Мені і мама, і дві подружки радять подивитися рекламу канцтоварів, яку зараз крутять на телебаченні. А в мене телевізора нема, хочу знайти в інтернеті, але не знаю чого саме це реклама. Може хто бачив і пам´ятає.
Ролик такий: мама з донькою прийшли в магазин канцтоварів, донька щось взяла і все, а мама нагребла півмагазину, все випадає.
Ермолайчик• 19 августа 2023
А навіщо Вам та реклама? Питаю з цікавості. Може й мені треба подивитися
Ответ дляЕрмолайчик
Просто кажуть, що я на ту маму дуже схожа. Купила в магазині канцтоварів все за списком і, навіть, набагато більше. Сьогодні ще купувала фоарміран, хомути для поробок, пір´я тощо. Хай буде. Перша дитина