булоТАЙминуло• 24 августа 2023
Хвастайтесь, много консервации?
Много сделали за лето консервации? Еще есть время, пока овощи по доступным ценам, что будете еще консерв.? Мы накатали компотов из вишни, малины, слив, персики, черн.смородины. в общем банок 25 трехлитр. И томатного сока пока и все. Морозить боюсь, прошлую зиму много пришлось выбросить, переваривать быстро. Свет выключали, а потом еще и в доме была поломка, накрылась моя заморозка.
Б´ю байдики• 24 августа 2023
Ответ дляЧаюри
А де Ви їх поскладали? Ми теж впо на зйомі, але маємо комору в холі, то я туди все зношу.
Ви на одному місці?
Бо ми час від часу переїздимо - це головна проблема.
Б´ю байдики• 24 августа 2023
Ответ дляЧаюри
Це ж треба цілими головами? Я читала, що так квасять, але нема де зберігати, оце б льох якийсь, то можна б було, у мене дід так усе квасив в одній діжі, цілі голови капусти, помідори, яблука, кавуни, полізеш було туди і візьмеш яблуко чи помідорку) Кавуни на свята різали.
В мене бабуся все квасила і яблука і сливи і кавуни.
Я вдома на балконі трохи невеликих головок квасила - капуста є ж завжди.
Мексиканочка• 24 августа 2023
Ответ дляА вот недавно
А чим вона від соку відрізняється?
Сік видавлюю з сирих томатів.
Б´ю байдики• 24 августа 2023
Ответ дляЧаюри
Вже на третьому, третю область змінили, але уже багато років на одному. Звісно, як переїздити, то багато ліпше не катати, бо куди їх потім ті банки.
Ми за трохи більше року третю змінили - чоловік військовий, куди його частина , туди і ми.
Так вже хочеться, щоб наступна зупинка Херсон.
А вот недавно• 24 августа 2023
Ответ дляМексиканочка
Сік видавлюю з сирих томатів.
Але він же все рівно потім кип´ятиться. Пульпа просто густіша?
Мексиканочка• 24 августа 2023
Ответ дляА вот недавно
Пульпа має інший смак і консистенцію, густа. Помідори спершу варяться і потім перетираються, для пульпи. А потім знову варяться.
Боневтікла• 25 августа 2023
Мариновані омідори, огірки. Варення трошки, персикове і грушеве. Айвар (ця штука найулюбленіша). Мама закриває ще аджику обов´язково і перетерті помідори. Маринований перець.
Все за зиму з´їдаємо)
Дон Пэдро• 25 августа 2023
маринованные огурцы с горчицей, с кетчупом
маринованный помидоры
кабачковая икра
баклажаны маринованные под капроновую крышку
баклажанная икра
десятка
жареные перцы
Ещё позже солянку из капусты с грибами закрою.
маринованный помидоры
кабачковая икра
баклажанная икра
десятка
жареные перцы