Анонимба• 20 августа 2023

Відпустка і лікарняні

Мені здається щось тут не так у словах кадровика, може хтось в темі?
З п´ятниці мала бути у відпустці. У понеділок довелось взяти лікарняний, його продовжили на вівторок хоч я була проти бо мені і в понеділок, і у вівторок все одно довелось працювати, віддалено але по повній програмі, а при лікарняному менше оплата. Ну таке щось. Але ок. В понеділок написала в кадри що довелось звернутись у поліклін.з легкою травмою, що лікарняний дали на пон і вівтор. Мені написали щоб я повідомила коли закриється лікарняний. Тут я в середу увечері розумію що мені досі не прийшло повідомлення з хелсі що лікарняний закритий. Набираю в четвер лікаря - лікарняний закритий а повідомлення не прийшло бо в хелсі був збій. Набираю кадри, пояснюю, вони кажуть - оскільки ми не знали на лікарняному ви чи ні, то наказ на вас не зроблено і відпускні не нараховані. Ну це зрозуміло, тут без претензій. Але далі кадровик говорить - пишіть заново заяву на відпустку, заново погоджуйте з керівником.
Тут у мене питання чому так. Я не відмовлялась від відпустки, якщо затримка оформлення то хіба не повинні просто відстрочити на кілька днів? Чому я повинна заново писати заяву і погоджувати?
Мене вже не відпустять, на роботі повний завал, працювати нікому, мене більше року через це не відпускали, і цю відпустку не хотіли погоджувати, як завжди просили перенести на колись на потім. Я вже настояла щоб піти тому що я замучена вхлам. Заміняти нікому мене.
СкумбріяП8• 20 августа 2023
У заяві вказується дата, з якої ви у відпустці. Правильно вам кадри сказали

Bonya_A• 20 августа 2023
Відпустка продовжується. Робиться наказ. Підстава лікарняний. Заяву переписувати не потрібно
автор Анонимба • 20 августа 2023
Просто мені вже не погодять, я точно знаю. В п´ятницю черговий завал, там бардак дикий. Я хочу звідти піти, звідти всі тікають. Працювати так неможливо, зп вже на сьогодні смішна. Мені цю відпустку через зуби дали. Наступну зараз просто не погодять. Ридаю другий день. Це якесь пекло. У мене завтра просто буде нервовий зрив якщо мені кадри скажуть все таки писати заяву повторно. Я не рисуюсь просто дійсно це пекло якесь. Мене убиває думка що мене не пускають у законну відпустку як якусь скотину безправну.
Готова просто не вийти на роботу. Так тоді ж по статті звільнять. Зіпсують всю трудову біографію. А я тут на них за копійки скільки всього робила. Ненавиджу просто.
Цибулька зла• 20 августа 2023
Отпуск не продолжается автоматически, они правы
автор Анонимба • 20 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Ви мали на увазі - не переноситься?
автор Анонимба • 20 августа 2023
Тоді може хтось знає, чи мають право мене не пускати у відпустку?
Добрая свекровь• 20 августа 2023
Ответ дляАнонимба
Я немного не поняла, напишите в числах. С какой даты должны были идти в отпуск, с какой даты открыт и закрыт больничный?

автор Анонимба • 20 августа 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Должна была идти в отпуск с 18.08
Больничный был с 14.08 по 15.08 включительно.