Jave• Изменено 25 августа 2023

Сьогодні дві теми було про те що вибори

В Україні до кінця війни не потрібно проводити.. тим часом Українська Правда провела розслідування і виявила що!!

Одним із власників турецької компанії, яка отримала 30 мільйонів доларів від Міністерства оборони, і від якої відомство натомість отримало літні куртки замість зимових за завищеною в декілька разів вартістю, був племінник народного депутата президентської фракції ’Слуга народу’. Депутата, який входить до парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Куртки продавали в тридорога!! На початку їхньої дороги вони коштували 29 дол в Україну приїхали по 85 доларів!!! Опускаємо той факт що куртки літні а не зимні..
І друге: в кінці інтерв´ю Михайло Ткач припускає що контракти фірмі депутата від Слуг передавала особа з ’вищих владних кабінетів’..

https://www.pravda.com.ua/articles/2023/08/25/7417...

На фото винуватець Геннадій Касая.. ми мусимо знати героїв в обличчя
Marinka152• 25 августа 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
Зараз военное положение)
Ооооот....)))І якщо закінчення воєнних дій - справа важка і складна , то обмеження прав і свобод громадян - звичайно дуже зручна штука.але як приймається рішення за 2 години,так і відміняється. було б бажання ...І щось до 19 року без цього кріпосного права країна не розбігалася, і воювати було кому, і зборів, протестів очевидно не так боялися...
tushka123• 25 августа 2023
Ответ дляJave
Дуже вірю що ви жартуєте стосовно арестовича)
Ну, большинство и за зелёного по приколу проголосовали....
автор Jave • 25 августа 2023
Ответ дляtushka123
Ну тепер кожен відчув наслідки того голосування
Tory_Victory• 25 августа 2023
Ответ дляJave
не передати словами ’як відчули’
а ця людина все одно зірку зловила, рахує, що може робити все що завгодно і йому за це нічого не буде
як хочеться щоб всі отримали по заслугам...
Манула• 25 августа 2023
Ответ дляJave
На жаль деякі так і не усвідомили ціну того вибору-вироку.
Але я категорично проти виборів під час війни, хоч і розумію, що війна може тривати дуже довго ... Маємо те, що маємо
lisulya• 25 августа 2023
Ответ дляJave
То як думаєте якщо виборів не буде рік-два-три чи є ймовірність що ситуація з розкраданням ’слугами’ оборонного бюджету зміниться?
Разве у нас выборы как-то влияют на коррупцию и разворовывание бюджета?
автор Jave • 25 августа 2023
Ответ дляTory_Victory
не передати словами ’як відчули’
Та не говоріть ..гидотне таке.. зловив точно зірку, думає реально то його заслуга що ЗСУ тіснить русню зараз
автор Jave • 25 августа 2023
Ответ дляМанула
А я категорично проти щоб слуги було довго при владі.. у нас же може не бути офіційного закінчення війни а просто війна перейде знову в АТО ..і що тоді...я категорично проти щоб не було зміни влади
tushka123• 25 августа 2023
Ответ дляJave
Ну да, надеюсь они это и поняли и прочувствовали.
Tasya-Natusya• 25 августа 2023
І кого тепер вибирати? Наскільки я знаю люди головували за Зе і слуг, бо зневірилися у старих політиках. Я своїм казала, що ця нова молода команда буде красти у геометричній прогресії, щоб зрівнятися за статками з нашими ’олдмані’, тому, на жаль, не здивована.
tushka123• 25 августа 2023
Ответ дляJave
Точно, вы правы! ВСУ это только наши люди, простые люди, патриоты. Но увы, с каждым днём из всё меньше, потери....а у других,, глаза открываются,, на делишки власти и отношение к ним, нашим защитникам. И чем это может закончится, страшно думать.
Ирина_Б_• 25 августа 2023
ну знаем , таких героев полная Рада во главе с Зеермак и что?
Mede• 25 августа 2023
Коли ці падлюки нарешті нажеруться?