Дякую_аж_підскакую• 24 августа 2023

Питання про роботу чоловіка та майно на співбесіді, чи то норма?.

На співбесіді майбутній керівник, не ейч ар, окрім професійних,задавала дивні особисті питання: своя квартира чи винаймаю, відповіла, що своя. Запитали чи в кредит куплена чи ні, відповіла, нема кредитів, те ж саме про авто. Про роботу та зарплату чоловіка та маю кота чи собаку. Про знак зодіаку, відповіла. По міміці було видно, що мої відповіді їй не подобаються. Компанія лідер у своїй сфері, зарплата нормальна перспективи є, неначе, у професійних питаннях дійшли згоди, було видно, що їй цікаво, але після особистих, вона швидко звернула розмову. Хоч я відповідала спокійно. Це зараз норма, бо вже років 6 не ходила на співбесіди.
Магиня• 24 августа 2023
Тревожний сигнал про адекватність керівника. У мене спитали лише ким працює чоловік та про дітей (скільки і вік)

Відповів всім• 24 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
Керівник одного з відділів компанії навмисно обирала собі в команду одиноких матерів, тих, хто винаймає житло, вчорашніх студентів, які мають мало фінансових можливостей для маневру.
А хтось їх навпаки не хоче брати. В цьому не бачу поганого
AmazingLady• 24 августа 2023
Наводящие вопросы, позволяющие выяснить уровень вашей уязвимости..
Цигарний шланг• 24 августа 2023
Еще лет 10 назад руководители расстраивались, что своя квартира. Якобы у меня нет мотивации работать за 3 копейки.
Потом я стала говорить что квартира в кредите, муж грузчик и т.д. И прекрасно брали на работу. Но это как правило будет тяжелый коллектив морально, руководитель деспот и т.д.
Нульовий сантиметр• 24 августа 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ні, медична сфера.
Ой, Автор, всегда задавали такие вопросы... и еще ’а когда будете рожать? А чаво? Не, а чаво?’ то такой уровень ’начальника’ увы. КОгда уровень высокий такие вопросы не задают. Эти нелепости задают те, кто очень боится ошибиться.. и логика там простая: если есть кредиты - будете пахать.. хотя мою подругу главбуха еще и вечно спрашивают ’а где дорогие кольца? а где ваша машина? а сколько у вас квартир? а почему нет... (список) а где муж?’ но самый абзац ’вы некрасивая! вы не так одеты, вам тяжело быть некрасивой?’ - вот где полный плинтус..
Ядвига Юсьлегко• 24 августа 2023
Автор, є практика задавати подібні питання, і саме задає їх не HR, а керівник.
Сутність - насправді нікого не цікавить квартира, чоловік, родичі і т.п., це метод виявити вашу реакцію на незручні/незвичні/особисті питання. Якщо були незадоволені відповідями, значить бачили ваш подив/здивування/дратівливість. Перевірка стресостійкості і вміння ’уйти з вузького місця’.
У мене медична компанія, були такі співбесіди з лікарями, хто не пройшов, був звільнений. Суть - пацієнти різні бувають, і треба вміти спілкуватися з ними, не виходячи з себе
Доктор Варвар• 24 августа 2023
У меня спросили сколько лет ребенку и узнав возраст куда поступает .. спрашивали где была во время войны 🤦‍♀️думаю это просто тупоголовая HR .. вот и все .

