Любви вам!• 21 августа 2023
Скільки ви платите репетитору
Скільки ви платите репетитору, як часто заняття, цікавлять старші класи, математика, але і за інші предмети цікаво. У вас репетитор онлайн чи офлайн?
Чудо в декрете• 21 августа 2023
Київська область. Репетитор з англійської, офлайн, 1 год./ 200 грн. З 1 вересня буде 250 грн.. Якщо погодитися на заняття для двох дітей одночасно - буде по 150 грн
Чтооооооооооо?• 21 августа 2023
Ответ дляiruretta
300 грн, математика старші класи, 3 рази в неділю, офлайн.
Мабуть, 3 рази на тиждень)
300 грн 60 хвилин?
осень харашо• 21 августа 2023
400 грн англійська,400 фізика. Математика-ще не говорили про ціну на цей рік
кнопкодав• 21 августа 2023
Іноземні мови- англійська та німецька 2 рази на тиждень по 500 грн 60 хвилин, 300 математика, 300 українська
Кукусикиииииии• 21 августа 2023
матем 2 часа в неделю 300 грн/час
англ 1,5 часа - 300 грн/час
укр 1 час 300 грн/час
матем очно, англ и укр - онлайн
11 кл. подготовка к нмт.
ищу историка.
англ 1,5 часа - 300 грн/час
укр 1 час 300 грн/час
матем очно, англ и укр - онлайн
11 кл. подготовка к нмт.
ищу историка.
Blackberry1111• 21 августа 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Підкажіть контакти, будь ласка
Чудо в декрете• 21 августа 2023
Ответ дляBlackberry1111
Підкажіть контакти, будь ласка
Репетитор знаходиться в Київській області, Васильківський район, смт Калинівка. Вам точно підійде?)
осень харашо• 21 августа 2023
Ответ дляКукусикиииииии
матем 2 часа в неделю 300 грн/час
англ 1,5 часа - 300 грн/час
укр 1 час 300 грн/час
матем очно, англ и укр - онлайн
11 кл. подготовка к нмт.
ищу историка.
англ 1,5 часа - 300 грн/час
укр 1 час 300 грн/час
матем очно, англ и укр - онлайн
11 кл. подготовка к нмт.
ищу историка.
Можу порадити історика і англійську в обмін на хімію)))
Blackberry1111• 21 августа 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Територіально не дуже, я думала про онлайн заняття )
Астановитесь• 21 августа 2023
Ответ длякнопкодав
Такие дети это удача для учителей)
Астановитесь• 21 августа 2023
Ответ дляосень харашо
А зачем школа детям если по репетиторам водить нужно, может школу поменять на хорошую
осень харашо• 21 августа 2023
Ответ дляАстановитесь
Питання не до мене)
Але всі батьки розуміють, що репетитори необхідні. А наші міністри не розуміють,коли затверджують програми,підручники,завдання на нмт і т.д.
Ну і окрім цього,зараз багато дітей, які вчаться оффлайн за кордоном,їм без репетиторів взагалі ніяк(
Дама_из_рекламы• 21 августа 2023
Ответ дляАстановитесь
Проблема не в школе или учителя, зачастую проблема в школьной программе. Я как репетитор имею выбор - какой учебник взять, как часто проводить занятия, какой длительности, в каком темпе, на чем сфокусировать внимание и какую компетенцию подтянуть. Плюс, нет универсальных учебников, у меня в работе их 5-6, под конкретных учеников подбираю подходящий умк, потому что разговорить это одно, а к тоефл, йелтс или фсе подготовить - совсем другое
Чудо в декрете• 21 августа 2023
Ответ дляBlackberry1111
Я не знаю, чи проводить вона онлайн, швидше за все, що ні
Чудо в декрете• 21 августа 2023
Ответ дляирина 555
доброго дня! можете поділитися контаком будь ласка
+380 96 569 0752 Валентина Григорівна
Зоя Жорівна• 21 августа 2023
Математика 200 грн/60хв, фізика 200грн/60 хв. Онлайн. Ціну поки не підвищував.
Кукусикиииииии• 21 августа 2023
Ответ дляInna_A
Можу вам допомогти з історією..Якщо цікаво, можу розповісти про себе
пишу в лс
осень харашо• 21 августа 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
А можна контакт фізика попросити,будь ласка
Зоя Жорівна• 21 августа 2023
Ответ дляосень харашо
093 202 53 71 пишіть у телеграм
Оленка Киць• 24 августа 2023
300 гривень/година, репетитор з математики по програмі інтелект, я тут його знаходила заняття онлайн