Мурзилка• 20 августа 2023
Чи закуповуєте ви товар?
Результат:
вже голосів:
21 (42%)
Інше в коментарі
20 (40%)
Закуповую товар оптом
5 (10%)
Працюю по дропу
4 (8%)
Своє виробництво
Сокодавка ще та• 20 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Автор,сейчас в тик токе все торгуют,очень бойко😂
Та не всі. Якось попала на відео, жінка думала що виключила камеру і каже чоловіку - ´навіщо я тут так розпинаюсь, і так нічого не беруть´.
Мстящий за Зайца• 20 августа 2023
Ответ длямегамоСГ
Допродаю остатки, что б вывести деньги
Аналогічно.
булоТАЙминуло• 20 августа 2023
Ні, під час війни ризики надвеликі. Вже партію товару втратили на початку війни
Добрый Дядя• 20 августа 2023
Ответ дляМурзилка
Торгівля погано йде?
торговли почти нет. но кушать хочется. приходится продавать что есть,иногда в себестоимость .., и если немного собирается деньжат,то докупаю .., но это капля в море,раньше закупки 3 раза в мес ,теперь три раза в год ((
Дама_с_коготками• 21 августа 2023
У мене на 50 тис доларів 8 березня 2022 року весь товар згорів, коли прийшов «руський мір». Намагалася розпочати знову закуповувати товар, торгівля вже не та. Забросила. Знову кудись будемо тікати, знову все кидати. Ні! Я в таку гру вже не граю!