Я такая - жду трамвая• 20 августа 2023
Кого из украинских авторов посоветуете, современных, классиков прозаиков
Спасибо
Пушкининиана• 20 августа 2023
‚Баборня‘ Мирослав Лаюк, ‚Доця‘ Тамара Горіха-Зерня. Всі ці книги читаються на одному диханні, ви закините домашні справи, поки не дочитаєте
Грушки-яблочки• 20 августа 2023
п.1 не осилила, але Кідрука Не Озирайся і Мовчи, Зазирни У Мої Сни або Доки Світло Не Згасне Назавжди дуже і дуже!
Пушкининиана• 20 августа 2023
Якраз Кідрука почала з Неозирайся, і не зайшло, фантастика не моє, але коли автор описував мій гуртожиток, я офігела;) Де немає Бога настільки реалістичний сюжет
Я такая - жду трамвая
• 20 августа 2023
Ответ дляЗадолбулька
Якщо романи для відволіктися, то Тетяна Пахомова, Лис, Дашвар.
Дашвар сильно на любителя,читаешь и как сквозь чащу к свету продираешься.
Задолбулька• 20 августа 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Всі книги різні насправді. Ініціація мені зайшла лише з другого разу, за першим до нудоти нудної) Я прихильниця ’Биті є’, хоча теж є заморочки) Щодо інших авторів. Кідрук не моє, Забужко я заплуталась на перших трьох сторінках і так і не знайшлася, Шкляр не моє. Карпа, думала буде глибше. Жадана ще десь маю збірку, поки на вірші не настроєна. Можливо, це лише перше враження і відкрию для себе всіх по новому
Я такая - жду трамвая
• 20 августа 2023
Ответ дляЗадолбулька
Скачала Кидрука,попробую
Теща дочки• 20 августа 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Да, чернуха обыкновенная
Вот Она Я• 20 августа 2023
А не дуже сучасних можна? Ірину Вільде хочу порадити, ’Сестри Річинські’. Якщо відволіктися від деяких особливостей - дуже життєва книга
Млинець Мій• 20 августа 2023
Дуже раджу книги Степана Процюка. А саме «Пальці поміж піском», «Травам не можна помирати», «Інфекція». Прекрасні романи з історичним контекстом. У нього також є багато лекцій про українську літературу на YouTube
Я такая - жду трамвая
• 20 августа 2023
Ответ дляВот Она Я
А в чем особенности?
Пушкининиана• 20 августа 2023
Любителям медичної літератури - Небезнадежное, правда російською мовою, акушер-нінеколог 6 пологового Наталія Яремчук
Вот Она Я• 20 августа 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А в чем особенности?
Вона написана за радянських часів, один із головних героїв, дуже позитивний - комуніст. І в мові автора відчувається галицьке походження. Дехто може не сприймати. А так - розповідь про п´ятьох сестер і їх матері після смерті глави родини. Дія відбувається приблизно в другій половині 30-х років в маленькому містечку на Галичині. На Укрліб можна скачати
Я такая - жду трамвая
• 21 августа 2023
Ответ дляВот Она Я
спасибо