ЯниЯ• 22 августа 2023

чи можна покривати гель лаком без запилювання?

придбала гель-лак собі і побоююсь сама запилювати свій ніготь. чи можна покрити без запилювання? праймер-дегідратор є, його може бути достатньо?
автор ЯниЯ • 22 августа 2023
Ответ дляМао_Мяо
Хорошо, а как потом Вы их снимать будете? Без запаливания?
прибрати пилкою гель лак щоб потім нанести новий це трохи не те, ніж просто свій голий ніготь запилювати все-ж таки. попереднє покриття не треба ж прям в 0 знімати. принаймні мене це буде влаштовувати)

Обнемашечка• 22 августа 2023
Ответ дляЯниЯ
а що значить розчинялась? поділіться, будь ласка, чим знімаєте гель лак, якщо не спилюєте його пилкою/фрезою?
Старым способом. Средство для снятия гель лака на ватный диск и накладываю на ноготь, на пальцы фольгу либо спец клипсы
автор ЯниЯ • 22 августа 2023
Ответ дляОбнемашечка
а у вас шкіра не сушиться? я колись намагалась так зняти коли карантин почався, то 100 разів потім пошкодувала( прям як опіки позалишались. чи треба якусь особливу рідину обирати?

як довго тримаєте?
Обнемашечка• 22 августа 2023
Ответ дляЯниЯ

як довго тримаєте?
Нет, не сушится. Держу до 10 минут. Перед этим спиливаю верхний слой (топ). Но если база каучуковая, даже не пытайтесь размочить
автор ЯниЯ • 22 августа 2023
Ответ дляОбнемашечка
а ви берете з ацетоном рідину чи без?
Обнемашечка• 22 августа 2023
Ответ дляЯниЯ
а ви берете з ацетоном рідину чи без?
Вот такой
автор ЯниЯ • 22 августа 2023
Ответ дляОбнемашечка
Вот такой
Дякую!
Коханозадовільна• 24 августа 2023
Ответ дляОбнемашечка
Я не пользуюсь праймером, не спиливаю верхний слой. Гель-лаки обычные, носится гель лак идеально дней 12-14. Но у меня база cnd, чтоб гель легко растворялся, когда пользовалась каучуковой базой, тогда недели 4 ходить можно, но тогда гель-лак хоть зубами отдирай, мне такая база не подошла.
СНД саме така база, якій по технології достатньо знежирення. Це зовсім інший матеріал, підходить більшості алергіків, легко розчиняється ацетоновмісними ремуверами. Я б сказала, що це ідеальна основа під гель-лак саме для самсобімайстрів. Але уже як підложка під гель, вона слабенька. Нещодавно зявилися знов в продажу матеріали СНД, після довгої перерви і дорожче по ціні, еа жаль