КвартираЧья• 20 августа 2023
Лежача свекруха в хаті ходить в горшок. Постійна вонь в хаті.
По большому ходить пару разів в день.
Вже 7 років так лежить.
Хата просмерділась.
Соромлюсь приводити когось в гості, вже ледь терплю таке життя.
Чоловік в мене непоганий, проблема лише в його матері. Часто грішу і сваримось з ним через неї, бо так хочеться пожити, як всі люди в чистій хаті. А роки наші молоді проходять... Так вже все надоїло. Знаю, що багато хто мене осудить, бо всі будемо старі, але нічого з собою поробити не можу, вже за стільки років нерви здають...
По большому ходить пару разів в день.
Вже 7 років так лежить.
Хата просмерділась.
Киця-бриця• 20 августа 2023
Ответ дляМамОмужа
Каждый сам решает как поступать в какой ситуации.
Это и так понятно, ну так не надо из за*баной жизнью и ситуацией женщины, делать с*ку которая живёт там из за хаты.
Кто жил с лежачим человеком тот знает что никакая хата не нужна лишь бы это закончилось.
Йосип_молодий• 20 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
А что значит стесняетесь пригласить гостей.
Хата свекрови, она больна.
Ей Ваши гости в своем доме не нужны.
Хата свекрови, она больна.
Ей Ваши гости в своем доме не нужны.
Це зрлзуміло. Але автор теж людина і хоче жити,а не горшки виносити
МамОмужа• 20 августа 2023
Ответ дляКиця-бриця
Она выше писала, у неё есть свое жильё.
Ну так она не сразу об этом написала. В начале темы написала , что живёт в хате свекрухи. Если есть выбор и жить со свекровью так невыносимо, значит надо переезжать к себе.
МамОмужа• 20 августа 2023
Ответ дляЯниЯ
Пост 5 перечитайте.Админы молодцы,конечно))Ник точняк ваш
И что там в посте 5 ? И ваш ник точно вам подходит. Правда админы тут не при чём. Ник выбирается автоматически, но вы точно не вы)))
Пригаю-цибаю• 20 августа 2023
Ответ дляМамОмужа
В каком месте она золотая невестка ? Она живёт в хате свекрови и ещё чем то недовольна ?
Ник у вас -огонь
Йосип_молодий• 20 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Ви не праві. Я вже в ту хату вклала стільки, що та хата в селі стільки не стоїть. Просто якби знала, що так важко жити з лежачою людиною, то зразу б купила в цьому ж селі хатину за 80 тис, та й туди вкладалась. Просто шкода свого труда і вкладені зарплати. Робили ремонт помаленьку, але бачу, що зря я пішла на лежачу людину.
Ви ж наче писали,що маєте власне житло
МамОмужа• 20 августа 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Ник у вас -огонь
Согласна.Мне тоже нравится. Правда мой сын женится ещё не скоро ).И ваш ник огонь . Тоже прям в тему )
ЯниЯ• 21 августа 2023
Ответ дляМамОмужа
Вам уже не один человек написал,что жилье у автора есть...ну,то такое...можно же самой придумать
Губи з філером• 21 августа 2023
Я пройшла через таке я вам співчуваю. Али ми жили окремо. Від мене люди в метро щарахалимь так одяг провонювався
КвартираЧья
• 21 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Ви ж наче писали,що маєте власне житло
Так, маю, але я працюю в цьому селі. Все впирається в роботу. Переїхала, щоб не добиратися автобусами з донькою.
Мне без сахара• 21 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Хата свекрухи.
В свою идти, свекрови сиделку.
Мне без сахара• 21 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
По поводу матері, що воняє, бо вона однією рукою їсть, суп розливає, він по підлозі і по дорожках, не встигає висихати. Може і какашки розміщати по стільчику, і в ліжку.
Сколько вам лет? У нее деменция? Раз с фекалиями вытворяет такое
КвартираЧья
• 21 августа 2023
Ответ дляМне без сахара
Я не знаю таких термінів, але може і в горшку, куди сходила і туалет, підмиватися, якщо були на роботі і не винесли зразу.
Мне без сахара• 21 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Є, в любий час можу переїхати. Я з ним не через хату. Мені його хата не потрібна. Я люблю свого чоловіка. Тому і з ним. Вже не раз хотіла втікти. Його шкода, що лишиться сам з матір´ю. Сп´ється.
Так идите в вашу, свекрови наймите человека по уходу. Мужа жаль, а себя не жаль? Ваше время тоже не вечно.
Йосип_молодий• 21 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Нанімайте помічницю,побережіть себе.
У вас ще й донька є,їй потрібна здорова мама
кураГАЛЯ• 21 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Або чоловік, або я.
Це триндець так жити, за чужою людиною горішки носити
Мне без сахара• 21 августа 2023
Ответ дляПоросенка
она разве есть в продаже?
У цыган точно есть. На рынке они из-под полы найдут вам.
Трактор Віка• 21 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Воно ж смердить поки йде процес...Навіть на унітаз коли ходиш то хто заходить після то смердить йому..
Если все вовремя убирать,ничего не смердит. Она в памперсах?
Мне без сахара• 21 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Ну, так как вы не знаете терминов? За 7 лет врач ее вообще наблюдает? Человек в своем уме не будет какашки мазать по стенам. Я знаю, о чем говорю. Моя прабабушка такое творила. Я была маленькая, помню уже 35 лет это все. Это страшно. Но вашей свекрови и врач нужен. Иначе прогрессировать все это будет очень быстро. И это все ляжет на вас.
Трактор Віка• 21 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
А дети есть у вас?
Трактор Віка• 21 августа 2023
Ответ дляМанкоголік
після процессу- спаліть кусок газети, меньш вонятиме. Також є пінка для лежачих,після того- пінкою підмивать,запаху взагалі не буде.. (Пінка для миття та догляду за тілом. У мене мама після перелому шейки бедра лежала. я також гидлива,то це виручало,що капець.
Seni Care Conditioning and Washing Body Foam)
Отличная пенка👍
Поросенка• 21 августа 2023
Ответ дляМне без сахара
ну да. и травку заодно у них же купить посоветуйте ещё. чтобы авторша расслабилась.
Поросенка• 21 августа 2023
Ответ дляТрактор Віка
эх... вы, видимо, не сталкивались.
anna_anna1234• 21 августа 2023
Сейчас есть уже микро биотуалеты, уже куча решений этому. Поднимайте ее, сажайте понемногу
Трактор Віка• 21 августа 2023
Ответ дляПоросенка
эх... вы, видимо, не сталкивались.
Мой брат 19 лет был лежачим больным,это во-первых А сейчас я работаю в отделении реабилитации и знаю,о чем говорю. Наши пациенты выглядят как лялечки при правильном уходе. И никакого запаха.
Ждушечка• 21 августа 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Нанять сиделку и съехать
Так просто, как автор не догадалась ?
Цвірінь• 21 августа 2023
Ответ дляПодвійна веселка
В Києві знайома наймає десь 3тис. на тиждень але це з проживанням
То есть сиделка в этой же квартире живет?
Ковбой Хагис• 21 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Ну так пусть решится и уходит.