Sara-a• 20 августа 2023

Мобилизировать 3 000 000 украинцев

Вы за или против ?
В этой статье говорится о старомодном способе ведения войны и что он нам подходит .
❗️Україні потрібно мобілізувати 3 мільйони осіб, щоб виграти війну з РФ, — Welt

Наразі населення України перевищує 30 мільйонів, тож загальна чисельність Збройних сил може сягати 3 мільйонів. 10 відсотків — це був би відсоток мобілізації, який Ізраїль привів у 1947-48 роках і цим зберіг свою державу.

Видання зазначає, що з такою чисельністю Україна може перемогти і звільнити свою територію старомодним способом: у війні на виснаження, як більшість європейських воєн за незалежність.

Україна Online | Підписатись
Результат:
вже голосів: 1131
980 (86.65%) Против
151 (13.35%) За мобилизацию 3 млн
snejs• 21 августа 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Не зовсім так. От Емірати наприклад, громадян всього 10%, інші- приїхали працювати на їх землю.
Так вы не забывайте кто у нас сосед и что он мечтает об этих землях. Так просто не оставит из в покое

Мандарина• 21 августа 2023
Ответ дляsnejs
Да, а Персидский залив-самое спокойное место в мире😂
ksusha1155• 21 августа 2023
Ответ для Toyota
Автор, а вы готовы своего мужа, сына, брата, отца послать? И допускаете, что все они погибнут? Тогда получите удовольствие от отдыха в Крыму?
Хай їдуть добровольці зі всього світу - за гроші.
ksusha1155• 21 августа 2023
Треба не люди, а зброя. Де бл@₴%, літаки??? Нікому не треба.. ((
snejs• 21 августа 2023
Ответ дляМандарина
И тем не менее. Вы хотите сказать, что если наши территории будет некому защищать, раша от нас отстанет и не заберёт их?
Марина310385• 21 августа 2023
Ответ дляhrushyk
Ну да,люди вже готові,безкоштовне мʼясо,а Ви тут про дрони дорогущі
Як сказала моя знайома, я їй також так сказала.... Чому безкоштовне, а як же 15 млн.грн за воїна , який помер. Тільки це колосальні гроші , можно і техніку купити . 15 000 000 грн * 3 000 000 = 45 000 000 000 000 грн. Це якщо дивитись, зі сторони як воїн України безкоштовне м*ясо, то не безкоштовне воно .
Rosewo• 21 августа 2023
Ответ дляksusha1155
Всі говорять про літаки та лише Коваленко сказав просту істину, що для всіх тих літаків які Україна просить, потрібна інфраструктура для їх обслуговування , якої в Україні немає і ніхто її не готує, і більше того, ніхто про неї й не думає....
Зате, США такі погані , бо ж літаків нам зараз не дають...
ksusha1155• 21 августа 2023
Ответ дляRosewo
Теж правда((
ewa7• 21 августа 2023
Ответ дляShellyBelly
Я знаю кращий спосіб. Беремо діток наших чиновників і чиновників із росії,кидаємо в окопи і війна закінчується через 1-2-3
Та ви що? як можна? А хто буде керувати країною після війни? Це ж ваша еліта! Це майбутні керівники, депутати... А ви хочете ії на фронт...

