Наша взяла• 23 августа 2023

Когда последний раз были у гинеколога ?

На какой день цикла делать узи ?
Мамаша в бигудях• 23 августа 2023
На 6-8. Раз в півроку як штик, тільки була в липні.

toooooonya• 23 августа 2023
Потрібно раз на рік ходити до гінеколога, і удз так само. Ще узд молочних залоз, кому 30+.. узд краще робити на 6-9 день, коли вже виділень немає
Луноликая Вика• 23 августа 2023
Два тижні тому. Краще робити відразу після менструації. Але якщо на предмет можливості завагітніти - то краще всередині, щоб побачити, чи дозріває фолікул.
ЧукИГеки• 23 августа 2023
Неделю назад, хотя не была полтора года. Нужно кальпоскопию сделать.
Иванка Бур• 23 августа 2023
В липні
Бронетапці• 23 августа 2023
Щодня чоловік перевіряє
І оргазм і користь для здоров’я
В шоці там вище пишуть раз на рік
Аж страшно мені стало , вмерти від такого можна
Трохи злякана• 23 августа 2023
УЗИ делала в 20 году, а на кресле последний раз была в период с 18 по 28 ноября 2003 года, т.е. как раз 20 лет назад)))
автор Наша взяла • 23 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
Что такое кальпосклпия ?
Стриптизерка• 23 августа 2023
Хожу каждые 6 месяцев

Уси Пуси• 23 августа 2023
Месяц назад, а до этого не была 10 лет.
ВыФсеВрете• 23 августа 2023
Ответ дляБронетапці
Щодня чоловік перевіряє
І оргазм і користь для здоров’я
В шоці там вище пишуть раз на рік
Шо чоловік перевіряє?
Непогодка• 23 августа 2023
Ответ дляУси Пуси
Месяц назад, а до этого не была 10 лет.
А приём бесплатный ? Направление нужно брать у семейного?
ВыФсеВрете• 23 августа 2023
Ответ дляБронетапці
Щодня чоловік перевіряє
І оргазм і користь для здоров’я
В шоці там вище пишуть раз на рік
Вмерти можна від хвороб про які Ви не знаєте
66сезон666серия• 23 августа 2023
Ответ дляБронетапці
Щодня чоловік перевіряє
І оргазм і користь для здоров’я
В шоці там вище пишуть раз на рік
Була в мене знайома з юмором подібним до вашого. Коли чула, що хтось йде до гінеколога для профілактики, то висміювала це. Вона вважала, що регулярних інтимних стосунків достатньо для жіночого здоров´я. Померла від раку шийки матки. Звернулась до гінеколога, коли вже було пізно
Весела моль• 23 августа 2023
12 лет назад
Весела моль• 23 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
А сколько историй что ходили регулярно и все равно умерли от рака?
Цікавий писочок• 23 августа 2023
Раз в полгода если ничего не беспокоит
Цікавий писочок• 23 августа 2023
Раз в год узи всего организма, анализ крови. Раз в 5 лет зонт
Мать драконов• 23 августа 2023
10 лет назад. Узи каждый год делаю.

Аристократка-тунеядка• 23 августа 2023
5 лет назад ((( Ну никак не соберусь.
Каждый месяц после кд собираюсь и опять какая-то запара. То ковид, то дети болеют, то мама болела.
Губной рояль• 23 августа 2023
В березні. На 5-7 мені казали.
Играю_на_кларнете• 23 августа 2023
Не 7-10 день цикла лучше всего делать УЗИ.
Была неделю назад у гинеколога. До этого - зимой.
ВыФсеВрете• 23 августа 2023
Ответ дляВесела моль
Нет таких историй,если ходить к врачу раз в пол года
З царем в голові• 23 августа 2023
Сьогодні. На роботі проходимо медогляд і сьогодні була у лікаря. Накривали на мене, що не підпише медогляд, тому що я халатно відношусь до свого здоров´я. Причиною було те, що я у липні була на узд і прийомі, в мене виявили кісті і написали кучу лікування. А я нічого не пила. Мені ржачно стало. Як би усі так відносилися. Я у лютому мала повний огляд, з купою мазків і узд. І так, стараюся, постійно.
Просто Фіфа• 23 августа 2023
🤷🏻‍♀️
Там-тарарам• 23 августа 2023
Ответ дляВесела моль
В разы меньше. Женские раки хорошо поддаются лечению на ранних стадиях. А ’поймать’ раннюю стадию можно только при регулярных осмотрах.
Просто Фіфа• 23 августа 2023
Була на початку червня, а на який день робити узі не запитувала, бо не було потреби питати.
ЧукИГеки• 23 августа 2023
Ответ дляНаша взяла
Что такое кальпосклпия ?
Смотрят шейку, поливая разными растворами и смотрят реакцию на сколько я помню.
Уси Пуси• 23 августа 2023
Ответ дляНепогодка
Можно и без направления, но по записи в хелси. Набор купить за 50 грн в аптеке, а так прием бесплатный.
66сезон666серия• 23 августа 2023
Ответ дляВесела моль
Я не знаю жодної. Бій батько помер від раку, бо пізно звернувся до лікаря. Після цього моя мама пішла перевірятися і в неї теж виявили онкологію. Вона вилікувалася без проблем.
Щоб відповісти на ваше питання об´єктивно, треба знати загальну статистику. Та чи вона ведеться теж питання