Сусановна• 22 августа 2023

Подарували отаке, що з ним робити?

Підкажіть, будь ласка. Це справді нафта
Грушки-яблочки• 22 августа 2023
Ответ дляУсатая полосатая
це ж ресторан Гасова лямпа, то може це напій якись?
https://gasovalampa.choiceqr.com/search?q=%D0%BD%D...
так, настоянка

Elena-eedc• 22 августа 2023
Ответ дляСтріляний птах
Завонять таким костром всё вокруг??

Автор, выбросить и забыть.
вы что? Меня жаба давит (флакончики выбрасываю мешками, но советы могу)- больной сустав помазать - ни одна мазюка не сравнится. Мне просто нефть никогда не дарили. Ну хоть три года постоять на полочке, а потом передарить.
Вапщета• 22 августа 2023
Ответ дляСусановна
Нет, это точно нефть
Тогда зачем вы вопрос создали ’Підкажіть, будь ласка. Це справді нафта’?
Усатая полосатая• 22 августа 2023
ось знайшла що це таке, це напій- Нафта
https://www.facebook.com/watch/?v=999405240593685
Усатая полосатая• 22 августа 2023
Гасова лямпа – ресторація-музей, де можна побачити не тільки 528 екземплярів ламп, але й подивитися на процес видобутку й дистиляції нафти!
Звичайно ж, не тільки подивитися, але і придбати! Нафта зі Львова – єдина нафта, яку можна пити! 💛
Йди на світло і зустрінемося на вул. Вірменська, 20!
Кредитная• 22 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
подарок конечно.....такое..
Ще були пусті консервні банки з надписом ´чисто одесский воздух´
автор Сусановна • 22 августа 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
так, настоянка
Це не настоянка, вона смердить бензином

автор Сусановна • 22 августа 2023
Ответ дляElena-eedc
Уже открыли
автор Сусановна • 22 августа 2023
Ответ дляВапщета
Де ви бачили питання? Це було ствердження, без знаку питання
сказочное_Бали• 22 августа 2023
Ответ дляСусановна
Це не настоянка, вона смердить бензином
Пейте давайте, хватит нюхать
Пишу вірші, дорого• 22 августа 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
так, настоянка
конкретно у автора нафта, а не настоянка) это сувенир
Усатая полосатая• 22 августа 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
це дистильована нафта, яку можна пити https://www.facebook.com/watch/?v=999405240593685
Капризуля• 22 августа 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Та ні, пишуть, що справжня нафта
Усатая полосатая• 22 августа 2023
Ось для чого пьють дистильовану нафту, від багатьох хвороб, дистильована нафта для внутрішнього та зовнішнього застосування. Препарат містить 45% об. етанолу.
❗Завдяки своїм властивостям нафту можна застосовувати як всередину, так і зовні при багатьох захворюваннях і недугах.
Лікарський засіб Petroleum D-5 Nafta для пиття показаний при лікуванні різних захворювань шкіри та слизових оболонок, а також у випадку шлунково-кишкових скарг, деяких випадках порушень центральної нервової та вегетативної системи.
https://www.facebook.com/160415458006013/posts/527...

На сайті у ФБ Гасової лампи, квазано, що це саме дистильована нафта
Пригощаю кашею• 22 августа 2023
Просто сувенір, в середині справжня нафта
66сезон666серия• 22 августа 2023
Ото оживила форум Ваша пляшечка)))
Тримайте в курсі шо ж то таке.
Даритель гоне, хоч би інструкцію приложив
Ля-ля-ля• 22 августа 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Можно как жидкость для розжига использовать. Других вариантов у меня нет.
від вошей колись по війні нею рятувались, бабця розказувала
Налогообложу• 22 августа 2023
Ответ дляСусановна
Ничего нет, только ’Гасова лямпа, Нафта зі Львова
может керосин там). Лямпа же гасова).
А в целом надо найти описание товаров их сувенирной лавки. Я только прочла, что у них она есть и увидела очень мутное фото с Вашей нефтью)
Мошей ницца• 22 августа 2023
Ответ дляДелиВерка
Продайте за 1000000$ то ж нефть йопт
Чёрное золото😲

Грамотний хвіст• 22 августа 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
на тобі божє що мeні нe гожe
Що ви мелете? ’ На тобі , небоже...’
Небіж - існує таке слово в українській мові !
Мама Карло• 22 августа 2023
Я зі Львова і пригадала як кілька років тому пізно поверталася одна з роботи (після 23:00), а на вулиці до мене заговорив мужчина і запропонував медичну нафту купити.
Це був такий місцевий продавець, який по всіх закладах ходив і пропонував її купити.
Пишу вірші, дорого• 22 августа 2023
Ответ дляУсатая полосатая

Где там показано? По Вашей ссылке совсем другая бутылка.а у них такая же