АфродитаПетровна• 21 августа 2023

Чи реально людині з нуля працювати бухгалтером?

і за скільки часу в середньому можна втягтися, зрозуміти суть, процес.
західний_діалект• 21 августа 2023
Реально, начинайте с первички

младокошкина• 21 августа 2023
Ответ дляБезникаЯ
И куда ушли?
Заступником директора
автор АфродитаПетровна • 21 августа 2023
Ответ дляНаверняка
з послугами простіше, але все одно потрібно щоб навчили. Якщо ви того всього в очі не бачили, то без наставника ніяк
Не бачила.
Ответ дляДетские_Будут?
Мабуть, це найлегше. А якщо й без найманих, то взагалі лафа... Готівкові розрахунки будуть?
Юр послуги, про готівку ще не знаю.
неДоЖиру• 21 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Подруга, якщо все зростеться.
И что предлагает?
Какие будут ваши функции, участки?
Подруга хочет расширить отдел?
Ответ дляБезникаЯ
ФОП3 группы все разные. Кто-то с НДС, кто-то без НДС, кто-то с наемными, кто-то -без. Кто-то оказывает услуги, у кого-то производство/оптовая продажа/розница и т.п. Кто-то работает с кассой, у кого-то оплата только на счет 🤷🏻‍♀️
Послуги - юр, адвокатські.
Стигла полуниця• 21 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
З нуля - це без досвіду, освіта - до одного місця, головне навики, вміння, досвід, знання.
не, ну образование не до одного места
но я вижу вы фоп будете вести, там все действительно не сложно, можете взять готовую прогу для фопов, Taxer например

Ответ дляТрамвайGirl
Ну максимум це на робите подрузі боргів та розсваритесь, а так всеж таки досвід
Боюсь розсваритися, 25 років разом.
Ответ дляОтжигающая
Не має нічого неможливого, але потрібно вчитися, з ФОП починати легше. Дивіться якісь семінари, є курси онлайн. Щоб з´явились хоч якісь основи. Тут вам не розкажуть всіх нюансів, а вони є, навіть у ФОП. Залежить ще багато від виду діяльності. Вчіться шукати інфу, її багато в інеті, але все швидко змінюється, тому потрібно перевіряти чи є вона актуальною. Все можливо, хоча спочатку важкувато.
Дякую, накидала собі в закладки інформації, лопачу і буду лопатити.
Ответ длязахідний_діалект
Реально, начинайте с первички
Там все потрібно.
Ответ дляСтигла полуниця
не, ну образование не до одного места
Дякую за підказку, гляну, я зараз, як губка, або чистий листок.
ЛеньГуглить_правда• 21 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Так у вас і економічної освіти нема?
Лівий Локіть• 21 августа 2023
Никто Автора на НДС или импорт не посадит. Начнёт с первички, там втянется
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Так у вас і економічної освіти нема?
Хто сказав?
Ответ дляЛівий Локіть
Дякую, заспокоїли.
ЛеньГуглить_правда• 21 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Хто сказав?
Є економічна освіта?
’освіта - до одного місця’ пише той, хто її зазвичай не має.
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Є економічна освіта?
Насмішили, освіта і досвід - це різні речі.
Освіта - це фігня, порівняно з досвідом і знаннями.
ЛеньГуглить_правда• 21 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Так у вас ні освіти, ні досвіду. Це ви смішете)))
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Фантазуйте, ви взагалі далекі від життя і його реалій.

Ответ дляЛеньГуглить_правда
З Вашою логікою будь-який випускник-бухгалтер легко стане головним бухгалтером, фіндиректором тощо з нуля, на наступний день після отримання диплому.
Зоркая Зорро• 21 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Подпишитесь на группы в фейсбуке, там и вопросы можно задавать и искать
Ответ дляЗоркая Зорро
Дякую, я поки в Ютюб познаходила інформацію.
Natalia505• 21 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Все реально, головне бажання На всі свої роботи я влаштовувалась з нуля. І бухгалтерія була не сама складна праця. Головне щоб адекватна людина вам роботу передала, та що була на цьому місті до вас. І курси можна швиденько освоїти.
Natalia505• 21 августа 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Взагалі нічого смішного.
Ответ дляNatalia505
Дякую, це з нуля організація стартує. Дуже мене підбадьорили Ви.
Зоркая Зорро• 21 августа 2023
у вас будет в налоговой инспектор, у него можно проконсультироваться по отчетам, електронный кабинет платника, и есть горячая линия ДПС.
Скользкая• 21 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
я стала заступником головного бухгалтера десь за рік, вийшла на роботу після отримання диплому. освіта, звісно, це не все, бо я не знала програмного забезпечення, якісь внутрішні моменти. але й не сиділа на початку так, ніби я з іншої планети
Ответ дляСкользкая
Я 20 років пропрацювала в банківській системі, для мене бух.облік на підприємстві не інша планета, звісно, але дуже близько.