КвартираЧья• 20 августа 2023
Лежача свекруха в хаті ходить в горшок. Постійна вонь в хаті.
По большому ходить пару разів в день.
Вже 7 років так лежить.
Хата просмерділась.
Соромлюсь приводити когось в гості, вже ледь терплю таке життя.
Чоловік в мене непоганий, проблема лише в його матері. Часто грішу і сваримось з ним через неї, бо так хочеться пожити, як всі люди в чистій хаті. А роки наші молоді проходять... Так вже все надоїло. Знаю, що багато хто мене осудить, бо всі будемо старі, але нічого з собою поробити не можу, вже за стільки років нерви здають...
По большому ходить пару разів в день.
Вже 7 років так лежить.
Хата просмерділась.
Йосип_молодий• 21 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Ну так пусть решится и уходит.
Ну це вже не нам вирішувати)
Дівчина Бобула• 21 августа 2023
Ответ дляМамОмужа
В каком месте она золотая невестка ? Она живёт в хате свекрови и ещё чем то недовольна ?
Тим що доглядає лежачу свекруху, це дуже важко
Я їй співчуваю
Ковбой Хагис• 21 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Ну це вже не нам вирішувати)
Или помощь мужу или жить без горшков и без мужа.
Швендяю містами• 21 августа 2023
Ответ дляПоросенка
она разве есть в продаже?
Її як носили 20 років тому по електричках, так і носять зараз, я була в шоці))
Борщичок• 21 августа 2023
Вас зрозуміє тільки той хто пройшов через це..я найняла сиділку з проживанням . Це дорого . Але я живу нормальним життям.
Швендяю містами• 21 августа 2023
Ответ дляТрактор Віка
Мой брат 19 лет был лежачим больным,это во-первых А сейчас я работаю в отделении реабилитации и знаю,о чем говорю. Наши пациенты выглядят как лялечки при правильном уходе. И никакого запаха.
Порадьте щось толкове і дієве по вашому досвіду
Ковбой Хагис• 21 августа 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Я їй співчуваю
Пост автора :
По поводу матері, що воняє, бо вона однією рукою їсть, суп розливає, він по підлозі і по дорожках, не встигає висихати. Може і какашки розміщати по стільчику, і в ліжку.
Парализованный человек ест одной рукой, разливая.
Хата вся смердит.
Где здесь догляд. Упрёк вижу, что не успевает высохнуть и воняет.
Хата вся смердит.
Трактор Віка• 21 августа 2023
Ответ дляШвендяю містами
Памперсы, возможно даже 2, менять каждые три часа , под памперс бальзам или мазь от пролежней, на постель одноразовая пеленка,пенка Сени -суперсредство, влажные салфетки,специальные губки для мытья лежачих сразу с моющим средством. Чаще менять нательное и постельное белье. Элементарные правила гигиены и ухода за лежачим пациентом. Убрать,естественно, ковры. Обрабатывать поверхности с дезсредством.
Швендяю містами• 21 августа 2023
Ответ дляТрактор Віка
Дякую, надіюсь, не пригодиться, але запам´ятаю на всяк випадок
Птица Говоруша• 21 августа 2023
Ответ дляТрактор Віка
Ага, а жити коли, працювати? (
Зоя Жорівна• 21 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Або чоловік, або я.
Так не выносите , ждите мужа )
Рятівник Малібу• 21 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Пост автора :
Хата вся смердит.
Можете приехать помочь автору
Червона рута• 21 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Шкода, але вона ж не винна у такому стані. І мабуть, цього не хотіла.
Трактор Віка• 21 августа 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ага, а жити коли, працювати? (
Трудно,конечно. Такие пациенты требуют опеки 24/7. Тогда будет все чисто ,и не вонять.
Свій варік• 21 августа 2023
Автор, співчуваю Вам. Я майже 16 років так як ви… В мене 95 років баба чоловіка і дуже флегматична свекруха, ще й прибирати для неї невідоме слово. У вашої свекрухи атеросклероз та деменція, після трьох інсультів, то вже розуму немає, а є тільки інстинкти. В неї крепке серце от і все. Вам треба навчитися не брати ото все до душі. Я теж тріпала мою в нерви і вмовляла переїхати, але чоловік не хоче. Вибір важкий або сімʼя або сімʼя з хворою людиною, але не можна кидати батьків. Не можете самі доглядати, наймати помічницю.
Коли була корона, я думала здурів, злегли обоє, місяць жаху. Але пережили, я і родичів підключала а що робить.
