Дякую_аж_підскакую• 24 августа 2023
Питання про роботу чоловіка та майно на співбесіді, чи то норма?.
На співбесіді майбутній керівник, не ейч ар, окрім професійних,задавала дивні особисті питання: своя квартира чи винаймаю, відповіла, що своя. Запитали чи в кредит куплена чи ні, відповіла, нема кредитів, те ж саме про авто. Про роботу та зарплату чоловіка та маю кота чи собаку. Про знак зодіаку, відповіла. По міміці було видно, що мої відповіді їй не подобаються. Компанія лідер у своїй сфері, зарплата нормальна перспективи є, неначе, у професійних питаннях дійшли згоди, було видно, що їй цікаво, але після особистих, вона швидко звернула розмову. Хоч я відповідала спокійно. Це зараз норма, бо вже років 6 не ходила на співбесіди.
Магиня• 24 августа 2023
Тревожний сигнал про адекватність керівника. У мене спитали лише ким працює чоловік та про дітей (скільки і вік)
Відповів всім• 24 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
Керівник одного з відділів компанії навмисно обирала собі в команду одиноких матерів, тих, хто винаймає житло, вчорашніх студентів, які мають мало фінансових можливостей для маневру.
А хтось їх навпаки не хоче брати. В цьому не бачу поганого
Цигарний шланг• 24 августа 2023
Еще лет 10 назад руководители расстраивались, что своя квартира. Якобы у меня нет мотивации работать за 3 копейки.
Потом я стала говорить что квартира в кредите, муж грузчик и т.д. И прекрасно брали на работу. Но это как правило будет тяжелый коллектив морально, руководитель деспот и т.д.
Нульовий сантиметр• 24 августа 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ні, медична сфера.
Ой, Автор, всегда задавали такие вопросы... и еще ’а когда будете рожать? А чаво? Не, а чаво?’ то такой уровень ’начальника’ увы. КОгда уровень высокий такие вопросы не задают. Эти нелепости задают те, кто очень боится ошибиться.. и логика там простая: если есть кредиты - будете пахать.. хотя мою подругу главбуха еще и вечно спрашивают ’а где дорогие кольца? а где ваша машина? а сколько у вас квартир? а почему нет... (список) а где муж?’ но самый абзац ’вы некрасивая! вы не так одеты, вам тяжело быть некрасивой?’ - вот где полный плинтус..
Ядвига Юсьлегко• 24 августа 2023
Автор, є практика задавати подібні питання, і саме задає їх не HR, а керівник.
Сутність - насправді нікого не цікавить квартира, чоловік, родичі і т.п., це метод виявити вашу реакцію на незручні/незвичні/особисті питання. Якщо були незадоволені відповідями, значить бачили ваш подив/здивування/дратівливість. Перевірка стресостійкості і вміння ’уйти з вузького місця’.
У мене медична компанія, були такі співбесіди з лікарями, хто не пройшов, був звільнений. Суть - пацієнти різні бувають, і треба вміти спілкуватися з ними, не виходячи з себе
Доктор Варвар• 24 августа 2023
У меня спросили сколько лет ребенку и узнав возраст куда поступает .. спрашивали где была во время войны 🤦♀️думаю это просто тупоголовая HR .. вот и все .
Нульовий сантиметр• 24 августа 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну тут посада не зовсім звичайна, але що дасть знак зодіаку.
Они будут вычислять как Вами управлять... ну полный плинтус... если ШО мой знак всегда воспринимали на ура и ВАУ как хорошо... но.. мда
Мурзилка• 24 августа 2023
Раньше наоборот, в торговле любили что бы без кредитов и долгов был кандидат. Логика такая , что не будет воровать под давлением обстоятельств. Судимости и судимые родственники тоже было нельзя.
Нульовий сантиметр• 24 августа 2023
Ответ дляБабця в мештах
Эти вопросы задают с той целью, чтоб найти раба, который будет в заложниках у собственных обстоятельств. Если у людей ипотека, кредиты, то он 100 раз подумает, перед увольнением. А если у человека нет финансовых обязательств, то не будет терпеть на работе то, что ему не нравиться и легко уволится.
