НеГолосую• 20 августа 2023

Скільки ви вживаєте алкоголю?

Почала звертати увагу, що дози стали все більші і більші. З людини, яка не пила по 3-6 місяців, я почала вживати майже щодня. Хоча б келих сухого вина, або пляшку вина ( просеко) з чоловіком на двох за вечір. Випиваю +- 5 разів на тиждень. Тобто майже щодня. Голова болить зранку. Це багато? Що робити? Яка норма є адекватною для здоров´я? Думала, створити собі правило і пити строго пару разів на тиждень.
Результат:
вже голосів: 126
38 (30.16%) Я не п´ю
29 (23.02%) П´ю пару разів на тиждень
29 (23.02%) П´ю 4-7 разів на тиждень
21 (16.67%) П´ю пару разів на місяць
9 (7.14%) Результат
Слоник-тоник• 20 августа 2023
Сейчас пью пивко. Нямка
автор НеГолосую • 20 августа 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Сейчас пью пивко. Нямка
Часто?
Мій не такий• 20 августа 2023
Пока что раз в полгода пью, но иногда тоже посещают мысли купить что-то, чтобы хоть немного спать лучше( но боюсь что подсяду
Слоник-тоник• 20 августа 2023
Ответ дляНеГолосую
Часто?
2-3 раза в неделю, но только крафтовое, свежее и в проверенных местах
Маю сечі• 20 августа 2023
Можу келих шампанського на новий рік випити. Мене не вставляє,тому я байдужа до алкоголю взагалі
Всім шампаньського• 20 августа 2023
Я кожен вечір по 250-300 мл вина сухого. Голова зранку не болить, почуваю себе чудово.
За ким я буду?• 20 августа 2023
Ответ дляНеГолосую
Часто?
Муж и я пьем каждый день по 1,5 л
Сижуревувшоке• 20 августа 2023
Сейчас беременна - не пью
Раньше, часто, пару раз в неделю могла выпить вино или виски
Томатико• 20 августа 2023
Начала пить больше с началом войны. Получила антидепрессант, который нельзя с алко. Не судьба мне алкоголить 😂
Грамотний хвіст• 20 августа 2023
Ответ дляТоматико
Бросить можно. Это не судьба антидепрессант
Регионщица• 20 августа 2023
В середньому раз в 1-3 міс,як привід.Так просто не п’ю.Дякувати Богу нема бажання.Подруг 2,іхні і своє д.н,ще де рідко.
Коренная киевлянка• 20 августа 2023
Автор, вы часто пьете) и вполне возможно, что уже у вас начало бытового алкоголизма.
Я потомственная алкоголичка, знаю толк в этом
Губи з філером• 20 августа 2023
Я не п´ю, раніше інколи вживала, а зараз проблеми зі здоров´ям, алкоголь не можна, так навіть краще, нічого хорошого в алкоголі не має.
автор НеГолосую • 20 августа 2023
Ответ дляМій не такий
Да, у меня именно нервы. Война, ответсвенная работа, сложное обучение. Не выгребаю, наверное((
Мяо мой мяо• 20 августа 2023
В выходные позволяю себе. Но не часто. Я потом ничего не делаю, а просто лежу на диване. А работа стоит(
Томатико• 20 августа 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Нельзя. Без него я унылое говно с жуткими паничками
Мяо мой мяо• 20 августа 2023
Ответ дляНеГолосую
У меня тоже работа, учёба, нервы. Откуда у вас время пить?
автор НеГолосую • 20 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
А які інші залежності? Шоппінг, їжа, солодке, палите?
ФсеСама• 20 августа 2023
Останній раз пила мартіні на новий рік, алкоголь в принципі не люблю
Губи з філером• 20 августа 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Муж и я пьем каждый день по 1,5 л
Ого, то це пивний алкоголізм.
автор НеГолосую • 20 августа 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Сейчас беременна - не пью
И как вообще без алкоголя? Не хочется?
Молода і нерозважлива• 20 августа 2023
П´ю для смаку, настрою. Щоб зп´яніти треба дуже багато. Мені норм іноді пляшку сидру, пива, чи з розбавленого мартіні коктейль. Якщо є привід, день народження, свято, то там не рахуючи скільки піде на душу, просекко чи щось типу того то і пляшку і дві)))
Але залежності немає. Можу і місяцями не пити..
Анонимус Я• 20 августа 2023
Про норми погугліть, вони є у медичній літературі.
Сама для себе перестала майже пити коли зрозуміла, що зранку почуваю себе втомленою і дратівливою, хоча і не пила ніколи багато. Максимум кілька пляшок сидру за вечір.
Зараз тільки на Новий Рік можу щось символічне пригубити і кілька разів на рік келих мохіто.
personality• 20 августа 2023
У мене з початком війни зворотній процес. З людини, яка пила щодня хоч 1-2 пляшок пива я перетворилась на людину яка не пʼє. Мені не лізе. Навіть на відпочинку, видуоркувала пляшку просеко і мусолила її 4 дні. Жесть
автор НеГолосую • 20 августа 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Що робити?))
Регионщица• 20 августа 2023
Ответ дляНеГолосую
И как вообще без алкоголя? Не хочется?
Просто не купуйте і все.як не хочете втягнутися.Табу.
Этожзвяздаяегообожаю• 20 августа 2023
П´ю 2-4 рази на рік.
ВундерКИНГ• 20 августа 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
О да, я тоже! Мама алкоголичка, спилась. Я начинала с одной бутылочки пива, потом три, потом 2л , потом 3 л, потом на работу стала ходить раз через раз. Плюнула, поехала зашилась. Пока тягу как рукой сняло
Маю сечі• 20 августа 2023
Ответ дляНеГолосую
Немає) не палю і ніколи не палила, до їжі байдужа, харчуюсь звичайно, до солодкого тяги немає) ну шоппінг..люблю як і всі жінки, мабуть)
Коренная киевлянка• 20 августа 2023
Ответ дляНеГолосую
Що робити?))
Бросать пить) если не готовы полностью бросить, тогда выберите один день в неделю для алкогольного мероприятия, но не чаще