Нульовий сантиметр• 24 августа 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну тут посада не зовсім звичайна, але що дасть знак зодіаку.
Они будут вычислять как Вами управлять... ну полный плинтус... если ШО мой знак всегда воспринимали на ура и ВАУ как хорошо... но.. мда
Мурзилка• 24 августа 2023
Раньше наоборот, в торговле любили что бы без кредитов и долгов был кандидат. Логика такая , что не будет воровать под давлением обстоятельств. Судимости и судимые родственники тоже было нельзя.
Нульовий сантиметр• 24 августа 2023
Ответ дляБабця в мештах
Эти вопросы задают с той целью, чтоб найти раба, который будет в заложниках у собственных обстоятельств. Если у людей ипотека, кредиты, то он 100 раз подумает, перед увольнением. А если у человека нет финансовых обязательств, то не будет терпеть на работе то, что ему не нравиться и легко уволится.
++ именно поиск РАБА. Вы супер!
Виниловая пластинка• 24 августа 2023
Меня тоже спрашивали все, кроме знака зодиака. Думаю, это просто любопытство, а не какие то идущие вперед просчеты. Человек или нравится или нет.
Птицекрыл• 24 августа 2023
не треба було відповідати на особисті питання, сказати що це до моїх професіональних якостей не стосується.
Можливо це був тест на відстоювання своїх кордонів.
Нульовий сантиметр• 24 августа 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Мда, дошло уже и до такого…
С ума сойти!
Это уже очень давно началось... очень давно
автор Дякую_аж_підскакую • 24 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Можливо, мабуть у мене знак не ВАУ.
Доктор Варвар• 24 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Должны быть вопросы без перехода на личности и то что ты имеешь права не говорить , но тебя вынуждают .. ты ж пришел типо устраиваться к ним 🤦‍♀️уже говорит о том что это рабство , а не работа , где оценивается специалист . Нормальный и уважающий себя встанет и выйдет , плохо что за такое у нас не штрафуют .
фан L.O.S.T.• 24 августа 2023
В мене знайому звільнили з роботи продавцем, коли дізналися що вона взяла кредит.
Обращеница• 24 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Треба було дати директору підсрачника на прощання, як справжній Тілець
нажаль, співбесіда була онлайн, а підстрачник був би безперечно, то-тілецьки
Виниловая пластинка• 24 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Согласна. Они просто смотрят на реакцию. Если автор видит реакцию на ее ответы, то и ее реакцию недовольную видят прекрасно.
Анти-анонім• 24 августа 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ні, медична сфера.
Яка посада?

Ответ дляАнти-анонім
Яка посада?
Лікар, приватна клініка.
Колгоспниця• 24 августа 2023
меня взяли, все уходили в декрет ..и я ушла в 42
Бабця в мештах• 24 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Нет, на стрессоустойчивость задают другие вопросы.
Як ухурделю• 24 августа 2023
На такі запитання потрібно уточнювати, можу я взнати, як це стосується роботи
Оце так цабе• 24 августа 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Якби то був ейчар, а не директорка та співвласниця.
Може вона чекала що ви інтелігентно дасте цим питанням відсіч, а ви все відповідали і відповідали, як людина в якої немає кордонів.
размахер• 24 августа 2023
Після перших же особистих питань я б цю співбесіду завершила за власною ініціативою.
Незалежно від того, яка начебто перспективна і крута вакансія.
Анти-анонім• 24 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Ні, не норма. Часто питають за дітей і якого віку, бо ніхто не хоче мати співробітника який буде постійно на лікарняному, а за зарплату чоловіка, кридити, машини, квартири - це взагалі не їх справа.
Возраст ни при чем. Мне 46 и я ни разу не была у врача. Чувствую себя на 20. Почему меня должны отсеивать, если у кого-то стереотип, что в 40 люди часто на больничных? Когда уже этот эйджизм на рынке труда прекратится?
Кусюче сонечко• 24 августа 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Можливо, мабуть у мене знак не ВАУ.
Так Вас не взяли?
Обращеница• 24 августа 2023
Ответ дляЗліпок ступні
А в резюме даты рождения не видно и понять нельзя, кто кандидат по гороскопу? Шизанулись совсем, сочувствую...
без поняття. підходила по всьому, а в кінці-тільцям не місце в нашій конторі) до речі, познайомилась з жінкою, по попередній роботі, чоловік має дві швейні фабрики, так вона навчилась астрології, щоб складати гороскоп кандидатам на посаду швачок!!!! питаю-а навіщо? відповідь-зірки краще знають, яка це людина і чого від неї чекати
Кукарикуууууу• 24 августа 2023
Бо якщо у вас своя квартира і авто без кредиту, то ви довго в них працювати не будете, а їм потрібен саме раб.
Мовчу, але хочу• 24 августа 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Никогда не писала в резюме дату рождения, зачем она нужна работодателю?
Автор, а почему вы не отказались отвечать на эти странные вопросы, как на не относящиеся к предмету собеседования? Я бы на месте HR подумала, что с вами не все в порядке, раз вы на всё это ответили.