А Я Самая Самая• 23 августа 2023

Хтось підраховував доцільність городу? Чи дешевше купити на базарі?

Идеальная оптимистка• 23 августа 2023
Ответ дляДюймовочка
Так про це й мова. Декілька штук просто для себе, вигідніше купувати.

Ось вийшла сфоткала чорний ананас, не розумію чому так називається, але він дуже солодкий і дуже гарний кольоровий в розрізі, і просто чорний. Ніхто те їсти не буде, уже перезрівають. Шкідники, як бачите, їдять. Надкусити і кинути - їх улюблене діло. А мені, що з ними робити? Учора соус варила, весь холодильник закладений, ніхто не їсть. Купити було б дешевше ніж ростити.
Які у Вас ще живі помідори. У мене фітофтора все зжерла, деякі сорти навіть не спробувала. Бризкали а все-одно захворіли. Підкажіть , чим обробляєте будь-ласка.

Дюймовочка• 23 августа 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Дякую. Я нічим не обробляю

Це інший клімат. Вони почорніють за день як тільки почнуться дощі у вересні. Потім буде ще гарна погода, але настільки підніметься вологість, що за тих перших три дні дощів - пропаде усе. Я так думаю, зараз (у мене) для них немає умов, щоб розвивалися грибки, хоча самі спори є.
Кіна не буде• 23 августа 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Не химию, а органику. Эх, садоводы)))))
так а нитраты откуда в овощах возьмутся? Если ничего не использовать?
Голубец• 23 августа 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Не химию, а органику. Эх, садоводы)))))
Не удобряю органикой. Только зола и янтарная кислота
Дюймовочка• 23 августа 2023
Ответ дляКіна не буде
Ну ось наприклад, вище пишуть, що мульчують травою я теж так інколи роблю, а це природній постачальник нітратів
Добрива азотні = нітрати
Перегній = нітрати

Спробуйте знайти добриво з 0 азоту (а це теж нітрати у результаті) Не так легко. Я, наприклад, довгорозчинних не знайшла. Тому купила з 10-14-14, і я не дуже задоволена, 0-10-10 було краще з врахуванням мульчування травою (але це потрібно було вносити постійно, воно не було ’повільним’). Перша цифра -це азот.

Насправді, нітрати - не так страшно. Проте казати, в магазині - нітрати, а у мене домашненьке, підлите какашками курей, чистюсіньке, без хімії - теж самообман.
СирОжино пирОжино• 23 августа 2023
Ответ дляДюймовочка

А чому ви не хочете їх закинути в морозилку? Ладно, якщо борщі, рагу, соуси і всяке таке не готуєте, то в лаваш, яєшню, піцу, гарячий бутерброд по-любому ж піде)
Дюймовочка• 23 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
У мене там вишня Треба ще одну морозилку. Я саме зараз, поки у темі писалося, почистила, порізала і в´ялю, покладу в´ялені у морозилку.
СирОжино пирОжино• 23 августа 2023
Ответ дляДюймовочка
От засада) Я теж в´ялені в морозилці в пакеті тримаю і додаю у сметанну чи вершкову підливку з куркою - такий смак неповторний дають
Идеальная оптимистка• 23 августа 2023
Ответ дляДюймовочка
Дякую. Я нічим не обробляю

Зрозуміла, я в Київській обл, то це капець з цими дощами. Вже думаю за теплицю, правда не знаю чи допоможе …

chancee• 24 августа 2023
Ответ дляДюймовочка
Добрива азотні = нітрати
Перегній = нітрати

А зачем вы ищите удобрения с 0 азота?? Купите просто фосфорные( суперфосфат) например и отдельно калийные. ( монофосфат калия или калий с магнием).
А вообще чем вам Азот помещал? Это тоже самое что кислород для человека. Если более 60 % кислорода человек отравится, при недостатке погибнет. Так и азот для растения. Необходим , но недопустимо превышение нормы. Все хорошо в меру
Тишком_нишком• 24 августа 2023
Для себе визначилася, що поки городу не хочу. Немає сил і натхнення там працювати. Для нас краще купити. Кожен сам для себе вирішує виходячи з власних обставин, що складаються