Сонячний зайчик• 23 августа 2023
Де купуєте Renew? Боюсь натрапитиина підробку
Порадьте де купити цю косметику аби не натрапити на підробку?
Бодіпозітівна• 23 августа 2023
Ответ дляПросто каралева
було б що підробляти...
Кидстафовские цыгане к нам пожаловали, которых засыпают золотом при крещении и взращивают на семге))
Сонячний зайчик
• 23 августа 2023
Ответ дляПросто каралева
було б що підробляти...
Ви про якість косметики чи про ціну? Хотілось би почути різні відгуки
Просто каралева• 23 августа 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Це досить нерозкручений бренд. І навіть не всі про нього знають. Профкосметику не підробляють.
Обстановщица• 23 августа 2023
Ответ дляnata-c531
Я купую одразу 250 мл, з сестрою на двох, дуже вигідно
Який саме крем купуєте і яка ціна за 250мл, підкажіть будь ласка.
Сонячний зайчик
• 23 августа 2023
Ответ дляnata-c531
Де купуєте?