Вишня на торті• 22 августа 2023
Розацеа або акне
Практично все життя у мене є висипання. Різні лікарі ставлять різний діагноз: розацеа, акне. Кто мав ці проблеми, проголосуйте, на що більше схоже. І поділиться, будь ласка, що Вам допомогло позбутися проблеми з висипаннями.
Завчасно дякую.
P.S. Негатив щодо зовнішності коментувати не прошу.
Завчасно дякую.
Результат:
вже голосів:
15 (51.72%)
Не знаю. Результат
9 (31.03%)
Розацеа
5 (17.24%)
Акне
Kateryna-S• 22 августа 2023
И то и другое в разных местах. Где-то надо подсушивать, где-то для розацеи спец крем
Ну, нічого жахливого ви не маєте на цьому фото. Схоже, що у вас є проблема з судинами. Що є висипання - це також картина при розацеа. Вважаю, що вам требе слухати дерматолога та продовжувати спреціальний догляд для шкіри. Хоча розумію, як вам зараз непросто його дістати, бо всі дієві аптечні марки умовно на паузі.
Апрель Ивановна• 22 августа 2023
Ответ дляeuhunter
Я які можете порадити?
Апрель Ивановна• 23 августа 2023
Ответ дляeuhunter
Не можу, бо такі засоби є лікування, а не догляд, їх призначає дерматолог.
Та це зрозуміло. Просто дерматолог не завжди призначає дієве. Думала, поділитесь саме дієвим. Тут можна лікарські засоби радити.
Апрель Ивановна• 23 августа 2023
Ответ дляeuhunter
Подивіться Квазікс крем/гель/ крем з СПФ. Це Швейцарський бренд LSI. Але наразі його практично нігде немає.
Дякую! Можливо можна привезти десь з Європи. В мене там зараз моя лікар гастро - може переслати. Бо розацеа ми з нею теж лікуємо в тандемі з дерматологом.