Ангел-предохранитель• 23 августа 2023

Отримання патента на винахід чи корисну модель

Дівчата, хто патентував винахід чи корисну модель?
Які є нюанси? Як правильно все зробити?
Які організації найкращі в цій справі?
Продукт унікальний, хоча пошуком в патентному бюро, ще не займалась.
автор Ангел-предохранитель • 23 августа 2023
Для патенту, виріб повинен бути зроблений? Чи достатьно буде креслення та опису?
Кров з молоком• 23 августа 2023
Якщо вас цікавить, хто на ринку України займається цим питанням, то можу порекомендувати Юридичну фірму «Дубінський і Ошарова» - у них багато патентних повірених.
Або, наприклад, Я. Огневʼюк з ЮФ «Саєнко, Харенко»
Це всі фірми з ТОП рейтингу
буреЛОМКА• 23 августа 2023
в Торгово-промислову палату телефонуєте в своєму регіоні - вони вам надуть консультацію і патентного повіреного контакти.
всю інформацію ви з повіреним будете узгоджувати.
Або через гугл зразу пошукайте петентного повіреного в вашому місті.
То всі юридичні фірми - прокладки, які беруть гроші за посередництво.
Мене цікавить, як ця процедура проходить, що вона собою представляє спочатку. Я не розумію, що мені потрібно від патентного агентства.
Чому я хочу зробити патент? Тому що, готую документи на грант і там мені порадили спочатку отримати патент. Я в цьому зовсім «дуб дерево»…
буреЛОМКА• 23 августа 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
достаньо креслень і опису виробу. Опису процесу виробництва.
Але якщо у вас немає готового виробу, то як ви знаете, що по вашим кресленням щось вийде ????
Ответ длябуреЛОМКА
Дякую. А ви не подскажите, як самій зробити патентний пошук? Це реально?
буреЛОМКА• 23 августа 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
вам патетний повірений оформляє опис. перевіряє по базам , щоб унікальний винахід був. бази можуть бути Українські, а можуть бути і закордонні ( вам достатньо Українських)
буреЛОМКА• 23 августа 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
а доступ до бази?
Ответ длябуреЛОМКА
Знаю) треба просто побачити. Так, там будуть нюанси для кожного окремого випадку. Але сама ідея без тестувань зрозуміло, що дуже потрібна зараз. Взагалі ідеї вже 7 років. Я хотіла таке зробити для себе. Коли почалася війна, я зрозуміла, що це для інклюзивного використання дуже потрібна штука.
Проблема - гроші. І друга проблема, це виготовлення моделі в Україні.
Конструкція з металу, яка складається - в Україні, як виявилось всі працюють по стандартним розмірам. Зробити індивідуальні вже проблема. Озвучили ціну в одному тільки місті - космос. Я це буле перша, як пробна, потім вже всі дороботки по ній робити.
Marty• 29 августа 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Автор, звертайтесь) Я патентний повірений, проконсультую безплатно.