Feel good• Изменено 24 августа 2023

Вибори в Україні мають відбутися, навіть в умовах війни – сенатор США

Вибори в Україні наступного року мають відбутися, навіть в умовах війни – сенатор США
Результат:
вже голосів: 926
387 (41.79%) Ні, це дестабілізує країну
327 (35.31%) Так, мають відбутися,це демокр
174 (18.79%) Результат
38 (4.1%) Свій варіант
Lena24101987• 25 августа 2023
Ответ дляFeel good
Для чого міняти президента?
Для чого це саме США?
Щоб наступний був більш зговорчивий?
Чи інші варіанти?

І , якщо міняти, то на кого?
Я думаю, що треба кандидатуру, яка погодиться на перемовини. Погодиться віддати деякі території. Погодиться заморозити конфлікт.
Зеленський казав і постійно наголошує «до кордонів 91року» тобто якщо змінить свою думку наші люди його «зʼїдять»
А так вибори пройшли, перемогу отримав Іванов , а в нього вже інші погляди і т.д.
Не забувайте-хто платить тот і святкує
Ми-розвідний матеріал

Lena24101987• 25 августа 2023
Ответ дляstasя
Залужный
Ніколи цього не допустять
Киев_Елена• 25 августа 2023
Ответ дляRina_europa
Парашенко и Юля активизировались.
А куда подевался Ляшко Олег?
Служит в ВСУ
Наталли_• 25 августа 2023
Ответ дляznumi
Я не впевнена, що буде для України зараз краще (і проведення виборів, і непроведення - обидва варіанти погані). Але я точно впевнена, що не сенатори США це мають вирішувати.
Нажаль для нас, ’хто платить, той і замовляє музику’ (с)
Ми сильно залежні від інших країн, а особливо від їх грошей.
Мандарина• 25 августа 2023
Ответ дляНаталли_
Тогда о каком суверенитете речь вообще? Одни распродажу устроили глобальную, продают просто все, что можно и нельзя. Другие из-за океана рассказывают что кому делать и когда. Кто девушку кормит, тот ее и танцует. Да.
Мандарина• 25 августа 2023
Ответ дляolly_bijou
Ну тобто вибори проводити в Україні не можна, а мародерити зеленим слугам отак можна? Та вони крадуть більше, як ці вибори будуть коштувати!
Новий скандал з куртками
Одним із власників турецької компанії, яка отримала 30 мільйонів доларів від Міністерства оборони, і від якої відомство натомість отримало літні куртки замість зимових за завищеною в декілька разів вартістю, був племінник народного депутата президентської фракції ’Слуга народу’. Депутата, який входить до парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.
Ну, воровали все 30 лет. Пока было что. Но раздавать ресурсы и землю налево и направо? Выборы ничего не изменят, потому что дело не в кандидатах. Кто бы не пришел, он знает, тут съедят любую лапшу и любую дичь
spain2406• 25 августа 2023
Ответ дляsmilingsky2010
Может для начала вернуть в эфир оппозиционные каналы?
Вы шо, нет, конечно, а то вдруг альтернативно будут выражать свое мнение. А марафон?

Jhenya_Sh• 25 августа 2023
Ответ дляElliaz
Я проти щоб були вибори під час війни. Але в перспективі дуже сподіваюся, що висуне свою кандидатуру Стерненко. От би за кого я проголосувала б.
Ооо, мы прогрессируем, нам мало уже вора шапок, убийцу подавай
ViktoryjaG• 25 августа 2023
Ответ дляКиев_Елена
Служит в ВСУ
Кем?)
NatalieP• 25 августа 2023
Ответ дляFeel good
Думаю, для чого їм це....
Може, тому, що Зеля не йде на здачу територій. Треба хтось більш, гнучкий, вибачте на слові))
Але це ж не за законом. Воєнний стан, виборів не має бути.🤷‍♀️
Мимо_шла• 25 августа 2023
Согласна,что выборы должны быть
Иначе рискуем быть северной Кореей.
Мимо_шла• 25 августа 2023
Ответ дляLena24101987
Не забувайте-хто платить тот і святкує
Ми-розвідний матеріал
Победит тот кто пообещает открыть границы и соблюдать конституцию 😂
Lena24101987• 25 августа 2023
Ответ дляМимо_шла
Так в буде
Anastasiia-9046• 25 августа 2023
Уявляю майбутніх кандидатів
Нина____• 26 августа 2023
Ответ дляЭлли Иванова
У нас сегодня День независимости или мне показалось? какое дело какому-то американскому сенатору до наших выборов?
В точку!!!