Забобонний фрукт• 19 августа 2023
Пюрешка твердеет когда остывает
Муж сделал замечание
Что делать, чтобы она не твердела?
пані Солоха• 19 августа 2023
Есть проверенный способ - возложить приготовление пюрешки на мужа . Тогда точно не затвердеет .
120-120-120 (не худею)• 19 августа 2023
Муж пусть сам и готовит, чтоб не застывала
крахмал вообще-то застывает в картошке
Наизнанку• 19 августа 2023
После того как разогреете добавьте немного молока и разомните.
Размять мужу лицо за такие замечания тоже не помешало бы
АБВГДэшница• 19 августа 2023
Любое пюре твердеет, чтобы более мягкое было - больше молока и масла
Жена аллигатора• 19 августа 2023
Може я збоченка, але обожнюю пюре на другий день розігріти на пательні і смажити до шкірочки)
Потішаюся• 19 августа 2023
Я люблю пюрешку свежую.
Она не успевает загустеть.
Варите её на один раз.
Она не успевает загустеть.
Варите её на один раз.
АдеКВАтная• 19 августа 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Тоже люблю очень
Петриківна• 19 августа 2023
Після такого зауваження,я б ніколи не готувала пюре...а може й взагалі не готувала.
Мрію про пончик• 19 августа 2023
Записуйте)
Відварюєте картоплю. Зливаєте воду.
Коли готова, грієте молоко. Багато молока. Важко сказати, скільки, я на 4-хлітрову використовую десь 650, а коли й до 800 мл.
Грієте молоко. До стану ’майже кипить’. Можете і скип´ятити, але пінка нам не потрібна.
Оце гарячуще молоко - в картоплю.
Толкушку не беріть. Мніть виделкою збиваючи массу. Вам потрібно взбити цю картоплю. Додати повітря, а толкушка робить інакше., Мне, а повітря не буде.
Після того, як картопля взяла молоко, пюре збільшилося в об´ємі, ніжне в повітряне, от тоді додавате масла.
Зробіть так один раз. Побачите різницю )
Навіть нагріте повторно в микрі, буде ніжним та повітряним.
Відварюєте картоплю. Зливаєте воду.
Оце гарячуще молоко - в картоплю.
КрестьянинДиор• 19 августа 2023
Берете сорт картошки Санте, и делаете ее сразу пожиже, тогда разогретая будет не сухая. Масла много. Сначала слить воду, размять хорошо картошку без ничего, потом масло, потом воду, в которой варилась, побольше.
АБВГДэшница• 19 августа 2023
Ответ дляМрію про пончик
Записуйте)
Відварюєте картоплю. Зливаєте воду.
Оце гарячуще молоко - в картоплю.
Відварюєте картоплю. Зливаєте воду.
Оце гарячуще молоко - в картоплю.
Вилкой делать пюре это конечно мастер класс😀
Мрію про пончик• 20 августа 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Чому не товкушкою, я пояснила.
Це для тих, кому в їжі важливий не тільки смак, а і текстура. Різниця між пласким і пушистим омлетом очевидна, хоча за смаком вони будуть однакові. Різниця лише в тому, що для пушистого потрібно ’вбити’ в яйце побільше повітря. Яке при нагріві розшириться і зробить омлет пухким. Просто для омлету можна використати міксер, а для пюре виделка ідеально підходить.
Чоловіку автора це важливо.
Щодо пюре - текстуру можна виправити. Автор за цим і прийшла.
Але вас же ніхто не змушує )
Я роблю так. Пюре виходить дуже ароматним, пухким, ніжним, не тьмяніє після холодильника, не збивається в пластилін.
Ви є ж не чоловік автора, вам ваше подобається, то не пробуйте шось нове, от проблема )
Чоловіку автора це важливо.
Але вас же ніхто не змушує )
АБВГДэшница• 20 августа 2023
Ответ дляМрію про пончик
Чому не товкушкою, я пояснила.
Чоловіку автора це важливо.
Але вас же ніхто не змушує )
Чоловіку автора це важливо.
Але вас же ніхто не змушує )
Я делаю пюре толкушкой и оно не темнеет (это вообще не зависит от того, чем взбивать, это от сорта картошки зависит, от количества молока и масла), нежное, пухке, не пластилин.
Как-то зразы купила домашнего приготовления, а и ещё раз в Гале, есть невозможно, картошка взбита миксером. Вот это невкусно.
Мрію про пончик• 20 августа 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Я теж колись робила товкушкою. А ще молоко лила холодне. І масло кидала до молока.
Порівняла, мені відчутна різниця. Хоча картоплю на пюре купую без прив´язки до сорту.
А як ви зрозуміли, що картоплю в покупних зразах саме збили міксером?
На зрази я б просто потовкла, без витребеньок.
АБВГДэшница• 20 августа 2023
Ответ дляМрію про пончик
Бо картопля миксером збита, а це як клейстер
Мрію про пончик• 20 августа 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Клейстер вийде від блендеру. Один раз мала дурість таке зробити.
Міксером не пробувала.
Але згодна, що клейстер - то вже не пюре, а фу)
Тому і виделка ) Бо виделка якраз і не руйнує картоплю в жижу однорідну.
Міксером не пробувала.