++ именно поиск РАБА. Вы супер!
Виниловая пластинка• 24 августа 2023
Меня тоже спрашивали все, кроме знака зодиака. Думаю, это просто любопытство, а не какие то идущие вперед просчеты. Человек или нравится или нет.
Нульовий сантиметр• 24 августа 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Мда, дошло уже и до такого…
С ума сойти!
Это уже очень давно началось... очень давно
Дякую_аж_підскакую
• 24 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Можливо, мабуть у мене знак не ВАУ.
Доктор Варвар• 24 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Должны быть вопросы без перехода на личности и то что ты имеешь права не говорить , но тебя вынуждают .. ты ж пришел типо устраиваться к ним 🤦♀️уже говорит о том что это рабство , а не работа , где оценивается специалист . Нормальный и уважающий себя встанет и выйдет , плохо что за такое у нас не штрафуют .
фан L.O.S.T.• 24 августа 2023
В мене знайому звільнили з роботи продавцем, коли дізналися що вона взяла кредит.
Обращеница• 24 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Треба було дати директору підсрачника на прощання, як справжній Тілець
нажаль, співбесіда була онлайн, а підстрачник був би безперечно, то-тілецьки
Виниловая пластинка• 24 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Согласна. Они просто смотрят на реакцию. Если автор видит реакцию на ее ответы, то и ее реакцию недовольную видят прекрасно.
Дякую_аж_підскакую
• 24 августа 2023
Ответ дляАнти-анонім
Яка посада?
Лікар, приватна клініка.
Бабця в мештах• 24 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Нет, на стрессоустойчивость задают другие вопросы.
Як ухурделю• 24 августа 2023
На такі запитання потрібно уточнювати, можу я взнати, як це стосується роботи
Оце так цабе• 24 августа 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Якби то був ейчар, а не директорка та співвласниця.
Може вона чекала що ви інтелігентно дасте цим питанням відсіч, а ви все відповідали і відповідали, як людина в якої немає кордонів.
размахер• 24 августа 2023
Після перших же особистих питань я б цю співбесіду завершила за власною ініціативою.
Незалежно від того, яка начебто перспективна і крута вакансія.
Анти-анонім• 24 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Ні, не норма. Часто питають за дітей і якого віку, бо ніхто не хоче мати співробітника який буде постійно на лікарняному, а за зарплату чоловіка, кридити, машини, квартири - це взагалі не їх справа.
Возраст ни при чем. Мне 46 и я ни разу не была у врача. Чувствую себя на 20. Почему меня должны отсеивать, если у кого-то стереотип, что в 40 люди часто на больничных? Когда уже этот эйджизм на рынке труда прекратится?
Кусюче сонечко• 24 августа 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Можливо, мабуть у мене знак не ВАУ.
Так Вас не взяли?
Обращеница• 24 августа 2023
Ответ дляЗліпок ступні
А в резюме даты рождения не видно и понять нельзя, кто кандидат по гороскопу? Шизанулись совсем, сочувствую...
без поняття. підходила по всьому, а в кінці-тільцям не місце в нашій конторі) до речі, познайомилась з жінкою, по попередній роботі, чоловік має дві швейні фабрики, так вона навчилась астрології, щоб складати гороскоп кандидатам на посаду швачок!!!! питаю-а навіщо? відповідь-зірки краще знають, яка це людина і чого від неї чекати
Кукарикуууууу• 24 августа 2023
Бо якщо у вас своя квартира і авто без кредиту, то ви довго в них працювати не будете, а їм потрібен саме раб.
Мовчу, але хочу• 24 августа 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Никогда не писала в резюме дату рождения, зачем она нужна работодателю?
Автор, а почему вы не отказались отвечать на эти странные вопросы, как на не относящиеся к предмету собеседования? Я бы на месте HR подумала, что с вами не все в порядке, раз вы на всё это ответили.