана )
Штани зелені з карманами - просто таке люблю .. -вони з чоловічого відділу 🙈
шорти мої старі ( за них не питаю )
Купальник подобається модель і колір ..чи можна брати ?
Вибачаюсь за не дуже гарні фото, не вмію себе красиво швидко фоткати, ще й роздягальні різного розміру
Ще дві фото не влізли
Там таке 🤷‍♀️футболки
Докину
Крошка Енот• 18 августа 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Та норм вещи, если женщина не ходит на работу, а просто гулять или в магазин.
Простой, удобный городской гардероб.
Крошка Енот• 18 августа 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Я люблю
Мені так зручно
Я багато плаваю
В декатлоне посмотрите. Я сегодня была
Было очень много сдельных.
Така бойова Я• 18 августа 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Покажіть який подобається
Це проблема
В мене вони є- три .. але після регулярного басейну втратили колір
Купальник хороший, просто не пасує. З´їдає зріст і додає об´єму.
Пробуйте роздільні. Якщо треба сумісний, дивіться на моделі, які візуально ’витягують’ - світліші частини з боків, закінчується не на грудях, а на плечах з двох сторін або на шиї.
автор Прибираю щодня • 18 августа 2023
Ответ дляТака бойова Я
Дякую
Пугачиха• 18 августа 2023
Вам в первом платье классно, а этот зеленый Вам не идет. Волосы у Вас красивые, да и вообще, Вы-эффектная
автор Прибираю щодня • 18 августа 2023
Ответ дляПугачиха
Я люблю зелений (
Але, дякую за любу думку
Мені навпаки перша сукня не дуже, але тепер передивлюсь ще раз
Пугачиха• 18 августа 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Я люблю зелений (
Але, дякую за любу думку
Так возьмите зеленый,но другого оттенка.
автор Прибираю щодня • 18 августа 2023
Ответ дляПугачиха
Штани заберу завтра обовʼязково
Футболку передивлюсь
Ця зелена теж чоловіча була
Чупа-чупс• 18 августа 2023
Все отлично и украшает вас, кроме платья в полоску.
И купальник вам очень идёт. И фасон и цвет. Ничего он не режет фигуру и не придаёт никакого объёма- просто супер, как куколка!
Olga076• 19 августа 2023
купальник можно лучше найти) остальное ок)