Король дивана• 25 августа 2023

Не знаю почему, но мой БОРЩ очень вкусный получается.

Может на домашних овощах сварен, вкусная картошка, вкусный буряк, морковка, цыбуля. Еще нужно уметь подобрать правильные приправы.
А вот недавно• 25 августа 2023
То дайте м´ясо

Черговий по кухні• 25 августа 2023
Я вообще редко видела, чтоб кто-то умудрился испортить борщ. Это нужно иметь талант все портить
100%• 25 августа 2023
Мы не пробовали, не можем это утверждать
Як_наготую...• 25 августа 2023
Похвастались) напишите рецепт
Ворожу на каві• 25 августа 2023
Приправы? Какие
ПультОт_БМВ• 25 августа 2023
У всех свой борщ вкусный
Все буде• 25 августа 2023
Субъетивное мнение.
Простецкая• 25 августа 2023
Я не добавляю приправы, только соль, перец, все овощи и зелень свои. И тоже офигенный получается, сегодня сварила 8 литров, раньше варила и 12, когда просили побольше сварить. Нас съехалось на дачу 3 семьи
Встидаюся запитать• 25 августа 2023
Мы все умеем готовить вкусный борщ, еще и готовим его за 15 минут, так что ничем не удивили

Фляшунька• 25 августа 2023
Давайте вже рецепт
Простецкая• 25 августа 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
За 15 минут я никак не сварю большую кастрюлю борща, в такие сказки не верю )
Не пью, не курю• 25 августа 2023
Саме головне,варений буряк ,як додаєте в кінці не варити довго,пару хвилин,з нарізаним кропом та часником.І ще,я завжди додаю свіжий , дрібно нарізаний ,червоний перець
Аленький носочек• 25 августа 2023
Кто похвалит меня лучше всех, тот получит тарелку вкусного, на мой взгляд, борща
Та не реву я• 25 августа 2023
Колготочний троль перекинувся на борщівного?
Встидаюся запитать• 25 августа 2023
Ответ дляПростецкая
Все, вы вычеркиваетесь из списка лучших хозяюшек Советчтцы
автор Король дивана • 25 августа 2023
Ответ дляТа не реву я
Нетутешня• 25 августа 2023
Я навчилася смачний готувати в 46🤭
Коли добра людина підказала, що закладати картоплю з м’ясом , а потім її о стінки ложкою розвалити .
Тепер у мене той самий гарний борщ, а не з картоплею, яка скакала по каструлі🤭
Забула що?• 25 августа 2023
Ответ дляА вот недавно
То дайте м´ясо
а я стала без мʼяса робити, і він смачніший і мені, і чоловіку, до речі) він тільки після цього взагалі став любити борщ, до цього не любив все життя, навіть мами своєї) так що не факт, не факт за мʼясо)
Та не реву я• 25 августа 2023
Ответ дляКороль дивана
І ще з надувними кульками був. Це ваші родичі чи альтернативні особистості?

Забула що?• 25 августа 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
я варила перший суп після заміжжя (з гречкою) і кинули туди капусту чоловік мовчки поїв, і вже коли доїли каструлі то лагідно натякнув, що так не роблять))
автор Король дивана • 25 августа 2023
Ответ дляТа не реву я
Країна мрій• 25 августа 2023
Я ещё добавляю мяско, болгарский перец, капусту и помидор, соль, сахар, лавровый лист. Вкусно очень.
Закуйовджена життям• 25 августа 2023
Ага так все говорят, на деле гадость еще та 😁
Бегущаяпо• 25 августа 2023
Ответ дляНетутешня
Я навчилася смачний готувати в 46🤭
Тіпа пюре з борщом?
Без образів• 25 августа 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Похвастались) напишите рецепт
Да зачем нам рецепт, пишите адрес.Придем на дегустацию
Нетутешня• 25 августа 2023
Ответ дляБегущаяпо
Тіпа пюре з борщом?
Та ні )
Бегущаяпо• 25 августа 2023
Ответ дляЗабула що?
Мій чолвік фізично працює і без м’яса нічого не їсть , борщ має бути з ребрами завжди )
дамаБезСобачки• 25 августа 2023
Ответ дляЗабула що?
Ви до заміжжя суп зовсім навіть не куштували? Коли їси видно ж що.
автор Король дивана • 25 августа 2023
Ответ дляБез образів
Не приедете.Никто не пришел на встречу,когда я предлагала в 2017 году.
Не пью, не курю• 25 августа 2023
Ответ дляЗабула що?
також не люблю борщ з м’ясом,смак зовсім не той