Пешеходик• 24 августа 2023
Як примусити дитину їсти повноцінно а не лише ГВ?
Нормально не їсть
Трішки супу
Трушуи каші
Фрукти проходять мимо
Овочі теж не дуже поїсть
Трішки супу
Трушуи каші
Фрукти проходять мимо
Овочі теж не дуже поїсть
Кусачая Я• 24 августа 2023
Сократить гв вы ж наверное докармливаете поэтому и не есть еду нормальную . Кормите 1 раз на гв и будет есть
ГендиреХтор• 24 августа 2023
вам сейчас будут советовать убрать грудь, так вот, в большинстве случаев это не работает.
Куда лучше сдать ферменты - при ферментной недостаточности дети плохо едят.
Форс мажор• 24 августа 2023
Ответ дляКусачая Я
Я бы наоборот тоже такое сказала. Была у нас соседка, кормила сына до 3 лет. Придут к нам в гости на час и он 150 раз подбежит, приложиться к груди на 1минуту и опять играет. Потом соседка собирается домой и говорит: пойдем домой, будем кушать супчик. Вы думаете он будет его есть?
Извините, не вам писала. Девушке ниже хотела
Налитое яблочко• 24 августа 2023
ГВ може бути взагалі ні при чому.
Більшість дітей складно нагодувати в принципі. Мають гарний апетит і безпроблемно їдять лише одиниці.
Допомогти може прийом їжі в одні й ті самі години без перекусів. Бо часто дитина погризе печиво і все, апетит перебито. А також смачні страви. Діти теж люди, вони люблять смачненьке. Тож старайтеся краще)
Пешеходик
• 24 августа 2023
Прикорм давала, стрибала біля дитини бо вона не хотіла взагалі рота відкривати
Так до року продовжувалося (прикорм майже не їла)
Потім потрохи почала їсти із загального столу
Я вже нічого давно не перетираю.. але їсть погано(
Чай не пью, только кофе• 24 августа 2023
Ответ дляПешеходик
Ну може тоді Вам і справді ферменти треба перевірити? Бо зазвичай у дітей наступає момент, коли вони хочуть у самих тарілки взяти шось смачненьке, будь то смажена картопля чи кусок шашлику. Мами то відслідковують і уже на основі тих вподобань підлаштовують під дитяче меню
Пешеходик
• 24 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
А як проходить ніч?
Прокидається кожні 2 години
Крутиться
Я постійно грудь даю
Крутиться
Я постійно грудь даю
Криниця щастя• 24 августа 2023
Ответ дляПешеходик
Прокидається кожні 2 години
Крутиться
Я постійно грудь даю
Крутиться
Я постійно грудь даю
навіщо?
Пешеходик
• 24 августа 2023
Ответ дляКриниця щастя
навіщо?
Я намагалась замінити нутрілоном, він навіть не хоче його пробувати…
Криниця щастя• 24 августа 2023
Ответ дляПешеходик
навіщо дитині півторарічній вночі їжа?
Пешеходик
• 24 августа 2023
Ответ дляКриниця щастя
навіщо дитині півторарічній вночі їжа?
А як її вкласти спати без гв?
Летала_НаМетле• 24 августа 2023
Ответ дляПешеходик
Прокидається кожні 2 години
Крутиться
Я постійно грудь даю
Крутиться
Я постійно грудь даю
Тому не їсть вдень. Ось відповідь на ваше питання.
Або дитина вас переможе, або ви дитину маєте привести до нормального харчування. Я мала майже подібну історію. Я перемогла.
Почала зі сніданку. Давала кашу на грудному молоці. Моя задача була гарно накормити вранці, щоб не просив докорму мамою. І так поступово. Якщо ви самостійно не зможете так вчинити, то далі буде складніше бо дитина вже не наїдається вашим молоком, потрібне нормальне харчування.
Пишу каліграфічно• 24 августа 2023
Автор, це не дитина не хоче, а ви не хочете. І нормально це як? Ви хочете, щоб він їв такі ж порції, як і ви?
Криниця щастя• 24 августа 2023
Ответ дляПешеходик
А як її вкласти спати без гв?
дитині в півтора року не потрібна їжа вночі.
та ще й кожні дві години
Пешеходик
• 24 августа 2023
Ответ дляКриниця щастя
та ще й кожні дві години
Блін як же мені це перемогти
Я не знаю коли це закінчиться(
Криниця щастя• 24 августа 2023
Ответ дляПешеходик
Блін як же мені це перемогти
Я не знаю коли це закінчиться(
я не розумію навіщо ви це робите
діти крутяться уві сні, це нормально. нащо їй пропонувати груди? звісно, вона не відмовиться. але в організму в такому віці немає ніякої потреби їсти вночі.
Пешеходик
• 24 августа 2023
Ответ дляNa kablukah
Проверьте ребенкк уровень железа .
Ферритин, в частности
Зуби псуються це може бути причина?
Na kablukah• 24 августа 2023
Ответ дляПешеходик
Зуби псуються це може бути причина?
Вы имеете в виду портятся зубы из-за низкого уровня железа?
Маловероятно.
Есть мнение,что еда ночью их портит(ГВ в том числе)
Но нехватка железа напрямую влияет на отсутствие аппетита
Маловероятно.
Ну у них в рік приблизно є такий період вибірковості в їжі. Але якщо у вас типу завжди так було, то треба причину шукати. Може бути анемія, але вона як правило ближче до року вилазить, а у вас і до року не їла дитина. Може забагато психологічної напруги навколо їжі. Спробуйте давати спочатку їжу, а гв після. Уже думаю можна слова и пояснити що спочатку кашу їмо, а потім сіся. Або спробуйте все відпустити на тиждень, щоб самій відпочити від цієї проблеми і видихнути. Не змушуйте, а їжте разом з дитиною, красиво і смачно
OkSemeniuk• 24 августа 2023
Ответ дляNa kablukah
Маловероятно.
Плюс.
Перевірити на залізо дефіцит. Якщо є - медикаментозне лікування. Почнуть покращуватися показники, почне з´являтися апетит.