А щоб не було запаху треба прибрати максимально тряпки, ковдри. Мити з доместосом підлогу, постелити на постіль на всю Кровать медичну клейонку. Якщо у Вас вона лежить на ватному матрасі то викинуть його, чи купити дезінфектор ( є такий для дитсадків) і обробляти. Купати її частіше. Саме страшне то пролежні, протирайте спиртом чи вологими серветками спиртовими її складки. Якщо є достатньо грошей купити спецгоршік стулом. Або пишіть у соцзахист і видадуть ( довго чекати правда). Зробіть на неї опіку по догляду, хоть якісь гроші будуть на памперси на ніч ( якщо дасть одягать, бо наша зриває). Інвалідність оформити теж якась поміч буде.
Це дуже важко , я вас розумію, іноді хочеться кричати і піти в нікуди. Але старість вона така. Або свої мучаться і доглядають, або чужі за зарплату.
Все ще від людини залежить, моя баба дуже любила себе, милася постійно, бо гидлива була сама по собі. На десять років молодша була за бабу чоловіка.
Шмоточницаца• 21 августа 2023
Я бы не досматривала чужую женщину. Муж сегодня есть, а завтра нет. Я у себя одна. Забрала бы ребенка, и в свое жилье переехала. 7 лет вы уже потратили, хотите потратить ещё столько же? Это же не жизнь, а ужас какой-то. Мужа вам жалко, сопьется? А себя не жалко?
Залізна пані• 21 августа 2023
автор, вам треба з´їхати, це не життя, свекруху шкода теж і чоловіка, але треба щось міняти. Дуже боюся щоб зі мною такого не сталося, отак жити овочем і щоб за мною прибирали ((( пробачте.
Honeymoon20• 21 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Хата свекрухи.
Так что ей уже не срать у себя дома? Муж у вас конечно неудачный
Плекаю думи• 21 августа 2023
Ответ дляМамОмужа
Она гробит свое здоровье и тратит свое время, вынося дерьмо за чужой женщиной. Это стоит гораздо дороже аренды какого-то угла в сельской хате. Так что захлопните варежку. Сдурели все с этими хатами. У автора есть, где жить, кстати.
Майструю крила• 21 августа 2023
Ответ дляПлекаю думи
Где автору жить? Негде ей жить, поэтому терпит
Плекаю думи• 21 августа 2023
Ответ дляМайструю крила
вы невнимательно читали, она почти в самом начале писала, есть свое отдельное жилье.
Леди Г• 21 августа 2023
Ответ дляОбнемашечка
Биотуалет и спец жидкости для него намного облегчают уход. Если ее можно посадить на туалет, если не подгузник или утка.
+ и свечи жечь(некоторые благовония жгут,но мне это сильно,как и аромосвечи ,но может Вам(автору) зайдет)
Просто красавица• 21 августа 2023
Ответ дляПлекаю думи
Я бы пахала 24/7 , но что бы обеспечить уход маме / бабушке , не важно. Профессиональный уход, частный, или в заведении . Но угробить свою жизнь на это - не . Не хочу. Но это только в случае деменции , или подобное что-то. Если бы мама была в сознании и здравом уме, никогда бы не оставила . Про свекровь не знаю, правда. Зависит от отношений с мужем, финансовой стороны и т.д
Тільки не про гроші• 21 августа 2023
дозвольте, дам Вам кілька порад, бо мала 12 років лежачу маму і знаю, про що Ви.
памперси не варіант? можна звернутися у благодійні фонди або у соц. службу (моїй мамі іноді давали безкоштовно памперси і пелюшки). якщо треба, пишіть - я Вам розповім більш розлого про це. памперси не дають запаху, але можуть бути опрілості. хоча, випорожнення у памперси потребує обов*язкового підмивання зразу після, так що все ж краще у відро.
все мити хлоркою (білизнА, краще купувати у каністрах) або доместосом. у нас одна доглядальниця маму була дуже запустила, сморід був дикий (я в іншому місті живу). потім інша все виправила за допомогою хлорки - вона реально все вимила розведеною БілизнОю (рідина) і дуже гарно провітрила.
постійно провітрювати. якщо є можливість, купити хоч беушну мийку повітря (я купила за 500 грн, людям була не потрібна, продавали просто задарма).
біля ліжка зняти тканинні килимки з підлоги, заслати плівкою і її міняти часто (можна замочувати у хлорці і прати).
під неї підкладати багаторазові пелюшки на непромокаючій основі (можна купити декілька штук і прати) або одноразові (дорого).
у туалетне відро - мішок сміттєвий, який зразу викидати. відро обробляти хлоркою часто і по можливості міняти (воно саме по собі смердить).
є спеціальні поглиначі запаху, але вони дорогі. подивіться на олх, часто продають залишки після лежачих (я і купувала і продавала потім).
аромапалички і аромасвічки. але при умові, що у неї немає відрази.
про часту зміну спідньої білизни і постільної білизни, гадаю, Вам казати не потрібно - як тільки там є хоч невеликі залишки сечі, вони смердітимуть страшенно.
Тільки не про гроші• 21 августа 2023
Ответ дляТрактор Віка
плюсую кожне слово, написала те ж саме.