кет8888• 23 августа 2023

А чого так багато впевнені про заморозку конфлікта у вересні цього року?

Не розумію, багато читаю коментарів під відео в тіктоці люди таке пишуть і всі різні. Чому?
ШелдонК• 24 августа 2023
Перший раз таке чую. Ніхто так не каже і не буде ніякої заморозки.
ludmila905• 24 августа 2023
Ответ дляЕкатерина27
Это вам в телемарафоне сказали?
Раньше весны их не будет, да и на сейчас обещано штук 40. А нам надо 150-200. Летчиков до НГ подготовят 8 человек.
Ну думайте так))головне що від вашої думки нічого не зміниться,а літаки будуть,не в тій кількості що потрібно,але головне початок.
Соната любви• 24 августа 2023
Ответ дляPolz
А хто має відвойовувати? Ви ж бачите, що ніхто не хоче йти служити, одні лозунги ´в нас війна не оголошена´, ´конституція, права і т.д´
То що лишається робити?
ну так лично вы чего не идете воевать и освобождать территории?
чего ждете?
с моря погоды?
или кто за вас это сделает?
если вам пофиг и вам комфортно дома на диване, сохраняя свою жизнь
почему другие должны рисковать и отдавать свои жизни?

странный у нас народ.
на чужих плевать, их готовы гнать любой ценой. чужих не жалко.

но зато своя жизнь милее всего. и сразу находятся отмазки, почему именно ты не идешь освобождать территории.
Дана-Нирвана• 24 августа 2023
Ответ дляЕкатерина27
Это вам в телемарафоне сказали?
Нет, 42+19+ сколько-то Португалия. Даже если всего1, это в сумме 62. Половина от минимума, который просил Резников. С танками тоже раскачивались, зато потом наскребли несколько сотен. С миру по нитке - голому рубаха, как говорится.
Polz• 25 августа 2023
Ответ дляСоната любви
чего ждете?
с моря погоды?
или кто за вас это сделает?

странный у нас народ.

Бо я вже давним давно там. А ви і далі пишіть по шаблону, бо свого нічого сказати
Соната любви• 25 августа 2023
Ответ дляPolz
при этом каждый день на советчице
наверное прямо из окопа.

с таким успехом может любой воевать.

а бы взялись и поменялись местом с тем, кто находится в окопе.
а не на форуме с утра до вечера.

сотрудники тцк тоже считают, что они на войне воюют, раздавая повестки, за сотни км от линии фронта.
Polz• 25 августа 2023
Ответ дляСоната любви
при этом каждый день на советчице
наверное прямо из окопа.

с таким успехом может любой воевать.

а не на форуме с утра до вечера.

Далеко не кожен день) аж смішно
Polz• 25 августа 2023
Ответ дляСоната любви
при этом каждый день на советчице
наверное прямо из окопа.

с таким успехом может любой воевать.

а не на форуме с утра до вечера.

Ви і поміняли б. Почніть з себе передусім
Муркамурковна• 26 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
В мене широке коло друзів і знайомих.З тих,хто воює,більшість пішли добровольцями і загиблих 3 людини за 1,5 роки,яких я особисто не знала.
Тому дивна у вас статистика
Точно дивна.... Я ж ви а ви я...
Мені хочеться сказати, ч
Шо ви кончена і я скажу...
автор кет8888 • 26 августа 2023
Ответ дляОдяг та сумки
яка заморозка - ви з раші? небуду довго писати, але її небуде. Війна буде ще тягнутися точно до травня нажаль
Ви своїм тролем пхаєтесь наче оскаженіли. Займіться своєю головою!
Одяг та сумки• 26 августа 2023
Ответ длякет8888
ви з головою дружите? спишимо усе на війну нерви сподіваюсь або оскаженіла)
автор кет8888 • 26 августа 2023
Ответ дляОдяг та сумки
Набір слів,все ясно,прямою дорогою мимо
Одяг та сумки• 26 августа 2023
Ответ длякет8888
Набір слів,все ясно,прямою дорогою мимо
яке їхало таке і здибало) не знаходите? прочтіть свою тупість і спати лягайте