Не розумію, багато читаю коментарів під відео в тіктоці люди таке пишуть і всі різні. Чому?
Оксана-1939• 24 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
В мене широке коло друзів і знайомих.З тих,хто воює,більшість пішли добровольцями і загиблих 3 людини за 1,5 роки,яких я особисто не знала.
Тому дивна у вас статистика
В мене в селі в бабусі де 300 людей один поховали один безвісти. Так серед знайомих багато поранених роки всі живі слава Богу, крім цих двох
НамСвоюРобити• 24 августа 2023
Ответ дляОксана-004e
Из за вашей помилки весь юг сдан за считанные часы
Моєї?
Та ні, я якраз з жахом тоді спостерігала за перебігом президентських перегонів і іх результатом.
НамСвоюРобити• 24 августа 2023
Ответ дляherba fresca
Из окопа пишете?
А ви в Україну вже повернулись?
ludmila905• 24 августа 2023
Ответ дляЕкатерина27
На зиму будет снижении интенсивности военных действий ( что логично с точки зрения погодных условий). С марта опять возобновится. Дай Бог, с десяток инстребителей дадут к тому времени
Ф-16 буде вже в цьому році
НамСвоюРобити• 24 августа 2023
Ответ дляpolski
Нет эту книну написал Джордж Фридман , американский политолог , прогноз на 100 лет вроде так называлась, сейчас дочитываю его геополитику кризис и будущее мира
Теж читала його Прогноз на 100 років.
Тригернуло як він жваво і безапеляційно ’віддав’ Україну раші. Неначе це лише їй, такій розмогутній, це вирішувати. Ну, майже вийшло з Яником. Але ’майже’ не рахується.)
До речі, на початку лютого 2022 він написав у статті: ’Росіяни були абсолютно чесними, коли сказали, що не мають наміру нападати на Україну.’
Так що, не знаю щодо 100 років, але на найближчий час так собі з нього аналітик)
Оксана-004e• 24 августа 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Моєї?
Ну так вы ж уверены, кто зелю не любит, тот матрёшка
НамСвоюРобити• 24 августа 2023
Ответ дляОксана-004e
Йа?
Нагадало відомий анекдот, який закінчується ’Мамо, він мене сукою обізвав’.
Оксана-004e• 24 августа 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Йа?
Але вякати, як та дописувачка, про ’люді хатят міра, а влада нєт’ - це привіт руснявої пропаганди
’Уставшіє ат вайни’, блін. Теж 2.0, до речі.
Хріново у русні з креативом.
НамСвоюРобити• 24 августа 2023
Ответ дляОксана-004e
Хріново у русні з креативом.
І де тут про саме Зелю?
Вони б це писали незалежно від прізвища преза. Точніше вже по факту продовжують писати.
herba fresca• 24 августа 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
А ви в Україну вже повернулись?
Нет. А что?
У меня все логично. Я не топлю за мобилизацию с дивана, я не диванная патриотка, я не хочу в крым, за границы 1991 года не выступаю.
А вот вы и такие как вы, с вами непонятно. Почему же вы не в окопе.
Ответ дляKorsika999
Ну щось я не бачу, щоб влада багато робила за для перемоги. Крадуть та шикуть по Кіпрам. Про гуманітарку всі вже чули. Когось посадили з конфіскацією? Ні. Може якихось сошек за хабарі в пару тисяч долларів, то максимум.
.. а як гарно колись починалось - ’Вийди, отсюда, розбійник!’, і всі так мліли від захвату. (.
Екатерина27• 24 августа 2023
Ответ дляludmila905
Ф-16 буде вже в цьому році
Это вам в телемарафоне сказали?
Раньше весны их не будет, да и на сейчас обещано штук 40. А нам надо 150-200. Летчиков до НГ подготовят 8 человек.
kristi_ana• 24 августа 2023
Ответ дляpolski
Спасибо, поищу. И что, всё сбывалось?
Sofia Tatra• 24 августа 2023
Я читала что какой-то дерипаска в рашке так сказал что будут договоры переговоры на сентябрь
Sofia Tatra• 24 августа 2023
Ответ дляkarkusha.biz.ua
я неоднократно об этом писала в раскладе по полочкам так сказать, но все коменты мои удаляет админ. Значит он тоже что-то знает и молчит.
А что вы писали ? Я не читала просто
Ответ дляНамСвоюРобити
Теж читала його Прогноз на 100 років.
Да он отнес нас к рашке, но войну в Европе прогнозировал. В восточной Европе 2020 г, типа там Польский блок и т д.
Балканы - 2030 гг.
Писали уже потом, и он говорил, он ошибся с 13/14гг, что все таки произошел Майдан и мы не ушли под рашу.
Вообще он там любит Польский блок и новый союз восточных держав, типа старая европа все, а новая - расцвет.
Балканы - 2030 гг.
нинель 1919• 24 августа 2023
Ответ дляpolski
А вы как думаете ? В октябре думаю начнут (
какого года?
ksusha1155• 24 августа 2023
Ответ длякет8888
І я таке чую від людей,не розумію звідки такі впевнені думки
Зі стелі. Навіть якщо і буде, то знову почнеться через час.
НамСвоюРобити• 24 августа 2023
Ответ дляherba fresca
Нет. А что?
Так ви взагалі до України жодного відношення ментально, виходить, не маєте.)) Непатріотка, йпрст.))
І до мене, відповідно, теж. ’Нєпанятна’ їй. Чом в Німеччину, а не в раху?)
Норм на чужій крові і труднощах виїхати (не в географічному сенсі)?
І зараз топите (і всі, хто цю херню налайкав) за якісь ’перемовини’ аби лише відкрили кордони і ваші чоловіки змогли виїхати.
Вам похєр на яких умовах, що тут буде за 3-5 років. Ще більша м´ясорубка? Нууу, тоді реакція типу: ’Ой, ужс-ужс. Хатя, пасрать - ми ф Гєрманіі. С руцкімі дружіть нужна. Даць ім фсьо, што оні хатят. Днєпрапєтровск? Запарожьє? Атдавайтє. А то у НАС ТУТ газ дарагой будєт’.
semper-idem• 24 августа 2023
Ответ дляРойЛеля
На зборах в школі вчора кілька батьків сказали у вересні кінець війні 25 чи 27.
І так знаєте впевнено сказали.
Я наче і не придала значенння, але в пам´яті відклалось
І так знаєте впевнено сказали.
25 чи 27 року?
Ответ дляEwuschka
Вчера позвонила подруга.Она из окупации (левый берег Днепра), год назад выехала в Запорожье. Так вот от нее услышала версию что левый берег за Херсоном сдадут- заморозят и надо будет оформлять загранпаспорта. Пропускать наши туда будут только по ним. Вчера я была в шоке от услышанного. Говорила она мне практически сквозь слезы.
Как так? Я не верю- что такое может быть. В таком случае - для чего столько смертей чтоб потом заморозить.
А хто має відвойовувати? Ви ж бачите, що ніхто не хоче йти служити, одні лозунги ´в нас війна не оголошена´, ´конституція, права і т.д´
То що лишається робити?
Ольга-f5e3• 24 августа 2023
Ответ дляSofia Tatra
О чём? Сколько наших территории мы им отдадим?
Sofia Tatra• 24 августа 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Та откуда я знаю о чем. Я в тему про сентябрь . Все мусолят что то . Что то будет . Я сама ничего не знаю .
Люся_Алельсинкина• 24 августа 2023
тик ток то помойка.А еще есть инфо, что китайцьі наши позиции рашистам сливают . если видео с тик-тока вьіставили.