МатьЧасть• 20 августа 2023

Київ підключення газу в приватний будинок 170 000 грн це офіційно?

Назвали таку цифру…
Трубу тягнути 45 метрів до будинка
Чучело-Мяучело• 20 августа 2023
Где это тот дом, что и газа нет и ещё 45 метров к нему?
автор МатьЧасть • 20 августа 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Яка різниця де
В нас нова вулиця тому нема
Не у всіх ще той газ є
Найближче 45 метрів від нас
Електрика від нас взагалі 270 метрів
Чучело-Мяучело• 20 августа 2023
Ответ дляМатьЧасть
Яка різниця де
В нас нова вулиця тому нема
Не у всіх ще той газ є
Найближче 45 метрів від нас
Електрика від нас взагалі 270 метрів
Значить не Київ. Так, проект дорого завжди був
Вічний двигун• 20 августа 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Вы чудите? Вы видели количество таунхаусов на окраинах Киева без газа?
Чучело-Мяучело• 20 августа 2023
Ответ дляВічний двигун
Для меня то не Киев уже😂
Вічний двигун• 20 августа 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Для меня то не Киев уже😂
Ну да. У вас свои административные границы
Конфиденциальность• 20 августа 2023
Если 45 м, то может и больше, чем 170 тыс. выйти. Это официальная плата. Газ тянуть дорого.
Патика-мотика• 20 августа 2023
Нічого не можу сказати, єдине, що якщо ти готовий чекати в рамках закону і вмієш відстоювати свою позицію і не давати «на лапу», то такі послуги можуть обходитись дешевше. В мене ситуація зі світлом повʼязана. Робили 3 місяці. За 15 Квт офіційно ми заплатили разом з лічильником, геодезією близько 70 тисяч.
При тих же умовах, моя подруга, щоб було без головняка і за місяць заплатила 5 тис. ує.
А взагалі є різні розрахункові калькулятори де ви можете порахувати хоча б приблизно, наскільки це відповідає дійсності. Або ролики на ютуб, де люди самі підключали і розповідають про свій досвід.
Тут надолго• 20 августа 2023
Ответ дляМатьЧасть
Яка різниця де
В нас нова вулиця тому нема
Не у всіх ще той газ є
Найближче 45 метрів від нас
Електрика від нас взагалі 270 метрів
С какого фига потом ещё и за доставку газа платить … капец автор
Тут надолго• 20 августа 2023
Ответ дляПатика-мотика
Обдираловка ….
Патика-мотика• 20 августа 2023
Ответ дляТут надолго
Обдираловка ….
Погоджуюсь. Але і в суспільстві у нас ходить така думка, що легше дати на лапу, бо тебе будуть мурижити і тд. Всім цим обленерго і облгазам це вигідно.
БезникаЯ• 20 августа 2023
Так і є. Нам у 2020 році таку ціну називали. Спробуйте пошукати сусідів,щоб розділити витрати.
Крошечка-хаврошечка• 20 августа 2023
Ответ дляМатьЧасть
Яка різниця де
В нас нова вулиця тому нема
Не у всіх ще той газ є
Найближче 45 метрів від нас
Електрика від нас взагалі 270 метрів
10 років тому, було 17 тис якщо біля хати труба. Казали як закінчиться проект буде в 5 разів дорожче. І це нічого тягнути не треба