Jave• Изменено 25 августа 2023

Сьогодні дві теми було про те що вибори

В Україні до кінця війни не потрібно проводити.. тим часом Українська Правда провела розслідування і виявила що!!

Одним із власників турецької компанії, яка отримала 30 мільйонів доларів від Міністерства оборони, і від якої відомство натомість отримало літні куртки замість зимових за завищеною в декілька разів вартістю, був племінник народного депутата президентської фракції ’Слуга народу’. Депутата, який входить до парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Куртки продавали в тридорога!! На початку їхньої дороги вони коштували 29 дол в Україну приїхали по 85 доларів!!! Опускаємо той факт що куртки літні а не зимні..
І друге: в кінці інтерв´ю Михайло Ткач припускає що контракти фірмі депутата від Слуг передавала особа з ’вищих владних кабінетів’..

https://www.pravda.com.ua/articles/2023/08/25/7417...

На фото винуватець Геннадій Касая.. ми мусимо знати героїв в обличчя
Kristal2013• 25 августа 2023
Ми багатьох щурів-хероїв там в обличчя знаємо. А толку? Їм нічого не буде. Мабуть наші правнуки ще будуть відригати їх правління.

*Цікаво, як довго проживе мій комент?
Alena.i• 25 августа 2023
Уявіть скільки ще того, про що не говорять, скільки вкрадено і відмито. За яйця вже забули по ходу.
автор Jave • 25 августа 2023
То як думаєте якщо виборів не буде рік-два-три чи є ймовірність що ситуація з розкраданням ’слугами’ оборонного бюджету зміниться?
ПоЧуХонтес• 25 августа 2023
Ну заменят такие же)) и тоже будут тырить, ещё и на выборы потратимся.
Я конечно тот ещё аналитик, но во время войны менять власть это конечно очень сомнительное мероприятие.
Marinka152• 25 августа 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
Ну в 19 році провели ж . Тоді це не здавалося сумнівним? Чи війни не було? Чи люди в окопах не сиділи , може мала лінія фронту була ..?
ПоЧуХонтес• 25 августа 2023
А самое интересное за кого голосовать то?)) Я тогда точно за Арестовича буду))) клин клином выбивают😂
автор Jave • 25 августа 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
Замінять ті, за яких ми проголосуємо. Може треба більш серйозно нам ставитися до виборів
ПоЧуХонтес• 25 августа 2023
Ответ дляMarinka152
У нас тогда не было войны. Наша страна обозначила это как антитеррористическую операцию.
anducci• 25 августа 2023
Ответ дляKristal2013

*Цікаво, як довго проживе мій комент?
И все ж таки треба дивитись на ці обличчя, щоб нарешті зрозуміти, що зовнішність не має ніякого значення. Щоб усі ці лапулі не проходили автоматом во владу.
автор Jave • 25 августа 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
Дуже вірю що ви жартуєте стосовно арестовича)
ПоЧуХонтес• 25 августа 2023
Ответ дляJave
Нет. Я больше просто не вижу вариантов
snejs• 25 августа 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
а какие варианты ? терпеть и дальше этот беспредел, потому что война?
taka• 25 августа 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
интересно как после избрания нового президента русня будет называть наше правительство? Шайка наркоманов и неонацистов уже не прокатит
Marinka152• 25 августа 2023
А що ? Даєш вічне правління! Бо від цього ’ після війни вони відповідатимуть’ вже око сіпається. Чітко розказали про перспективи після війни, хто після такого собі ворог ? Отак і скажуть: Давайте швидше постараємося закінчити, щоб з нами нарешті розібралися
anducci• 25 августа 2023
Ответ дляJave
І взагалі мати чітку громадянську позицію. Не тільки стосовно виборів.
Marinka152• 25 августа 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
А зараз яке визначення ?
anducci• 25 августа 2023
Ответ для taka
Шайка трансвеститов))))
ПоЧуХонтес• 25 августа 2023
Ответ дляMarinka152
А зараз яке визначення ?
Зараз военное положение)
kuskus• 25 августа 2023
Ответ дляJave
Я за кого ж ви хочете голосувати?
автор Jave • 25 августа 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
Нет. Я больше просто не вижу вариантов
Ми вже один раз голосували # гіршенебуде..невже нічому не навчило?
ПоЧуХонтес• 25 августа 2023
Ответ дляsnejs
Надо и не могут не воровать. Наши люди идут в политику только чтобы воровать. Я не знаю что это, национальный код такой у нас?(((
автор Jave • 25 августа 2023
Ответ дляkuskus
Я за кого ж ви хочете голосувати?
А ви вже знаєте хто буде балотуватись?
kuskus• 25 августа 2023
Ответ для taka
Це не має ніякого значення, річ не в тому хто у нас при владі, річ у тому, хто у них при владі
чир• 25 августа 2023
Ответ дляkuskus
Я за кого ж ви хочете голосувати?
В любой нормальной стране должна быть оппозиция, которая бы пристально следила за руками влады. У нас такого нет.
kuskus• 25 августа 2023
Ответ дляJave
А ви вже знаєте хто буде балотуватись?
Ті, хто має звʼязки і гроші. Як завжди
автор Jave • 25 августа 2023
Ответ дляkuskus
Ті, хто має звʼязки і гроші. Як завжди
Я не згодна думаю майбутні вибори будуть інші і народ не дасть країну в руки аби-кому.. дуже високу ціну платимо
Tory_Victory• 25 августа 2023
Ответ дляJave
А ви вже знаєте хто буде балотуватись?
думаю юлечка готовится...
автор Jave • 25 августа 2023
Ответ дляTory_Victory
думаю юлечка готовится...
Та ну на... ще цю прошмандовку тут згадали)))
Tory_Victory• 25 августа 2023
Ответ дляJave
некоторые и до сих пор не одумались
у них зеля герой всенародный, любимец
автор Jave • 25 августа 2023
Ответ дляTory_Victory
некоторые и до сих пор не одумались
у них зеля герой всенародный, любимец
Та ні вони тепер говорять коней на переправі не міняют)