парИла я парИла• 22 августа 2023
Відмовилися бути хрещеними через дату.
Моя пдружка запросила бути хрещеним їїдругої дитини мого чоловіка. Погодився. Але потім вона сказала дату 1 жовтня і один із найстаріших і відоміших монастирів Києва. Це Покрова і День Захисника. Багато народу в той день та вірогідність обстрілів зростає. Я попросила її одразу чи не може вона трохи змінити дату, пояснивши що дуже хвилююся я хвилююся в такий день їхати в центр з своєю дитиною.
Вона сказала що їй незручно переносити. І якщо що то вона тоді запросить когось іншого. В мене образи немає це її день і бажання.
Але як з боку, чи не образила вона на мене? Іноді здається що я міська божевільна, але нічого з цим зробити не можу.
Фляшунька• 22 августа 2023
І не треба нічого робити: і ви і вона обираєте те,що вам більше підходить
ВільнаНазавжди• 22 августа 2023
Ответ дляБагиня
Покрова разве не 14?
Перенесли, але день захисника ніби залишився 14
парИла я парИла
• 22 августа 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Його також на 1е пернесли
парИла я парИла
• 22 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Ну якби не вас і просили…
Не зовсім зрозуміла
парИла я парИла
• 22 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Так запросили ж чоловіка, ви зі своєю дитиною тут до чого?
То ж ми сімя . Я хрещена її першої дитини. Наче так. Взагалі це моя подружка. І чоловік не її друг.
Бадабум• 22 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Тоже не поняла. Муж вообще слово имеет?
Дружная семейка• 22 августа 2023
А по факту - може інший хресний буде більш віруючою людиною........
Бадабум• 22 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
И если одному страшно, то всем должно быть страшно?
Бадабум• 22 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Боже, бедный мужчина. Все за него решили уже
Бадабум• 22 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
И адекватной
парИла я парИла
• 22 августа 2023
Ответ дляБадабум
Ні , але зі сторони. Те що не підходить дата, не повинно ж ображати.
СирОжино пирОжино• 22 августа 2023
Ответ дляБагиня
Покрова разве не 14?
Автор цілий місяць з дому виходити не буде
Бадабум• 22 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Удалено администрацией...
Бадабум• 22 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
С убежища, надеюсь.
парИла я парИла
• 22 августа 2023
Ответ дляБадабум
Удалено администрацией...
За те що відмовилися бути хрещеними?
Бадабум• 22 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
За те що відмовилися бути хрещеними?
Да, считаю, что вы мега эгоистичны и еще подавили мужа. Я с такими не общаюсь
Дружная семейка• 22 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
За те що відмовилися бути хрещеними?
за таракани в голові
парИла я парИла
• 22 августа 2023
Ответ дляВідморожена
Чоловік у вас говорить?
Справа в тому що це не друзі чоловіка. Він взагалі був дуже здивований коли його запросили. Бо це моя подружка і її новий чоловік. Я давно з нею дружу і хрещена першої дитини. Тому він прямо мені сказав що був здивований.
Фісташкова кава• 22 августа 2023
Відмовилась би. Але через московський патріархат до якого належить той ’монастир’
сепарня. Фу
парИла я парИла
• 22 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
сепарня. Фу
Він український наче б то. Бо вони спеціально обирали щоб не московський
Відморожена• 22 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
сепарня. Фу
Може то Михайлівський
Чучело-Мяучело• 22 августа 2023
Рашистам для пуску ракет не потрібні ніякі дати.І, зазвичай, в ті дати, що ми обговорюємо нічого не відбувається
Колупалочка• 22 августа 2023
Відмовтеся, якщо вам страшно. Якщо вони захочуть взяти саме вашого чоловіка хрещеним, дату перенесуть.
У рашистів нема нічого святого, згадайте Спас і Чернігів