Jhenya_Sh• 21 августа 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Как наша риторика поменялась за год .
Люди устали от этого беспредела властей и чинушей , коррупции ,дурацких законов .
Удалено администрацией...
Jhenya_Sh• 21 августа 2023
Ответ длячаревна
Я за. Если хотим победить, выгнать кацапов со своей земли, то нужны общие усилия. Именно сейчас, когда процесс идёт. Нельзя проседать, делать паузу потеряем время и успехи которые имеем.
И не пишите мой не такой, пусть воюют депутаты, пишешь с окопа и т д
Если у кацапов будет преимущество, погибнет больше. Они просто вырежут всех украинцев, пока не дойдут до своей цели. Уничтожить нашу нацию
Удалено администрацией...
tanya_217• 21 августа 2023
Ответ дляSara-a
Они не имеют права вообще садить за это .
У нас по документам даже нет состояния войны .
А ВП это ни о чем
Хороший адвокат и они идут лесом
Та вони і не садять. Дають термін 3 роки умовно, таким чином людина навіть в тюрму не сідає але має не зняту судимість і її вже не можна мобілізувати.
kissaniya• 21 августа 2023
Ответ дляksusha1155
Ага. Прям очередь выстроится. Никто жизнь за чужую страну отдавать не будет
Rolisa• 21 августа 2023
Ответ дляksusha1155
Та по самолётам же уже сказали. Часть в 2024, часть в 2025...
ksusha1155• 21 августа 2023
Ответ дляRolisa
Жах....
kissaniya• 21 августа 2023
Ответ дляRosewo
Кто такой Коваленко ?
Rosewo• 21 августа 2023
Ответ дляkissaniya
Кто такой Коваленко ?
https://uk.wikipedia.org/wiki/Коваленко_Олександр_...
kissaniya• 21 августа 2023
Военные эксперты появляются быстрее чем инфекционисты
tanya_217• 21 августа 2023
Ответ дляVinland
’Просто перестать стрелять и мир в глазах’ мы уже проходили. Какие еще варианты?
У росії є один шлях, як перемогти Україну- затягнути війну. Уже не буде мінських-2 і всі розуміють, що колись буде український контрнаступ, а це жахливі страшні втрати і просто м´ясорубка з обох боків (як для України було у червні цього року, коли спробували робити контрнаступ). Всі люди, які знаходяться в армії це розуміють.
Багато хто (особливо ті хто попав туди по примусовій мобілізації) хоче вирватися звідти і шукають шляхи. Саме через те, що багато людей так виходили і виїздили за кордон прикрили пункт ’інвалідність тещі’.
Тепер у нас супер багато студентів (як не виїзд, то хоч відстрочка).
Україна переможе! Україна виграє війну і обезлюдіє.
Вже виїхали 8млн. Повернуться після війни 2млн і стільки ж виїдуть (чоловіки до своїх родин та цілі родини) зразу після війни.
А потім і ще люди виїдуть, коли після 1,5-2 року ейфорії від закінчення війни побачать, яке саме майбутнє в Україні.

kissaniya• 21 августа 2023
Ответ дляRosewo
Блогер. Понятно
tanya_217• 21 августа 2023
Ответ длячаревна
Я надіюсь Ви особисто вже з окопах пишете, чи знову чужими руками жар загрібати, а своя попа в безпеці?
tanya_217• 21 августа 2023
Ответ длячаревна
Куча мужиков есть, пусть идут
Ви ідіть. Їм не треба 🤣
автор Sara-a • 21 августа 2023
Ответ дляtanya_217
Войну можно выиграть легко , об этом все наши военные говорят ,если дадут чем , а это самолёты , много машин для разминирования ( а не как сейчас каждый сам покупает металлоискатели и разминируют по метру под обстрелами ), арту и танки .
Этого ничего нет , дали мизер для рекламы и на этом всё.
Flower Girl23• 21 августа 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Я давно писала, що нам потрібен диктатор, бажано з воєнних, яких таке введе розстріл або повну конфіскацію для усіх корупціонерів.
Але це ж недемократично...
Значить нічого не зміниться.
Я, наоборот - сторонница демократических европейских принципов... В Северной Корее жить не хочу, поэтому диктатуре - категорическое нет! Считаю, что у нас должна быть только Рада, возможно 2-х палатная, по британскому принципу... Но такого у нас не будет, к сожалению...(((
Rosewo• 21 августа 2023
Ответ дляkissaniya
Блогер. Понятно
это единственное знакомое слово, которое вы нашли в статье википедии?
Понятно
Flower Girl23• 21 августа 2023
Ответ дляksusha1155
Стесняюсь спросить - а ’гроші’ откуда взять-то?
herba fresca• 21 августа 2023
Ответ дляtanya_217
Удалено администрацией...
ksusha1155• 21 августа 2023
Ответ дляFlower Girl23
Як звідки? З наших з вами податків))
Flower Girl23• 21 августа 2023
Ответ дляsnejs
А на фига, простите, раше наши территории? У неё что - своих территорий мало? Территория раши в 28 раз больше территории Украины, и это, если считать Крым украинским... Писала уже выше - территория нашей страны сейчас интересует и рашу и страны НАТО, как плацдарм для военных разборок между собой... И неизвестно ещё - какую из стран эта территория интересует больше...
Flower Girl23• 21 августа 2023
Ответ дляksusha1155
Як звідки? З наших з вами податків))
Их явно не хватит, к сожалению... Сколько официально работающих и платящих налоги людей, на сегодня осталось в Украине? И эта цифра будет постоянно уменьшаться...((