Ваша прЭлесть• 24 августа 2023
Як проходить 1 вересня в садочку у яслях?
Чи треба вишиванка?
Пенек Возмездия• 24 августа 2023
Сніданок 9.00
Монтессорі 9.30
Прогулянка 10.30-12.00
Обід -12.30
Сон 13.30-15.00
Полуденок, прогулянка
В 19.00 додому
Монтессорі 9.30
Прогулянка 10.30-12.00
Обід -12.30
Сон 13.30-15.00
Полуденок, прогулянка
В 19.00 додому
Госпожа Белладонна• 24 августа 2023
Ну зазвичай в яслах (якщо це тільки набрана група), то приводять на 1 вересня до 5-ти дітей, яких в 10 годині вже треба забрати
Бабця в мештах• 24 августа 2023
Лінійки нема. Просто звичайний день прийому дітей. Хочете одягнути вишиванку - будь ласка. Зазвичай беруть по декілька дітей на тиждень, до 5 і поступово адаптують їх до садочку.
Ваша прЭлесть
• 24 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Тобто, цілком можливо, що 1 вересня взагалі не йти в садок? А хто і як вирішує кому йти з групи?
Госпожа Белладонна• 24 августа 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Ну у нас треба було якось записуватись, щоб саме 1 вересня прийти. У мене троє дітей і ніхто з них прямо 1 вересня в садочок не йшов. Найраніше десь середина вересня була. Бо я навіть не уявляю ясла і всі нові діти, які вперше без мами… і як вихователям їх усіх заспокоїти.
Ваша прЭлесть
• 24 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я не запитала при подачі документів. Мені тоді сказали, що вихователі створять в серпні групу і будуть там всю інформацію писати, а також будуть обдзвонювати батьків. І поки тиша.
Госпожа Белладонна• 24 августа 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Ну да буде у вас група з вихователями, а потім ще окрема без вихователів. Тримайтеся
. У вас ще все попереду
Впринципі вихователі мають і батьківські збори організувати
ОноВамнадо• 24 августа 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
У нас йшли по даті народження. Донька народилася в червні, перший раз пішла в садок десь в листопаді
Ваша прЭлесть
• 24 августа 2023
Ответ дляОноВамнадо
Не знала просто, що не всім йти 1 вересня
Просто каралева• 24 августа 2023
Не забудьте купить подарки всему саду и детям . Мебель новую.шторы и палас.
Сердючка• 24 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ага. Моєму була черга 21 вересня йти
Личко Невеличке• 24 августа 2023
Помню 1 сентября своего сына. Приходили с шариками и нарядно одетые , на входе воспитатели поздравляли с 1 сентябрям , давали кленовый листочек с пожеланиям. На заднем дворе был мини праздник , детки , по старше, стишки рассказывали , пели и тп.
Как сейчас , в военное время, даже незнаю, есть ли вообще праздник.