Аноним_1857• 18 августа 2023
Чи буде рентабельним горіховий бізнес?
Дуже багато горіхів удома, незнаю куди дівати, як краще почати такий бізнес?
Я только за!• 18 августа 2023
Який саме? Здавать горіхи на машину? Якщо в Вас багато горіхів, то Ви ж повинні вже знать
ЗдесяЯ• 18 августа 2023
Смішно! Завжди можна було здати горіхи якщо їх у вас багато.
Але горіхи повинні бути лущені та сирі. Ну і ціна звичайно за кг. Так що щойно поспіють горіхи то вперед їх ліщити і здавать. Тільки нажаль ціни між прийомом і реалізації досить мала, мільйон не заробити ніяк
Fashion_besties• 18 августа 2023
Если не удобряете химией - предложите супермаркетам как органический продукт
Куплю орехи• 18 августа 2023
Конечно это актуальный бизнес. От цельного ореха до кашки все можете продать.
Сіґеле-міґеле• 18 августа 2023
Ответ дляFashion_besties
А сертифікат якості ? Супермаркети співпрацюють тільки з відомими в основному виробниками
НеВРотик• 18 августа 2023
Ответ дляElani
очень прибыльный
даже мелкий
я в свое время занималась, даже аватарка осталась
даже мелкий
А почему перестали ?
No problems• 18 августа 2023
Ответ дляFashion_besties
якщо продавати як органічний-потрібен органічний сертифікат.
Жена_КотораяСтена• 18 августа 2023
Ответ дляElani
очень прибыльный
даже мелкий
Подтверждаю, орешки от Элани были вкусненькие!!! Вот так встреча
Привет!!!
Мао_Мяо• 19 августа 2023
Раньше точно был прибыльный, при чем это товар, который от бОльшего объема дорожает, а не дешевеет. Раньше знакомый имел склад, ему бомжи за копейки чистили, фурами гнал через Польшу на разные страны. Сейчас даже не имею понятия как это все изменилось…